X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Golarka
Golarka Braun Serii 3
Opracowanie: Braun
Źródło: Braun

Golarka dla wyjątkowych mężczyzn

Wyjątkowa charyzma i nieograniczona pewność siebie. Styl i prawdziwa pasja. To cechy współczesnego mężczyzny, który poszukuje nowoczesnych technologii i praktycznych rozwiązań. Taki jest też nowy międzynarodowy ambasador golarek męskich Braun – José Mourinho – trener jednej z najlepszych drużyn piłkarskich na świecie – Real Madryt – i nagrodzony przez FIFA 2010 Najlepszy Trener Świata.
Golarka Braun Porsche Motorsport
Opracowanie: Braun
Źródło: Braun

Limitowana edycja golarek Braun Porsche Motorsport

Czy znalezienie idealnego prezentu dla Twojego mężczyzny to prawdziwe wyzwanie? Godziny spędzone w centrach handlowych i żadnego pomysłu? Nie musisz się już martwić! Marki Braun i Porsche Motorsport ułatwią Ci zadanie!
golarki Brown
Opracowanie: Brown

Długotrwały efekt golenia

Nowa golarka Braun Serii 7 zapewnia uczucie nieskazitelnie gładkiej, dopiero co ogolonej skóry przez cały dzień. Dzięki swoim funkcjom spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego mężczyzny.

Oczekiwania jakie mężczyźni stawiają przed golarkami są ogromne. Chcą żeby była ona połączeniem najnowszej technologii i ciekawego designu, a przy tym by efekty golenia były naprawdę długotrwałe.
golarka
Opracowanie: Panasonic Polska sp. z o.o.

Na mokro czy na sucho? Ty zdecyduj!

Panasonic wprowadził na polski rynek nowe golarki dla mężczyzn z unikalnej serii Wet&Dry, dzięki którym golenie staje się bardziej dokładne i delikatne.
Nowością jest większa ilość folii tnących, co zapewnia większą powierzchnię golenia o 40%. Nowe golarki Panasonic z serii Pro Curve wyposażone są w szereg funkcji podnoszących komfort użytkowania. Jako jedyne na rynku umożliwiają golenie na sucho lub mokro z użyciem pianki dzięki systemowi Wet&Dry.
Najbardziej zaawansowany z nowych modeli, golarka ES8249S803, wyposażona jest w ruchome ostrza ścięte pod kątem 30° zapewniające ścinanie włosów bliżej skóry, oraz w bezkonkurencyjnie szybki silnik liniowy (13 tys. ruchów na minutę), poruszający ostrza wewnętrzne z niezmienną prędkością, nawet przy obniżającym się poziomie naładowania akumulatora.