X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Komputery
biurko
Opracowanie: geishaboy500
Źródło: http://www.flickr.com

Wzrastająca popularność programistów na polskim rynku pracy

Programista zalicza się do jednego z dziesięciu najbardziej szukanych przez pracodawców stanowisk pracy. Lecz profesja ta nie jest dla każdego. By nim stać się trzeba lubić matematykę a nade wszystko komputery, czyli informatykę. Jedno jest pewne programista to zajęcie z przyszłością. W najbliższym czasie będą oni tak samo cenieni i respektowani jak prawnicy czy medycy.
praca
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Jak uchronić wzrok przed skutkami nadmiernego przebywania przed komputerem?

Według najnowszych badań codziennie przebywamy średnio ponad 3 godziny przed komputerem i prawie 3 przed telewizorem.
Bezpiecznie w sieci
Opracowanie: PointB
Źródło: PointB

Zawód z przyszłością.

Programista zalicza się do jednego z dziesięciu w najwyższym stopniu poszukiwanych przez pracodawców miejsc pracy. Mimo wszystko profesja ta nie jest dla wszystkich. By nim zostać trzeba lubić matematykę a zwłaszcza komputery, czyli informatykę. Jedno jest pewne programista to zajęcie z przyszłością. Niebawem będą oni tak samo cenieni i respektowani jak prawnicy czy lekarze.
Przenośny głośnik Genius
Opracowanie: Genius
Źródło: Genius

Przenośny głośnik Genius z wbudowanym odtwarzaczem muzyki

Genius przedstawił niewielki głośnik SP-i320 o wielu możliwościach połączenia z różnymi źródłami dźwięku. Urządzenie wyposażone jest w porty: USB, jack 3,5mm oraz micro-USB AUX IN.
telewizor
Opracowanie: skippyjon
Źródło: http://www.flickr.com

Telecudo

Ostatnio (nie ukończywszy jeszcze tej książki), pewien znajomy spytał się mnie, czy proza którą czytam, jest o telewizji. Nie, nie i jeszcze raz nie! O żadnej telewizji. Po prostu o życiu. Ale nie do końca....
Komputery stacjonarne z procesorami Haswell
Opracowanie: ASUS
Źródło: ASUS

Komputery stacjonarne z procesorami Haswell od firmy ASUS

Tuż po premierze nowych procesorów Intel Core czwartej generacji firma ASUS przedstawiła współpracujące z nimi, stylowe desktopy G10 i M51 oraz komputery typu all-in-one ET2311 i ET2702 z odpowiednio 23- i 27-calowym, szerokokątnym wyświetlaczem. Wszystkie cztery modele są wspierane są przez wydajne karty graficzne NVIDIA® i AMD oraz technologię ASUS SonicMaster zapewniającą wysoką jakość dźwięku.
Madagaskar

Przygoda z Madagaskar 2 w Vobis

W związku z premierą filmu Madagaskar 2, klienci, którzy od 2 stycznia zakupią przenośne centrum multimedialne - notebooka Toshiba A 300- 1LT dostaną w prezencie od firmy Vobis grę komputerową opartą na przygodach bohaterów animacji.
laptop

Piękne bestie - PrestigeT100 i PrestigeX100 powiększają rodzinę ARISTO

Firma COMES S.A. - największy producent notebooków w Europie Środkowo - Wschodniej powiększyła swoją ofertę o dwa nowe komputery przenośne z ekskluzywnej linii Prestige - ARISTO PrestigeT100 i ARISTO PrestigeX100.
Seria ASUS ET2700 All-in-One PC
Opracowanie: ASUS
Źródło: ASUS

Seria ASUS ET2700 All-in-One PC

Firma ASUS wprowadza na rynek serię komputerów ET2700 all-in-one PC - pierwsze na świecie 27-calowe komputery AiO PC z systemem Windows i 10-punktowym ekranem wielodotykowym. Dzięki ulepszonej wersji technologii SonicMaster, DTS Surround Sensation UltraPC™ i zewnętrznemu subwooferowi, komputer ten zapewnia zupełnie nowy poziom możliwości audiowizualnych.
Thomas-it
Źródło: www.thomas-it.pl

Usługi informatyczne dla firm

Złożone usługi informatyczne dla firm obejmują sprzęt komputerowy, sprzęt informatyczny i urządzenia pozwalające połączyć się z siecią. Instalacja systemów operacyjnych oraz instalowanie oprogramowania dopasowanego do danej firmy w wielu przypadkach znajduje się w danych usługach. Firmy, które proponują tego typu serwis, mają w swojej ofercie także dodatkowe zaplecze usługowe ułatwiające pracę przedsiębiorstw.
1 2 3