X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Skanery

Używane drukarki do firmy to godny polecenia wybór

Zasadnicza większość ludzi ma w domu komputer i nie jest w stanie wyobrazić sobie już życia bez tego narzędzia. Wiele osób posiada także drukarkę, która bardzo się przydaje, szczególnie, jeśli mamy pociechy w szkole, albo prowadzimy przedsiębiorstwo z domu. Drukarki mogą być bardzo różne. Można kupić drukujące w kolorze, są także czarno-białe. Niektóre mają wbudowany skaner, na części da się też kserować dokumenty. Tego rodzaju „kombajny” są jednakże dość kosztowne, tak w zakupie, jak i w eksploatacji.

Ksero w domu to najlepsze rozwiązanie

Ogromna większość ludzi ma w domu komputer i nie jest w stanie wyobrazić sobie już działania bez takiego urządzenia. Wiele osób posiada również drukarkę, która bardzo się przydaje, w szczególności, kiedy mamy dzieci uczęszczające do szkoły, lub prowadzimy przedsiębiorstwo z domu. Drukarki są bardzo różne. Można zdecydować się na takie drukujące w kolorze, są także czarno-białe. Niektóre mają wbudowany skaner, na niektórych da się też kserować wydruki. Tego rodzaju „kombajny” są jednakże dość kosztowne, zarówno w zakupie, jak i w eksploatacji.
myszki

Mysz z czytnikiem linii papilarnych

Dla ludzi, którzy chcą w prosty ale skuteczny sposób zabezpieczyć swoje komputery przed niepowołanym dostępem, stworzono urządzenie, która im w tym pomoże.
urządzenia wielofunkcyjne

nowa drukarka all-in-one

Firma Epson wprowadza na rynek tanie urządzenie wielofunkcyjne NX400. Drukarka, skaner i kopiarka w jednej obudowie kosztują zaledwie 100$.