X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Pieniądze
Świnka skarbonka
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

ING Życie – ubezpiecz się!

ING Życie to firma z wieloletnią tradycją, bogatym doświadczeniem i zastępami lojalnych i zadowolonych klientów. Wszystko to nie stało się samo. W ING Życie pracuje wielu wykwalifikowanych specjalistów, którzy wiedzą jak ważna dla ich klientów jest praca, którą wykonują.
Mały podatnik czyli kto?
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Mały podatnik czyli kto?

Właściciele mikro i małych przedsiębiorstw, którzy nie osiągają określonego pułapu rocznych dochodów, mogą ograniczyć koszty związane z ewidencją księgową decydując się na status Małego Podatnika. O tym, z jakich przywilejów może korzystać taki podmiot porozmawiamy z Anną Hugiel-Lazarowicz, ekspertem prawa podatkowego z wfirma.pl.
Pieniądze, monety
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Co zrobić gdy zaginie przelew?

Przelewy stały się dla nas codziennością. Możemy dokonywać ich praktycznie z każdego miejsca na świecie przy pomocy komputera lub nawet telefonu. Ich zaletą jest oszczędność czasu, wygoda i bezpieczeństwo. Zdarza się jednak, że w wirtualnej przestrzeni wysłane pieniądze nie docierają do odbiorców.
Bóg i pieniądze

Książka "Bóg i pieniądze"

Czy to możliwe, że na świecie są setki milionów niewolników? Jeżeli patrzeć na pieniądze z punktu widzenia nieustannej gonitwy za nimi – to z pewnością możemy mówić o niewolnictwie finansowym. Nowa książka "Bóg i pieniądze", autorstwa Zbigniewa Kwiatkowskiego i Filipa Żurakowskiego, sprawnie przeprowadzi nas przez meandry finansów w stronę wiedzy sprawnie i bezpośrednio podanej.

Wiedza bowiem jest tu punktem wyjścia do zdobycia bogactwa prawdziwego, czyli połączonego z wolnością i możliwością realizacji własnych marzeń.
rozwód dane statystyczne

Rozwód a OFE

Z roku na rok wzrasta liczba rozwodów. Rekordowe zwiększenie ilości rozwiązanych małżeństw odnotowano w 2009 r.
rzecznicy patentowi a prawa autorskie i znaki towarowe
Opracowanie: Polmarco
Źródło: www.meble.meblopol.pl

Rzecznicy patentowi

Rozwój technologii jest sukcesem naszych czasów. Temu, że powstają dziesiątki nowatorskich wynalazków miesięcznie, a wiele z nich wprowadza czasem rewolucję w ludzkim życiu, zawdzięczamy fakt, że możemy spędzać czas komfortowo, bez zagrożeń i o wiele szybciej załatwiać tematy, które dawno temu kazały poświęcać dużo więcej nakładu czasu. Cofnijmy się do połowy ubiegłego wieku – fakt, że były telefony, to już był sukces, ale dojrzali wspominają, że dostęp do aparatów telefonicznych i tak był trudny, a każda większa transakcja, duże zakupy i inne ważne zagadnienia zmuszały do poświęcenia najczęściej większości dnia i wycieczki nawet do innego miasta. Przypominając sobie wymianę korespondencji – cóż, wysłanie maila wymaga dzisiaj kilka minut, zaś wtedy nadanie listu wiązało się z wypadem na pocztę, odczekaniem pewnego czasu w kolejce, a potem przedłużającym się i nerwowym czekaniem na odpowiedź odbiorcy.
Oszczędzanie, skarbonka
Opracowanie: thiagofest
Źródło: www.sxc.hu

Warto uczyć dzieci oszczędzania

Jak pokazują badania przeprowadzone na zlecenie MasterCard, aż 75% dzieci regularnie dostają od swoich rodziców kieszonkowe. Niestety ponad połowa z nich otrzymane środki przeznacza na zakup słodyczy. W jaki sposób uczyć rozsądnego gospodarowania finansami już od najmłodszych lat? Eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego podpowiadają, jak nauczyć dziecko finansowego ABC.
Teczki ofertowe
Źródło: www.segregatory.net

Artykuły promocyjne dla każdej firmy

Na każdym kroku w obecnych czasach natykamy się na reklamy. Widać je wszędzie i w różnej formie. Od wielkich billboardów przy ulicach, przez citylighty, duże strony w czasopismach, pendrive’y czy innego rodzaju gadżety Gdy prowadzimy firmę, która trudni się dystrybucją czegoś – produktów czy usług – to bez znaczenia, najważniejszym nośnikiem reklamowym będą teczki ofertowe.
Opracowanie: OknoPlus

Wynajmij mieszkanie na wakacje!

Wielu z nas zastanawia się co zrobić z domem, w czasie gdy wybywamy na dłużej, szczególnie w czasie wakacji. Najczęściej gdy wyjeżdżamy na dwa tygodnie czy miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad domem kogoś bliskiego, lub sąsiadów. Zależy nam żeby ktoś co parę dni zajrzał do mieszkania, nawodnił kwiaty i przewietrzył pokoje, no i naturalnie sprawdził, czy wszystko w porządku.
zamek
Opracowanie: Winkhaus
Źródło: Winkhaus

Szybka naprawa zamków

Chyba każdemu udało się któregoś dnia przypadkiem zatrzasnąć drzwi od mieszkaniu, garażu czy drzwiczki samochodowe pozostawiając klucze w środku. Nie jest to przyjemna sytuacja, niesie z sobą wiele nerwów i zazwyczaj nawet nie mamy pojęcia co wówczas zrobić. Należy na tego rodzaju momenty gdzieś w portfelu czy w komórce mieć zapisany numer do firmy, która para się pomaganiem w tego typu sytuacjach.
1 2 3 4 5 6