X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Suplementy
Yao Ming

Jak sportowcy dbają o stawy?

Sport to zdrowie, ale zbyt intensywne treningi obciążają stawy i niekiedy potrafią przysporzyć sporych kłopotów. Jak połączyć efektywny trening z dbałością o zdrowie? Może warto przyjrzeć się metodom znanych sportowców jak na przykład Yao Minga – najwyższego koszykarza świata.
opalanie
Opracowanie: Domzdrowia.pl

Słoneczna witamina D - niezbędna dla zdrowia!

O witaminie D pamiętają przede wszystkim młode mamy, chcące chronić swoje potomstwo przed rozwojem krzywicy.

Witamina D jest równie ważna dla zdrowia dorosłych! Ochrona serca, zapobieganie infekcjom czy zmniejszenie ryzyka rozwoju nowotworów to tylko część z wielu dobroczynnych kierunków jej działania.
soki

Ucz się zdrowo warzywnie i owocowo!

Maj i czerwiec to trudne miesiące dla maturzystów i studentów. To czas stresu egzaminacyjnego. Twój żołądek się buntuje, podnosi się ciśnienie tętnicze, pojawia się wysypka i coraz częściej miewasz migreny. W okresie wzmożonego stresu bardzo ważne jest odpowiednie odżywianie, które powinno być uzupełnione piciem soków owocowych Ogrody Natury.
Codzienna aktywność
Opracowanie: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu

Jak dbać o kręgosłup?

Największy wpływ na „kondycję” naszego kręgosłupa ma nasz tryb pracy i wypoczynku. Jeśli większość dnia spędzamy w pozycji siedzącej nasze mięśnie brzucha a także grzbietu i pośladów znacznie się osłabiają. A to przecież od ich pracy zależy zdrowie i prawidłowa postawa naszego kręgosłupa. Nic jednak nie zastąpi codziennej porcji ruchu, dbania o prawidłową wagę ciała oraz uzupełniania niedoborów witamin i minerałów poprzez zbilansowaną dietę oraz sprawdzone suplementy z apteki.
Fabacum fasolamina
Opracowanie: Vitana

Sposób na poświątecznego kaca żywieniowego

Śniadanko – spacerek, kawka – deserek, następnie obiadek i kilka czekoladek, potem podwieczorek na dobry humorek i kolację obfitą na noc wyśmienitą…tak właśnie mniej więcej wygląda standardowy schemat świątecznego dnia, w którym oczywiście zdarza się między posiłkowe podjadanie.
odchudzanie
Opracowanie: Vitana

Smukła sylwetka latem

Lato tuż-tuż. Zostało niewiele czasu, aby zadbać o wakacyjną sylwetkę i podczas urlopu komfortowo czuć się w kostiumie kąpielowym. Aby zdążyć wysmuklić ciało, wesprzyj dietę poskramiającym zbędne kilogramy duetem Vitana, który w dwojaki sposób i ze zdwojoną intensywnością pomoże zwalczyć nadmiar "sadełka".
oczyszczanie
Opracowanie: Vitana

Pozbądź się śmieci z …organizmu!

Czy wiesz, że w naszym otoczeniu i pożywieniu występuje bardzo wiele toksycznych substancji? Czy wiesz jak groźne mogą być one dla zdrowia? Czy wiesz, że wchłaniania toksyn do organizmu nie da się uniknąć? Jest jednak sposób aby skutecznie oczyścić z nich organizm, ten sposób nazywa się Saluran.
otyłość

Otyłość Polaków- czy grozi nam epidemia?

Czy w Polsce mamy do czynienia z epidemią otyłości? Trudno na tak postawione pytanie jednoznacznie odpowiedzieć, tym bardziej, że nie dysponujemy najświeższymi, wiarygodnymi źródłami informacji.
tran
Opracowanie: PR Solution

Tran Vitana - złoto uczniów, studentów i pracujących!

Wielu z nas dobrze pamięta zmorę dzieciństwa, okropny płynny tran, którym poiły nas nasze mamy lub babcie pod pretekstem, że tran jest zdrowy…brrr. Nie był to tylko pretekst, ale najczystsza prawda, bo tran niezaprzeczalnie był, jest i będzie nieocenionym źródłem zdrowia.
Tabletki
Opracowanie: domzdrowia.pl
Źródło: http://www.domzdrowia.pl

Leki i suplementy na jesień

W sezonie jesiennym, kiedy pogoda zaczyna bezpośrednio wpływać na samopoczucie warto sięgnąć po preparaty poprawiające odporność. Bardzo dużą popularnością na rynku cieszą się produkty i suplementy, w których składzie znajduje się astaksantyna – substancja organiczna, naturalny antyoksydant.