X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Podatki
Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Źródło: istock.com

Do kogo kierowane są programy lojalnościowe?

Już blisko 15 lat ściśle zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., całościowo od planu działania, agendy, kreacji, systemu informatycznego, baz danych.
taxpol logo
Opracowanie: TAX-POL

Zwrot podatku z Holandii

Klienci szukający pomocy w zwrocie podatku z pracy w Holandii nie zdają sobie często sprawy, jakich dokumentów powinni domagać się od pracodawcy, o co pytać firmę rozliczającą, na co zwracać uwagę, aby być zadowolonym z usługi zwrotu podatku i nie zostać oszukanym.
procent

Podwyżka VAT - droższe mieszkania

Zaledwie kilka tygodni minęło od ogłoszenia przez rząd podwyżki podatku VAT, a już wiadomo, że wpłynie ona na ceny mieszkań. Jak oceniają analitycy z Home Broker, w przyszłym roku za dwupokojowy lokal trzeba będzie zapłacić średnio 3,5 tyś. zł więcej, zaś cena mieszkania trzypokojowego wzrośnie o około 4,8 tyś.
Gazeta.ie
Źródło: www.gazeta.ie

Praca w Irlandii

Wędrówka młodych Polaków za wypłatą jeszcze się nie skończyła. Wiadomo, że w Europie szaleje kryzys, wciąż wymagamy swojego eldorado, gdzie moglibyśmy w końcu bez problemu zarobić na życie, nieco odłożyć i finalnie wrócić do rodziny. Niektórzy twierdzili, że to Irlandia miała stać się miejscem marzeń.
Ewa Rodziewicz
Opracowanie: Kancelaria Doradców Podatkowych

Nowy wymiar księgowości

Rozliczenia podatkowe to konieczność nierozerwalnie związana z prowadzeniem własnej firmy. Do tej pory wielu osobom księgowość kojarzyła się z opryskliwą starszą panią, małym ciemnym biurem i stosem papierowych dokumentów. Na szczęście ten wizerunek to tylko stereotyp. Dziś korzystanie z usług biur rachunkowych to czysta przyjemność.
1 2