X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
POLTINO
lody
Opracowanie: POLTINO

Lody sernikowe w polewie czekoladowej

Tradycyjny, po wiedeńsku, z rodzynkami, a może…. na patyku? Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby sernika. Dla wielbicieli mrożonych smakołyków oraz amatorów najpopularniejszego ciasta w Polsce, POLTINO przygotowało nowy wariant sernika na zimno - Serduszko, czyli lody sernikowe w polewie czekoladowej.
ryba po grecku
Opracowanie: HORTINO ZPOW SP. Z O. O., www.ho

Sto gorących słów, gdy na dworze mróz...

Tradycyjne Święta Bożego Narodzenia to coś, za czym tęsknisz przez cały rok. Atmosfera błogiego spokoju i rodzinnego ciepła. Nie pozwól, by tym uczuciom towarzyszył pośpiech związany z przygotowywaniem 12 wigilijnych potraw. Pomogą Ci w tym mrożonki POLTINO.
mrożonki POLTINO
Opracowanie: HORTINO ZPOW SP. Z O. O., www.ho

Studenci, nie gęsi, swoje danie mają!

Powoli szykujesz się do powrotu na uczelnie? A może Twoje dziecko wraca na studia? Zastanawiasz się, co można przyrządzić, aby zjeść szybko, smacznie i zdrowo? Skosztuj Warzyw z makaronem w sosie serowym POLTINO. To wyjątkowe danie sprawi, że sezon letni na talerzu będzie trwał cały rok.
mrożonki Poltino
Opracowanie: HORTINO ZPOW SP. Z O. O., www.ho

Smacznego po europejsku

Czy chcesz poznać smaki wprost ze stołów europejskich stolic, jednocześnie nie ruszając się z zacisza swojej kuchni? Dzięki nowym daniom POLTINO już w 10 minut możesz poznać kulinarne gusta Francuzów lub Włochów albo powrócić do staropolskiego smaku.
sałatka kalafiorowa
Opracowanie: HORTINO ZPOW SP. Z O.O. www.hort

Sałatka na karnawał

Tłumy rozbawionych ludzi, gorące rytmy, eksplozja kolorów, dźwięków i radości – tak w wielkim skrócie wygląda najsłynniejszy karnawał - karnawał w Rio. Jak my spędzamy ten czas? Na balach, prywatkach, wspólnie z przyjaciółmi, forma jest dowolna. Przede wszystkim liczy się pyszna zabawa.