X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Naczynia
miski
Opracowanie: LEGNOART

Kuchnia w kolorach bamboo LEGNOART – włoscy mistrzowie drewna

Subtelnie, bez fanfar i hałaśliwej reklamy wkroczyli na polski rynek. Świadomi niebanalnego uroku i świeżego autentyzmu swoich produktów, włoscy mistrzowie drewna, firma LEGNOART, wabi wielbicieli prostoty i natury.
zmywarki
Opracowanie: Franke Polska

Zmywarki do domu

Energooszczędny dom to w obecnych realiach cen energii marzenie większości z nas. Przybliżyć do jego realizacji może nas zakup urządzeń i sprzętu o energooszczędnej charakterystyce.
Znakomitym przykładem takich urządzeń są zmywarki do naczyń. Wbrew pozorom umożliwia ona oszczędzanie wody oraz energii niezbędnej do podgrzania wody. Dodatkowo oszczędzimy czas oraz zyskujemy pewność, że nasze naczynia będą dokładnie umyte.
Zmywarki Zanussi
Opracowanie: Electrolux
Źródło: Electrolux

Zintegrowane zmywarki Zanussi

Zmywarki do zabudowy Zanussi zostały stworzone dla osób, które lubią spędzać czas przy stole z rodziną i znajomymi, a na zmywanie poświęcać jedynie parę minut. Są łatwe w obsłudze, skuteczne, energooszczędne (klasy AAA) i mają przystępne ceny.
Sprzęt AGD marki Mastercook

Sprzęt AGD marki Mastercook – oszczędność i ekologia w każdym domu

Zmywarka zapewnia nam nie tylko codzienny komfort, ale jest również bardzo dobrą inwestycją - pozwala realnie odłożyć pieniądze, w postaci zaoszczędzonej wody i energii. Nowa zmywarka ZWE-4670 X marki Mastercook, wyposażona w czujnik Ecosensor i antybakteryjny program Higienizer, to rodzinna inwestycja, której efektem będzie zdrowie najbliższych, grubszy portfel i troska o środowisko naturalne.
ceramika stołowa
Opracowanie: Ter Steege Poland

Czas na piwonie

Ceramika stołowa PEONY jest jak zatrzymane w kadrze wspomnienie wiosny. Jak smak pierwszych śniadań w ogrodzie, zapach rozgrzanych słońcem kwiatów.
Filiżanki z kolekcji Rosalinda marki Gift Collection
Opracowanie: www.pieknowdomu.pl
Źródło: www.pieknowdomu.pl

Porcelana w wiosennej szacie

Świeże kwiaty w soczystych, intensywnych kolorach to niezawodny sposób na radosną aranżację wnętrz, niestety na takie możliwości musimy jeszcze trochę poczekać. Co zrobić, gdy za naszymi oknami natura budzi się leniwie do życia, a pachnących kwiatów jak na lekarstwo? Kolekcja Rosalinda marki Gift Collection to sposób na odrobinę wiosny o każdej porze roku.
naczynia
Opracowanie: Ter Steege Poland Sp. z o.o.

Czas na piwonie

Ceramika stołowa PEONY przygotowana przez firmę Ter Steege jest jak zatrzymane w kadrze wspomnienie wiosny. Jak smak pierwszych śniadań w ogrodzie, zapach rozgrzanych słońcem kwiatów.
Zmywarek Easy Touch w ofercie Ardo
Opracowanie: Ardo
Źródło: Ardo

Nowoczesne i inteligentne zmywarki

W ofercie ARDO dostępne są nowe zmywarki wolnostojące oraz do zabudowy zarówno z panelem odkrytym jak i zintegrowanym. Wszystkie urządzenia z linii Easy Touch wyróżniają się wysoką oszczędnością energii i wody. Zostały również wyposażone w nowy dotykowy interfejs, a najwyższy model wolnostojący - w polskie menu wzbogacone animacjami oraz dwa wyświetlacze OLED, co znacznie ułatwia obsługę oraz podnosi komfort użytkowania.
kieliszki
Opracowanie: MSC
Źródło: Myin.pl

Akcesoria i dodatki na stół wielkanocny

Wielkanocne śniadanie to jedna z najbardziej uroczystych chwil w ciągu roku. Jest rodzinnie, smacznie i … pięknie. Pamiętajmy – jemy również oczami. Zadbajmy zatem o piękną, kolorową, wiosenną oprawę stołu.
przystawki
Opracowanie: Home&Home

Akcesoria kuchenne do nowoczesnego wnętrza

Urządzając mieszkanie nie możemy zapomnieć, że potrzebne nam będą akcesoria kuchenne. Pojęcie to obejmuje szeroką gamę artykułów mniej lub bardziej potrzebnych do sprawnego funkcjonowania kuchni. Chcielibyśmy zaprezentować niektóre z dostępnych na www.homehome.pl produktów, które zaliczają się do kategorii akcesoria kuchenne.