X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Upominki
Dzień Matki
Opracowanie: Czas na Herbatę

Aromatyczne "Serce Matki"

Zbliża się Dzień Matki - jeden z najważniejszych dni w roku! Wraz z życzeniami, uśmiechem i czułością podaruj swojej mamie aromatyczne "Serce Matki" lub uwodzące smakiem "Tiramisu" - wyjątkowe herbaty Czas na Herbatę dla kochanych mam z okazji ich święta.
gry edukacyjne
Opracowanie: Biuro Informatyki Stosowanej For

Jaki prezent na Dzień Dziecka?

Historycznie ustanowiony w celu uznania praw dzieci, dzisiaj stał się najbardziej kolorowym i radosnym dniem w roku. Dzień Dziecka, jak co roku jest najbardziej wyczekiwanym dniem przez wszystkie dzieci. To wtedy rodzice, dziadkowie i ciocie prześcigają się w pomysłach, jakie prezenty ofiarować pociechom.
instrument
Opracowanie: grumblindal

Muzyczne prezenty

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia a wraz z nimi czas kupowania upominków dla najbliższych. W tym roku panuje moda na instrumenty muzyczne, które sprawdzą się zarówno jako prezent dla dorosłych, jak i dzieci.
podziękowania
Opracowanie: jsgphoto

Podziękowania na różne okazje - podziękowanie za pracę, dla rodziców, dla gości

Podziękowania to forma grzeczności z której korzystamy, gdy chcemy wyrazić wdzięczność innym. Zapewne wielu z nas miało, bądź dopiero przygotowuje się do oficjalnego wystąpienia z podziękowaniami. Naszą wypowiedź chcemy sporządzić tak, by o niczym nie zapomnieć i wyrazić wszystkie pozytywne emocje związane z druga osobą.
Kobieta z różami
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Czego pragną kobiety w Dniu Kobiet?

Dzień Kobiet jest świetnym pretekstem, by sprawić przyjemność ukochanej kobiecie. W końcu następna taka okazja dopiero za 12 miesięcy. Podpowiadamy, co zrobić, by poczuły się naprawdę wyjątkowo.
Wyrafinowany prezent
Opracowanie: Johnnie Walker
Źródło: Johnnie Walker

Wyrafinowany prezent

Czerń to szyk, elegancja i klasa sama w sobie – kolor idealny dla prawdziwych mężczyzn. Na dodatek ma wiele odcieni. Jaki jest ten idealny? Jeśli chcesz podarować prezent wyrafinowany, postaw na ten najgłębszy. Czyli Double Black.
Baby shower, przyjęcie dla przyszłej mamy
Opracowanie: Deltim
Źródło: Deltim

Baby shower, czyli przyjęcie dla przyszłej mamy

Oczekiwanie na narodziny dziecka to niezwykły czas, który z pewnością warto uświetnić w wyjątkowy sposób. Jeśli więc w Twoim najbliższym otoczeniu jest przyszła mama, możesz ją mile zaskoczyć, organizując dla niej przyjęcie, tzw. baby shower.
1 2 3 4