X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Naczynia
Jadalnia, aranżacja projektantów Dekoratorni
Opracowanie: DEKORATORNIA
Źródło: Black Red White

Nastrojowa jadalnia

Inspirująca przemiana salonu i jadalni to temat 350. odcinka „Dekoratorni”. W aranżacji projektanci postawili na artykuły dekoracyjne z oferty Black Red White, w tym elegancki komplet obiadowy Victoria Gold oraz dywan Super Tuft White.
Akcesoria kuchenne, seria Cutlery
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you

Wyposażenie kuchni to podstawa

Home&you prezentuje nowe dodatki i akcesoria kuchenne, dzięki którym przygotowywanie potraw oraz wspólne posiłki będą wyjątkowo przyjemne.
patelnia
Opracowanie: Scanpan
Źródło: Scanpan

Kuchenny test na inteligencję

Zastanawiające i intrygujące we współczesnej rzeczywistości jest to, że wszystko, co ma posmak wyjątkowości, unikatowości, czy oryginalności, chce, czy nawet musi być określane jako „zjawiskowo inteligentne”. Pytanie, jakie IQ mają współczesne wynalazki kreowane ręką niespokojnego, nadzwyczaj zdolnego człowieka? Problem nie jest od rzeczy, gdy założyć, że to, co nas otacza, powinno być, mądre, samo z siebie ułatwiające życie i codzienne funkcjonowanie.
Zestaw stołowy Lace
Opracowanie: Black Red White
Źródło: Black Red White

Uniwersalna forma i jasna kolorystyka zastawy stołowej

Każdy z nas lubi jadać w pięknym otoczeniu, warto więc zadbać o to, by wspólnym posiłkom towarzyszyła wyjątkowa oprawa. Firma black red white – z myślą o zróżnicowanych gustach swoich klientów – przygotowała nowe propozycje porcelanowych zestawów obiadowych, kompletów sztućców i kieliszków. Dzięki nim, elegancki wygląd jadalni zachwyci nawet najbardziej wymagających gości.
Szklany garnek z ceramiczną pokrywką
Opracowanie: Neoflam
Źródło: Neoflam

Garnki szklane z ceramiczną pokrywką

Kuchnie są coraz lepiej wyposażone, dzięki czemu przygotowanie potraw zajmuje czasami tylko kilka minut. Wracając do domu po pracy, często wybieramy najszybszą formę podgrzania jedzenia używając mikrofali.
Naczynia i akcesoria kuchenne ZAK! Designs
Opracowanie: ZAK! Designs
Źródło: www.coocoo.pl

Kolorowe naczynia i akcesoria kuchenne ZAK! Designs

Marka ZAK! Designs powstała w 1976 roku w Los Angeles. W ofercie firmy znajdują się wesołe, kolorowe i przydatne na co dzień produkty z melaminy i tworzyw sztucznych, które ze względu na bajecznie kolorowe wzory, idealnie sprawdzą się podczas wspólnych posiłków z dziećmi.
patelnia
Opracowanie: Scanpan
Źródło: Scanpan

Kuchenny test na inteligencję

Zastanawiające i intrygujące we współczesnej rzeczywistości jest to, że wszystko, co ma posmak wyjątkowości, unikatowości, czy oryginalności, chce, czy nawet musi być określane jako „zjawiskowo inteligentne”. Pytanie, jakie IQ mają współczesne wynalazki kreowane ręką niespokojnego, nadzwyczaj zdolnego człowieka?
przystawki
Opracowanie: Home&Home

Akcesoria kuchenne do nowoczesnego wnętrza

Urządzając mieszkanie nie możemy zapomnieć, że potrzebne nam będą akcesoria kuchenne. Pojęcie to obejmuje szeroką gamę artykułów mniej lub bardziej potrzebnych do sprawnego funkcjonowania kuchni. Chcielibyśmy zaprezentować niektóre z dostępnych na www.homehome.pl produktów, które zaliczają się do kategorii akcesoria kuchenne.
łyżka do sałaty
Opracowanie: Sagaform; myin.pl

W stylu ludowym i folkowym

Styl ludowy, czyli klimat wiejskiej chaty znowu powraca do łask! Ręcznie robione obrusy, suszone zioła, czy haftowane chusteczki są teraz bardzo pożądane. Żadna polska gospodyni nie oprze się takim akcentom - nawet ta najbardziej nowoczesna.
garnki
Opracowanie: Silit
Źródło: Silit

Po dwóch stronach kontrastu

Coś królewskiego i majestatycznego jest w połączeniu bieli i czerni. Ten najbardziej podstawowy i najczystszy w formie kontrast ma w sobie też wiele magii i tajemniczości. Odbija naturę wszechświata, znanego ludzkości świata i samego człowieka. W połączeniu bieli i czerni kryje się symboliczna pełnia...