X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Reklama
Reklama na billboardach
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Wypromuj się

Każdy wie, że dzisiaj bez efektywnego marketingu trudno zaliczyć sukces na rynku. Zagadnienie marketingu jest od dawna przedmiotem dyskusji rzesz naukowców na całym globie. W Polsce znajdziesz mnóstwo mistrzów w tej niełatwej dziedzinie.
Reklama outdoorowa
Opracowanie: Sebastian "XU" Głowala
Źródło: Sebastian "XU" Głowala

Reklama na wielkim formacie

Jednym z często wykorzystywanych sposobów na reklamowanie określonej marki jest wykorzystanie billboardów. Są to tablice lub plakaty o dużych formatach, wykorzystywane na zewnątrz budynków. Stanowią jeden z bardziej typowych elementów wyglądu dużych metropolii, podobnie jak neony. billboardy najczęściej są wyposażone w oświetlenie, dzięki czemu są widoczne również w nocy. Ten typ reklamy jest bardzo efektywny, ze względu na rozmiary.
Medas-Media
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Moc billboardów

Jeżeli posiadasz firmę, na pewno myślałeś często, jak dobrze się wypromować. W dzisiejszych czasach niesamowicie popularna jest reklama internetowa, a także prowadzenie Public Relations przez portale społecznościowe. Nieustannie chętnie wykupywane przez reklamodawców są przekazy w prasie papierowej. Lecz my zalecamy znaną nam od stuleci reklamę plakatową.
Telebim promocyjny
Opracowanie: clry2
Źródło: http://www.flickr.com

Telebimy ledowe na wszelką pogodę

Mówi się, że reklama bywa dźwignią handlu. Nie ma w tym żadnej przesady, ponieważ reklama w najróżniejszych postaciach była obecna od wieków, w każdym miejscu, gdzie odbywała się jakaś wymiana towaru lub usług. Reklamą można z powodzeniem określić nie tylko szyldy czy plakaty. Reklama na ledach, grające animacje na stronach sieciowych – to są efekty współczesności, a dziedzictwo reklamy zaczyna się znacznie wcześniej. Wystarczy wyobrazić sobie ludne, zagraniczne place handlowe.

Sprężyny w zegarkach

Wygląd klasycznej sprężyny na pewno zna każdy. Ale nie każdy zdaje sobie sprawę w jaki sposób są one klasyfikowane i jak się dzielą. Sprężyny dzieli się przede wszystkim przez wzgląd na siłę jaką wytwarzają. Znajdują się tutaj cztery grupy klasyfikujące. Obecnie budowa oraz produkcja sprężyn jest bardzo rozbudowana. Dzięki postępowi technologicznemu stały się one niezbędne do produkcji wielu maszyn. Wszędzie dookoła łatwo zauważyć zastosowanie sprężyn. Czy jest to materac, gdzie stosowane są specjalne sprężyny tapicerskie, w rowerach oaz w autach.
logo
Opracowanie: Gabi Agu

Profesjonalne logo

Niewtajemniczeni spytają, o co tyle szumu? W końcu to tylko kilka pikseli kwadratowych w kolorze. A jednak okazuje się, że we współczesnym świecie znaki te przesądzają o rzeczach najważniejszych. Właściwie zaprojektowane - wyróżniają firmy, inicjują rozwój i pozostają w umysłach odbiorców na długie lata.