X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Wypoczynek
eccotravel
Źródło: http://www.eccotravel.eu/

Wybierz dziką Tajlandię i przeżyj wakacje życia.

Co roku pojawia się ten sam problem: gdzie teraz pojechać na wakacje? Miłośnicy wypoczynku w Polsce coraz tęskniej spoglądają na wycieczki za granicę w obawie przed kiepskimi warunkami do wypoczynku w kraju. A jako że wypoczynek nawet w Polsce trochę kosztuje, obawy o zmarnowanie urlopu wydaje się być na miejscu. Może wiec najwyższa pora aby zrealizować swoje plany na podróż gdzieś dalej?
last minute
Źródło: www.orlica.pl

Do jakiego kraju na urlop?

A zatem nareszcie pojawiła się wiosna, a wraz z nią najwyższy czas, by skrupulatnie zaprojektować wakacje. O ile nie zarezerwujesz sobie podróży w przeciągu najbliższych tygodni, może cię spotkać klapa. Lecz to nie jest dramatyczna sytuacji – zawsze możesz odszukać opłacalne last minute do Egiptu i polecieć na urlop marzeń za małe pieniądze.
Spływy kajakowe Kaylon.pl
Opracowanie: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl

Malownicze Podlasie - znakomite miejsce na wypoczynek

W ciągu roku dużo pracujemy, zmagamy się z wymaganiami zwierzchników, obowiązkami w pracy. Zmagamy się z problemami codzienności, wychowaniem dzieci, trudną zimą i całą serią pozostałych kłopotów. Gdy wciąż przeciąga się koniec lata, obowiązki i zajmowanie się młodymi, z którymi można wyjechać w weekend na wycieczkę do lasu, daje wielką przyjemność, ale w ciągu sześciu miesięcy, gdzie na chodnikach zalega śnieg, psują się auta, autobusy się spóźniają, zawiewa i sypie, nie da się mieć z życia choćby połowy tej radości, która towarzyszy nam w cieplejszych porach roku.
Bory Tucholskie
Opracowanie: Szymon Nitka
Źródło: www.flickr.com

wśród przyrody

Jeżeli chcesz wybrać się na cudowny wypoczynek, Podlasie staje się trafnym kierunkiem. Niestety, większość krajan nie docenia tych rejonów, omyłkowo uważając, że nie ma tam nic do zwiedzenia. To całkowita brednia. Północno-wschodnia Polska to miejsce, gdzie są położone takie oryginalne atrakcje dla gości, jak np. Białowieski Park Narodowy.
Jeziora Mazurskie
Opracowanie: Saskia van de Nieuwenhof
Źródło: http://www.flickr.com/

Atrakcyjne Podlasie

W bieżącym roku odpoczynek każdego mogą być inne niż zazwyczaj. Zamiast interesować się tylko
obcymi krajami, dobrze chociaż raz zainteresować się lokalną fauną i florą oraz wieloma zachwycającymi zabytkami, może trzeba pomyśleć w tym roku o wycieczce na Podlasie? Każde wakacje jednak czy to wiosną, czy latem należy zaplanować z określonym wyprzedzeniem, dlatego też każdy powinien wcześniej zapoznać się z możliwymi ofertami biur podróży do tego zapadającego w pamięć regionu.
Opracowanie: Siedlisko Morena

Spływy kajakowe

Aktywny sposób spędzania wolnego czasu potrzebny jest głównie osobom prowadzących siedzący tryb życia, na przykład pracujących w biurach, w urzędach itp. Taka forma wypoczynku pozwala im na zregenerowanie energii oraz utrzymanie formy. Odwrotnie sytuacja wygląda w przypadku osób posiadających pracę fizyczną – potrzebują oni wypoczynku biernego. Jednym ze sposobów na takie spędzanie czasu mogą być spływy kajakowe. Zainteresowanie nimi widoczne jest w sieci, gdzie coraz częściej i chętniej wpisywane są frazy w rodzaju „wypożyczalnia kajaków Pilica”, „spływy kajakowe Polska” i tym podobne.
Śpij dobrze i wstań wypoczęta
Opracowanie: Tempur
Źródło: Tempur

Śpij dobrze i wstań wypoczęta

Brak zdrowego i komfortowego snu powoduje spadek odporności organizmu, zwiększa podatność na stres oraz prowadzi do pogorszenia samopoczucia. Dlatego jeśli budzisz się w ciągu nocy lub wstajesz niewyspana - to znak, że już najwyższy czas zmienić podejście do snu.
Przyjaciółka poduszka
Opracowanie: Tempur
Źródło: Tempur

Przyjaciółka poduszka

Bóle kręgosłupa, ograniczenie ruchów szyi, a także nadmierne napięcia w obrębie barków i karku – to znak, że czas najwyższy zmienić poduszkę. Dobór odpowiedniej może przynieść ulgę w dolegliwościach, ponieważ podparcie głowy w znacznym stopniu wpływa na regenerację organizmu podczas snu. Jakie cechy powinna mieć komfortowa poduszka?
Znanenieznane.pl logo
Opracowanie: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl

Atrakcje turystyczne i ciekawe miejsca dla dzieci

Park Linowy Carina
Opracowanie: znanenieznane.pl
Źródło: znanenieznane.pl
Chyba każdy, kto choć raz stanął przed zadaniem by znaleźć atrakcje dla dzieci lub zaplanować ciekawą wyprawę na weekend z dzieckiem z pewnością musiał zadać sobie wiele trudu by znaleźć gotowe pomysły i pakiety wyjazdowe przeznaczone dla maluchów. Naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych i nieco starszych fanów aktywnego wypoczynku wyszedł portal ZnaneNieznane.pl, który opisuje ciekawe miejsca na terenie Dolnego Śląska, które świetnie nadają się do obejrzenia w trakcie wycieczki z dziećmi.
Snowboard, zima
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Tani nocleg Zakopane

Planujesz wyjazd do Zakopanego Świetny pomysł, ponieważ to miasto już od jakiegoś czasu stało się niezwykle przyjazne i przede wszystkim bardzo interesującedla młodych ludzi. Żeby zatrzymać się w Zakopanem nie trzeba wcale wydawać majątku, wystarczy znaleźć tani hostel Zakopane albo w wyszukiwarce wpisać na przykład frazę: noclegi zakopane tanio.
1 2 3