X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Dzień Babci
dzień babci i dzień dziadka
Opracowanie: CALVADO.pl

Prezenty dla babci i dziadka

Czy znalazłeś już czas na rundkę po sklepach, by znaleźć prezenty dla ukochanych Dziadków? Jeśli odpowiadasz na to pytanie negatywnie – ten artykuł utwierdzi cię w przekonaniu, że wcale nie jest za późno.
babcia
Opracowanie: iStockphoto.com

Oryginale prezenty dla babci i dziadka

21 stycznia świętujemy Dzień Babci. Dzień później, 22 stycznia swoje święto obchodzą dziadkowie - Dzień Dziadka. Internetowe sklepy mają w swojej ofercie wiele ciekawych produktów, które z pewnością spodobają się naszym dziadkom. Z tej okazji serwis porównujący ceny Skąpiec.pl postanowił stworzyć listę niestandardowych prezentów dla seniorów.
babcia

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim odwieczny problem – co kupić komuś, kto ma wszystko i niczego nie potrzebuje? Kupienie czegoś dla seniorów rodu jest dodatkowo trudne ze względu na to, że dzieli nas przepaść pokoleniowa. Jak co roku stajemy więc przed dylematem...
babcia

Zabiegi kosmetyczne dla babci i dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka zbliża się wielkimi krokami, a Ty nie masz jeszcze pomysłu na prezent? Skoro stereotyp babci "schorowanej, konserwatywnej, mało aktywnej emerytki" odchodzi do lamusa – podaruj swoim aktywnym i nowoczesnym dziadkom piękny wygląd i jeszcze lepsze samopoczucie.
monety symbole przyrody

Numizmatyczne prezenty od Mikołaja

Rok rocznie okres przedświąteczny nastręcza nam tych samych problemów, zachodzenia w głowę, knucia, wymyślania… co i komu kupić na prezent. Uniwersalnego pomysłu oczywiście nie ma, jednak pewne ponadczasowe podarunki pamięć o sobie utrzymują przez długie lata. Niegdyś przedmioty wartościowe przekazywane były z pokolenia na pokolenie. Traktowane jak rodzinne skarby wiązały wnuków z pradziadkami, były ozdobą domu, częścią majątku.