X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Coco Chanel
jachty

W otoczeniu nowoczesnej kobiety

Haute couture, czyli egzemplarze unikalne, szyte na miarę, były niegdyś dostępne tylko dla najbogatszych dam. Dzisiaj sfera ta jest nadal przywilejem zamożnych, jednak każda kobieta może sprawić, że jej otoczenie nabierze znamion oryginalności.
sukienka na wesele
Opracowanie: micadew
Źródło: http://www.flickr.com

Nieśmiertelne sukienki

Letni sezon to najlepsza chwila, by wrzucić na siebie coś maksymalnie kobiecego. Spraw sobie i facetom uciechę, chowając do szafy spodnie i wdziewając sukienkę! To bardzo uniwersalna rzecz, pasująca na wiele okazji. Wesele, impreza, oficjalna wizyta - sukienka nadasię elegancko w każdej sytuacji! Sprawdźmy, jaka moda panuje w tym sezonie, jeśli chodzi o sukienki na wesele.
Mała czarna, stylizacja Coco Chanel
Opracowanie: Anataka
Źródło: Anataka

Mała czarna - wiosenne stylizacje

„La petit robe noir” czy też „little black dress” to flagowe hasło w każdym leksykonie mody. sukienka, zaprojektowana przez słynną Coco Chanel, zapisała się w historii mody jako symbol elegancji i klasy.
Sukienki, mała czarna
Opracowanie: Heppin.com
Źródło: Heppin.com

Wielka kariera małej czarnej

Niezależnie od tego, jaki styl preferujecie na co dzień, w wielu garderobach to właśnie ona jest najważniejsza. Klasyczna mała czarna.
Pretty One
Opracowanie: Pretty One

Black Lady od Pretty One

Kiedyś, kolor kojarzony z Famme Fatale. Za sprawą Coco Chanel stał się synonimem niewymuszonego szyku i elegancji. Czarny, to o nim mowa, współcześnie łączy drapieżność kobiety wamp z subtelnym minimalizmem projektantki wszechczasów, tworząc nowoczesny wizerunek pewnej siebie bizneswoman.
mała czarna NIFE
Opracowanie: NIFE

"Mała czarna" na każdą okazję

Atrybut kobiety, zaraz obok szpilek i szminki. Doskonała dla pań w każdym wieku. Nie schodzi z listy 10 najczęściej i najchętniej zakładanych sukienek na wszelakie okazje. "Mała czarna" powinna być zawsze pod ręką, a już na pewno w okresie przygotowań do Sylwestra.

Mała czarna, wykreowana przez Coco Chanel, to prawdziwy modowy fenomen. Mimo zmieniających się trendów wciąż pozostaje kreacją top zawsze wtedy, gdy wymagany jest elegancki wygląd.
kolekcja wiosna lato PRETTY GIRL
Opracowanie: PRETTY GIRL

Wiosna i lato 2010 z Pretty Girl

Kolekcja na wiosnę lato 2010, to połączenie ponadczasowej klasyki -podkreślonej żywymi , soczystymi kolorami , zwierzęcymi , geometrycznymi i kwiatowymi patternami, ze stonowaną lekką i romantyczną linia codzienną, w ciepłych naturalnych barwach.