X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Polska

Wakacje w Borach Dolnośląskich

Lato to czas urlopów i rodzinnych wyjazdów, czasem do bardzo odległych zakątków. Tymczasem to czego szukamy w wakacje, czyli zjawiskowe krajobrazy, kontakt z naturą i ekscytujące spotkania z nowością, jest na wyciągnięcie ręki. Bory Dolnośląskie, jedne z największych kompleksów leśnych w Europie Środkowej, wciąż czekają na odkrycie.
osuszacz powietrza
Źródło: http://www.pneuma.pl/

gdzie nabyć osuszacz do mieszkania

Osuszacz powietrza jest to sprzęt, przy użyciu, którego w naszym mieszkaniu będzie właściwy stan wilgotności. Doskonale nadaje się do mieszkań podtopionych, zagrzybionych czy też o zbyt wysokiej wilgotności. Jest w stanie w przeciągu paru godzin odciągnąć z powietrza nawet parę litrów wody.
Lama, Zwierzyniec Bałtowski
Opracowanie: Zwierzyniec Bałtowski
Źródło: Zwierzyniec Bałtowski

Pełen atrakcji weekend w Bałtowie

Wiosną chętniej wyruszmy poza miasto, by odpocząć na łonie natury, korzystać ze słonecznej pogody oraz poznać nowe ciekawe miejsca. To również czas, który w całości możemy poświęcić dzieciom, ich pasjom i zainteresowaniom.
Zamek w Lublińcu
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO

Podróże po Polsce - wycieczka do Lublińca

Wakacyjne i wczesnojesienne weekendy warto spędzić na wypadach do ciekawych, choć niezbyt dobrze znanych miejsc Polski. Często oferują one zwiedzającym znacznie więcej niż okupywane tłumnie, popularne regiony. Dlatego na naszej turystycznej mapie nie powinno zabraknąć śląskiego Lublińca i jego pięknych, leśnych okolic.
1 2