X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Strony internetowe
Afiliant logo
Opracowanie: Afiliant.com

Afiliant.com – nowy system afiliacyjny na polskim rynku

Przejrzysty panel administracyjny, szybkie wypłaty zarobionych pieniędzy i niespotykana w polskich warunkach elastyczność działania sieci – to największe atuty nowej platformy afiliacyjnej Afiliant.com - autorskiego projektu polskich programistów.
Thomas-it
Źródło: www.thomas-it.pl

Modyfikacje w serwerowni

Wbrew wszelkim opiniom, na budowanie strony internetowej oraz na usługi informatyczne scala się wiele składników i potrzebni są odpowiedni pracownicy. Ważni są programiści, którzy tworzą strony internetowe w języku programowania, przez grafików pracujących nad jej wyglądem, po administratorów sieci. założenie strony internetowej to pierwszy etap współpracy, ale wiele firm decyduje się na dłuższe uzgodnienia.
Tekst
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Usługi copywriterskie

Copywriting nie jest szczególnie nową dziedziną, ale jej znaczenie w ostatnich latach nabrało nowego brzemienia. Rozwój Internetu, wzrost działalności firm w Internecie oraz powstawanie firm internetowych sprawiło, że copywriterzy podążyli tym tropem.
etykiety samoprzylepne
Źródło: www.eti-go.pl

Etykiety zawsze i wszędzie

Jeśli mamy niewielki sklepik albo zajmujemy się handlem przez internet na małą skalę, zwróćmy uwagę na etykiety naszych przedmiotów. Nie powinny to być tylko zwykłe kawałki papieru przyczepione do kartonika, przekazujące tylko suche wiadomości o przedmiocie. Etykietki mogą być doskonałą wizytówką i formą promocji naszego sklepu.
kropka com
Opracowanie: VIVARTO

KROPKA.COM

Opowieść o starciu dwóch różnych generacji i światów. Águas-Altas - mała wieś w Portugalii - zostaje pozwana przez wielką korporację z powodu… strony internetowej. Wieś jest gospodarzem domeny o tej samej nazwie, co międzynarodowa marka wody mineralnej.
Internet
Opracowanie: http://pixabay.com
Źródło: http://pixabay.com

Promocja online pod lupą

Nieustanna promocja, kreowanie i utrzymanie dobrego wizerunku każdej firmy – również w świecie online, to fundament dobrego handlu. Internet oferuje niemal nieograniczone możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Równie dużo jest więc sposobów na promocję i pokonanie konkurencji. Czy istnieje przepis na te najlepsze?