X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Wi-Fi
aparaty cyfrowe z Wi-Fi
Opracowanie: Panasonic

Cyfrówka z Wi-Fi

Aparaty cyfrowe dostępne są w rozmaitych kształtach i rozmiarach, lecz urządzeń wyposażonych w kartę sieci Wi-Fi jest niewiele. Dlatego Lumix TZ50 to interesująca pozycja.
radio

Przenośne radio internetowe - i nie tylko

Długo oczekiwany PMP – Slacker Portable, przenośne radio Wi-Fi, działające również offline, trafiło wreszcie do sprzedaży. Nie jest to jednak zwyczajne radio, bowiem można w pełni dobrać według własnych upodobań odbieraną muzykę.
Slacker Radio to serwis, z którego pobierana jest muzyka do odtwarzacza. W praktyce oznacza to 2 miliony piosenek, 100 profesjonalnie zaprogramowanych stacji oraz możliwość tworzenia własnych zestawów utworów.
Co ciekawe, muzyka pobrana strumieniowo z serwisu firmy Slacker, według zapewnień producenta, jest także dostępna offline.
T-shirt

T-shirt z Wi-Fi

Posiadając koszulkę Wi-Fi Detector, miłośnicy bezprzewodowego internetu bez trudu odnajdą miejsca z siecią o silnym zasięgu. Aby przekonać się o natężeniu sygnału wystarczy spojrzeć w dół, na własny T-shirt.
Sony Tablet S
Opracowanie: Sony
Źródło: Sony

Sony Tablet S teraz z modemem 3G

Dzięki systemowi 3G Sony Tablet S zapewnia użytkownikom bezpośredni dostęp do informacji i możliwość transmisji danych, bez konieczności połączenia z siecią wi-fi. Wystarczy do tego karta SIM dowolnego operatora i plan taryfowy umożliwiający transmisję danych 3G. Modem 3G, wraz innymi parametrami technicznymi tabletu, czyni z niego nieodłącznego asystenta, nie tylko w sprawach służbowych, ale także w życiu codziennym.
Najnowsze odtwarzacze Walkman®
Opracowanie: Sony
Źródło: Sony

Najnowsze odtwarzacze Walkman®: jakość dźwięku, łączność, komfort słuchania

Najnowsze odtwarzacze Walkman® firmy Sony z systemem Android™, łączem Bluetooth® i cyfrowym systemem osłabiania zewnętrznych hałasów.
Sony Ericsson C905

Komórka z aparatem 8,1 Mpix

Firma Sony Ericsson przedstawiła nowe urządzenie, będące połączeniem telefonu komórkowego z aparatem cyfrowym.
myszki
Opracowanie: Kensington

Wiosenna kolekcja myszek

Czy można za pomocą jednego urządzenia sterować komputerem, prowadzić prezentację oraz zarządzać multimediami? Jak najbardziej. Taką właśnie funkcjonalność oferują nowe myszki Kensington z kolekcji SlimBlade, które pojawiły się na polskim rynku.

Nowy, wszechstronny odtwarzacz multimedialny
od WD

Odtwarzacz multimedialny  WD
Opracowanie: WD
Źródło: WD
Oferta multimedialnych odtwarzaczy firmy WD powiększyła się właśnie o nowe urządzenie – model WD TV Play. To propozycja dla tych użytkowników, którym zależy na wygodnym odtwarzaniu na telewizorze multimediów z Internetu oraz lokalnych zasobów sieciowych.
Thomas-it
Źródło: www.thomas-it.pl

Zaopatrzenie firmy w sprzęt komputerowy

Wyposażenie biura w sprzęt komputerowy dla firm, to czynnik generujący jego pracę i wydajność. właśnie dlatego, powinno to być wykonane na najwyższym poziomie. Na samym początkuorganizacji biura, warto przemyśleć parę istotnych spraw. Jedną z nich jest na przykład instalacja systemów operacyjnych. Jak dobrać go tak, by był dostosowany do firmy go używającej. Warto również przemyśleć sposób, w jaki zaopatrzy się biura w internet. Do wyboru mamy połączenie kablowe i wi-fi.