X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Reklama
Medas-Media
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Moc billboardów

O ile masz przedsiębiorstwo, bez wątpienia zastanawiałeś się nie raz, jak efektywnie się rozreklamować. Dzisiaj niesamowicie popularna jest reklama internetowa, a także realizowanie PR przez portale społecznościowe. Ciągle chętnie opłacane przez reklamodawców są teksty ogłoszeniowe w periodykach. Lecz my zalecamy znaną ludziom od tysiącleci reklamę plakatową.
Reklama outdoorowa
Opracowanie: Sebastian "XU" Głowala
Źródło: Sebastian "XU" Głowala

Reklama na wielkim formacie

Jednym z popularnych sposobów na przydanie klientów określonej marce jest wykorzystanie billboardów. Są to tablice lub plakaty o dużych formatach, wykorzystywane na ulicach. Stanowią jeden z bardziej typowych elementów wyglądu wielkich metropolii, tak jak neony. billboardy często są wyposażone w lampy, co sprawia, że są widoczne również w nocy. Ten rodzaj reklamy bywa niezwykle skuteczny, ze względu na wymiary.
Telebim promocyjny
Opracowanie: clry2
Źródło: http://www.flickr.com

Telebimy ledowe na wszelką pogodę

Mówi się, że reklama bywa dźwignią handlu. Nie ma w takim stwierdzeniu żadnej przesady, bo reklama w różnych formach była obecna od wieków, wszędzie tam, gdzie odbywała się jakakolwiek wymiana rzeczy lub usług. Reklamą można z powodzeniem nazwać nie tylko bannery czy plakaty. Reklama na ledach, grające ruchome bannery na witrynach internetowych – to są efekty współczesności, a dziedzictwo reklamy zaczyna się dużo wcześniej. Można wyobrazić sobie tłumne, egzotyczne place handlowe.
Reklama na billboardach
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Wypromuj się

Każdy wie, że w obecnych czasach bez efektywnego marketingu ciężko zdobyć sukces na rynku. Kwestia marketingu jest od dziesiątków lat przedmiotem badań licznych akademików na całym globie. W Polsce znajdziesz mnóstwo fachowców w tej skomplikowanej dziedzinie.

Sprężyny w zegarkach

Wygląd klasycznej sprężyny na pewno zna każdy. Ale nie każdy zdaje sobie sprawę w jaki sposób są one klasyfikowane i jak się dzielą. Sprężyny dzieli się przede wszystkim przez wzgląd na siłę jaką wytwarzają. Znajdują się tutaj cztery grupy klasyfikujące. Obecnie budowa oraz produkcja sprężyn jest bardzo rozbudowana. Dzięki postępowi technologicznemu stały się one niezbędne do produkcji wielu maszyn. Wszędzie dookoła łatwo zauważyć zastosowanie sprężyn. Czy jest to materac, gdzie stosowane są specjalne sprężyny tapicerskie, w rowerach oaz w autach.
logo
Opracowanie: Gabi Agu

Profesjonalne logo

Niewtajemniczeni spytają, o co tyle szumu? W końcu to tylko kilka pikseli kwadratowych w kolorze. A jednak okazuje się, że we współczesnym świecie znaki te przesądzają o rzeczach najważniejszych. Właściwie zaprojektowane - wyróżniają firmy, inicjują rozwój i pozostają w umysłach odbiorców na długie lata.