X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Upominki
Tort urodzinowy
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Prezent na 18-tkę

Ukończenie osiemnastego roku życia jest ważnym wydarzeniem dla każdego młodego człowieka. Jest to wyjątkowa chwila, która symbolicznie oznacza rozpoczęcie dorosłego życia. Z pełnoletnością wiążą się nie tylko przywileje, ale także obowiązki i prawa. Niemniej jednak jest to dzień, który powinien być niezapomniany, a przy tym świętowany uroczyście.
prezenty
Opracowanie: www.Future-Toys.pl

Spraw prezent dziewczynie

Wiosna to bardzo romantyczna pora roku. Samotni rozglądają się w poszukiwaniu miłości, a pary ze stażem odgrzewają temperaturę wzajemnych uczuć. Święta więc nie są jedynym pretekstem do drobnych upominków.
Czas dawania prezentów
Opracowanie: PointB
Źródło: PointB

Czas prezentów

Statystyczny Polak dostaje ich co najmniej kilka w ciągu roku. Mogą być małe, duże, praktyczne, ozdobne, kupione lub własnoręcznie wykonane... Według psychologów bardziej satysfakcjonujące jest ich dawanie niż otrzymywanie.
Prezenty od home&you
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you

Z listu do Św. Mikołaja – propozycje upominków od home&you

Obdarowywanie bliskich osób prezentami to jedna z najprzyjemniejszych mikołajkowych i bożonarodzeniowych tradycji. Aby pomóc w tym, niekiedy niełatwym, zadaniu, marka home&you oferuje mnóstwo pomysłów na idealny upominek.
zestawy upominkowe YOSKINE
Opracowanie: YOSKINE

Świąteczne zestawy upominkowe

Zbliża się świąteczna gorączka związana z kupowaniem prezentów dla najbliższych. Kosmetyki to jeden z najpopularniejszych upominków, dlatego firma DAX Cosmetics, jak co roku, przygotowała się do tego wyjątkowego okresu.
skuter śnieżny
Opracowanie: Prezentokracja.pl

Czas na prezenty z fantazją

Zawrotna prędkość, adrenalina, smak wolności, błogi relaks - żadne przedmioty kupione w sklepie nie zastąpią prawdziwych emocji. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się kreatywne prezenty. Możemy zafundować bliskiej osobie ekstremalną jazdę rajdowym Subaru, latanie, a nawet... cielesne przyjemności !
Koce, pledy, prezent na Walentynki
Opracowanie: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl

Przytulne dodatki w kolorze namiętności

Walentynki to wspaniały pretekst, by powiedzieć „kocham” i podarować upominek najdroższej osobie. Miłość można wyznawać na wiele sposobów. Dekoria.pl przedstawia kilka ciekawych i praktycznych pomysłów na prezent z okazji tego uroczego święta.
Świeczki Yankee Candle
Opracowanie: www.zapachdomu.pl
Źródło: www.zapachdomu.pl

Grudniowa sztuka prezentowania

W sklepach możemy kupić niemalże wszystko. Od błyszczącej biżuterii i ubrań, po rzemieślnicze rękodzieła. Jednak wielu z nas nie potrafi wybrać odpowiednich prezentów dla najbliższych. Bardzo często wiąże się to z ograniczonym budżetem. Co zatem podarować ukochanym osobom mając do dyspozycji 15zł, 50zł lub 100zł? Podpowiedzi warto poszukać na www.zapachdomu.pl.
Prezenty z okazji Dnia Dziecka na każdą kieszeń
Opracowanie: Mamissima.pl
Źródło: Mamissima.pl

Prezenty z okazji Dnia Dziecka na każdą kieszeń

Gdyby dzieci projektowały kalendarz, prawdopodobnie zaznaczyłyby na czerwono trzy daty – własne urodziny, Gwiazdkę i dzień dziecka. Nie da się ukryć, że tajemnica popularności wymienionych świąt tkwi w upominkach, którymi obdarowujemy w tych dniach naszych milusińskich. Jaką zabawkę wybrać na nadchodzący Dzień Dziecka i gdzie szukać inspiracji? W internetowym butiku Mamissima.pl znaleźć można masę pomysłów na prezenty, które dostarczą wielu radości i skłonią do kreatywnej zabawy.
Dzień Kobiet
Opracowanie: Skąpiec.pl
Źródło: Skąpiec.pl

Trendy zakupowe: Prezenty na Dzień Kobiet

Obchodzony 8 marca dzień kobiet to święto trwale wpisane w nasz kalendarz. Dawniej dzień ten kojarzył się z goździkami, rajstopami i kawą.
1 2 3 4