X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Podatki
taxpol logo
Opracowanie: TAX-POL

Zwrot podatku z Wielkiej Brytanii

O zwrot podatku z Wielkiej Brytanii można starać się za 6 lat wstecz.
Mocne wejście Twojej firmy
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Co ogranicza rozwój małego biznesu w Polsce?

Gąszcz przepisów, wysokie składki ZUS, utrudniony dostęp do kredytów – to tylko kilka z ograniczeń i barier, którym czoła codziennie stawiają przedsiębiorcy. Okazuje się jednak, że to firmy z sektora MSP są głównym motorem naszej gospodarki, generują bowiem około dwóch trzecich całego, polskiego PKB.
młotek
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Nadchodzi następna ustawa deregulacyjna

Rząd bierze pod lupę stworzoną przez Ministerstwo Gospodarki ustawę, która ma znieść ograniczenia administracyjne. Sam wiceminister gospodarki ocenia, że projekt pozwoli zaoszczędzić przedsiębiorcom 3 mld PLN rocznie.
Jeden procent podatku

Co zrobisz ze swoim 1 procentem podatku?

Możliwość przekazywania 1 procenta swojego podatku na rzecz wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego (OPP) istnieje w Polsce już od kilku lat. Czy warto wspierać w ten sposób organizacje pozarządowe?
Fundacja Dzieci Które Kochacie

1 % podatku dla Rodzin Zastępczych

Początek każdego roku to czas, w którym przygotowujemy roczne zeznania podatkowe i rozliczamy się z urzędem skarbowym. Możemy to zrobić samodzielnie, lub skorzystać z fachowej pomocy biura księgowego. Jeżeli nie chcemy za taką usługę zapłacić, warto skorzystać z darmowego programu PITY 2009, rozpowszechnianego w internecie.
Księgowość
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Rozliczanie kadr i płac w 2012

Mając swoją firmę musimy zwracać dużą uwagę na bardzo wiele kwestii. W przypadku, jeżeli jest to jednoosobowa działalność gospodarcza naturalnie uważnie musimy przestrzegać terminowego odprowadzania składek emerytalnych, odpowiednio księgować wszelkie rachunki i koszty, w odpowiednim czasie i bez błędów rozliczać podatki – jest tego bardzo dużo.
pieniądze
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Płatnik VAT ma swoje obowiązki

Ci, którzy deklarują prowadzenie działalności zwolnionej z podatku od towarów i usług, nie mają obowiązku dokonywania zgłoszenia.
Księgowość, finanse
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

PIT bez wpadki – podsumowanie roku w małej firmie

Jakie zmiany czekają w tym roku właścicieli podmiotów gospodarczych i jak mogą ułatwić sobie prowadzenie księgowości w małej firmie?
monety
Opracowanie: Public Domain Photos
Źródło: http://www.flickr.com

Programy lojalnościowe, systemy motywacyjne

Od 1998 roku wyłącznie zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i relacji. Tworzymy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, premiowe, promocje i konkursy, kompleksowo od projektu, strategii, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, baz danych.
Kupno walut przez internet
Opracowanie: istock.com
Źródło: istock.com

Do kogo kierowane są programy lojalnościowe?

Już blisko 15 lat ściśle zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, itp., całościowo od planu działania, agendy, kreacji, systemu informatycznego, baz danych.
1 2