X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Robert Kubica
BMW Sauber F1 Team
Opracowanie: BMW

Kubica na podium w Walencji!

W pierwszym wyścigu o Grand Prix Europy w Walencji Robert Kubica zapewnił BMW Sauber F1 Team trzecią pozycję. Dla Nicka Heidfelda to był trudny start. Niemiec finiszował na dziewiątej pozycji i opuścił Hiszpanię bez punktów.
Robert Kubica
Opracowanie: Materiały prasowe

BMW Sauber F1 Team świętuje podwójne zwycięstwo!

BMW Sauber F1 Team świętuje podwójne zwycięstwo! Robert Kubica zwyciężył w Grand Prix Kanady, realizując wielki cel BMW Sauber F1 Team na ten sezon.
BMW Sauber F1

Znakomity początek sezonu dla BMW Sauber F1 - fakty i liczby

W swoim trzecim sezonie startów BMW Sauber F1 Team potrzebował zaledwie trzech wyścigów na ustanowienie kilku swoich rekordów. Podsumowaliśmy najważniejsze z nich...
Robert Kubica
Opracowanie: BMW

BMW Sauber F1 - trzecie i czwarte miejsce w Bahrajnie

Robert Kubica i Nick Heidfeld finiszowali na pustynnym torze w Bahrajnie na odpowiednio trzecim i czwartym miejscu, dając BMW Sauber F1 Team po raz pierwszy prowadzenie w klasyfikacji konstruktorów.
BMW Sauber F1
Opracowanie: BMW

BMW Sauber F1 - pomyślna sesja treningowa w Bahrajnie

Kierowcy BMW Sauber F1 Team nie doświadczyli żadnych problemów podczas pierwszej sesji treningowej przed GP Bahrajnu, pracując nad ustawieniami i przeprowadzając ewaluację opon. Robert Kubica zajął siódme, a Nick Heidfeld czternaste miejsce.
Robert Kubica

Azyl Kubicy już nie ściśle tajny

Azyl Kubicy już nie ściśle tajny We włoskiej Toskanii znajduje się sekretne miejsce, w którym przed zgiełkiem chroni się Robert Kubica - ujawniła we wtorek włoska agencja ANSA.
Grand Prix Wielkiej Brytanii

BMW Sauber F1 - testy na torze Silverstone

BMW Sauber F1 - testy na torze Silverstone Podczas drugiego dnia testów na torze Silverstone Robert Kubica reprezentował barwy BMW Sauber F1 Team. 23-latek przejechał 67 okrążeń liczącego 5,141 kilometra toru.
Grand Prix Kanady

Podsumowanie Grand Prix Kanady

Podsumowanie Grand Prix Kanady Po wspaniałym sukcesie w Grand Prix Kanady - wyścigu, w którym rok temu doznał poważnego wypadku - Robert Kubica był w siódmym niebie. Kierowca BMW Sauber F1 Team dziękował całemu zespołowi z Monachium i Hinwil i ma nadzieję, że uda mu się obronić czołową pozycję w mistrzostwach kierowców aż do końca sezonu.
BMW Sauber
Opracowanie: Materiały prasowe

BMW Sauber F1 Team - finał sezonu 2008

Grand Prix Brazylii okazało się niezwykle trudnym wyścigiem dla zespołu BMW Sauber F1 Team. Nick Heidfeld pojawił się na mecie dziesiąty, a Robert Kubica jedenasty. Lewis Hamilton z McLarena ukończył wyścig na piątym miejscu, które jednak zapewniło mu tytuł mistrzowski w klasyfikacji kierowców.
Robert Kubica

BMW Sauber F1 - dziewięć punktów w Stambule

Po raz pierwszy w tym sezonie BMW Sauber F1.08 nie był w stanie dotrzymać kroku czołówce. Robert Kubica i Nick Heidfeld zajęli odpowiednio czwarte i piąte miejsce, dodając kolejne dziewięć punktów do dorobku zespołu.