X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Programy
aranżacja wnętrz
Opracowanie: nancyarora2020
Źródło: http://www.flickr.com/photos/axiomestates/3217212595/sizes/o/

Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz nie jest tak skomplikowane jak się wszystkim wydaje. Jeśli wybór projektu domu okazał się możliwy, to dlaczego nie miało być tak samo z urządzeniem przestrzeni mieszkalnej?
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Jak oddać na opp 1% podatku

Za każdy 1% fundacje są bardzo wdzięczne. Organizacje pożytku publicznego potrzebują każdego grosza, aby mogły jak najlepiej urzeczywistniać swoje cele. Gdy rozliczamy pit przez internet bez kłopotu możemy 1 procent podatku przekazać wybranej przez nas organizacji. Często programy pomagające w rozliczeniu mają już uzupełnioną odpowiednią rubrykę, ale możemy oczywiście sami dokonać wyboru. Ten 1% fundacje zazwyczaj zbierają na bardziej określony cel niż po prostu „działania fundacji”.
komputery
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Kofax

Od pewnego czasu powstaje coraz więcej aplikacji i systemów ułatwiających różne zadania zarówno w wielkich jak i niedużych przedsiębiorstwach. W każdym biurze przydaje się program do zarządzania czasem, wystawiania faktur, również jakiś system umożliwiający rozpoznanie poczty przychodzącej tak elektronicznej jak również zwykłej, choćby po zeskanowaniu. Wszystko to zależne jest od tego jak działa przedsiębiorstwo. Jeśli obracamy ogromną ilością dokumentów wszelkiego typu, dodatkowo chcemy, aby wszystko znajdowało się nie tylko po prostu w teczkach lecz także we właściwych folderach w komputerze absolutnie powinniśmy zapewnić pracownikom dobry program ułatwiający te czynności.
Multimedialne centrum w domu
Opracowanie: DLNA
Źródło: DLNA

Multimedialne centrum rozrywki w domu

Mobilność to cecha, za którą pokochaliśmy laptopy i tablety. Wolność od kabli stała się standardem, którego oczekują dzisiaj wszyscy użytkownicy nowych technologii. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, grupa producentów elektroniki stworzyła jeden, wspólny standard wymiany i współdzielenia treści pomiędzy różnymi urządzeniami - DLNA.
panna młoda
Opracowanie: TLC
Źródło: TLC

Ślub jak z bajki, czyli - "Drogi ślub, tani ślub"

Urokliwy kościółek w samym sercu Starego Miasta, zdobiona złotem kaplica, czy może budząca respekt ogromna katedra z czerwonej cegły? A gdyby wybrać plener? Szum morza, szelest liści – wszystko w zgodzie z naturą…

Zobacz, o czym marzą współczesne pary młode. Jak sobie wyobrażają TEN jeden, jedyny dzień? Co spędza im sen z powiek, a co sprawia, że mogą spać spokojnie.
biuro
Opracowanie: iStock.com

Jak usprawnić zarządzanie kancelarią prawniczą?

Setki spraw, tony papierów, częste aktualizacje przepisów - z takimi problemami borykają się polskie kancelarie prawnicze. Wymiaru sprawiedliwości zmienić się nie da, trzeba zatem szukać rozwiązań, które usprawnią codzienną pracę kancelarii. I tu z pomocą przychodzą nowoczesne technologie.
łazienka
Opracowanie: KOŁO
Źródło: KOŁO

Programy do projektowania łazienek

Dobrze zaprojektowana łazienka to estetyczne i funkcjonalne pomieszczenie, które łatwo utrzymać w czystości. Dobór odpowiednich urządzeń sanitarnych i kafli przysparza wiele problemów, a wyobrażenie sobie aranżacji na podstawie płaskiego szkicu jest dość trudne. Na szczęście z pomocą przychodzą, przyjazne użytkownikowi, bezpłatne programy do projektowania łazienek.
kalkulator
Opracowanie: Phillip
Źródło: http://www.flickr.com/photos/phillip/345829246/

Księgowość – z czym to się je?

Trzeba wiedzieć, że usługi księgowe warszawa mają długą historię. Już w antycznym Egipcie notowano w rejestrach świątynnych przychody i rozchody i potwierdzenia dokumentów własności parceli
zakupy
Opracowanie: Vanguard PR
Źródło: Vanguard PR

Czy znacie się na programach motywacyjnych?

Coraz więcej instytucji i przedsiębiorstw docenia obecnie rolę poprawiania własnego wizerunku na rynku, a także pozytywnych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami. W tym celu wprowadzany jest tak zwany marketing relacji. Polega on na tezie, że wartością najważniejszą jest zrozumienie klienta i jego potrzeb. Zadowolenie klienta z usług przedsiębiorstwa jest niezwykle istotne, gdyż nierzadko wpływa korzystnie na przyszły wizerunek przedsiębiorstwa.
Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Źródło: istock.com

Do kogo kierowane są programy lojalnościowe?

Już blisko 15 lat ściśle zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., całościowo od planu działania, agendy, kreacji, systemu informatycznego, baz danych.
1 2