X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Ferrari
Robert Kubica
Opracowanie: BMW

BMW Sauber F1 - trzecie i czwarte miejsce w Bahrajnie

Robert Kubica i Nick Heidfeld finiszowali na pustynnym torze w Bahrajnie na odpowiednio trzecim i czwartym miejscu, dając BMW Sauber F1 Team po raz pierwszy prowadzenie w klasyfikacji konstruktorów.
Ferrari
Opracowanie: Ferrari

Ferrari F450 - zdjęcia bez kamuflażu!

Oto następca Ferrari F430 w (prawie) pełnej okazałości! Najnowszy model F450 przyłapano we Włoszech podczas rozładunku ciężarówki wiozącej wyjątkowy towar.
Jerrari

Jerrari, czyli trochę Jeepa, trochę Ferrari

Jeśli kiedyś zastanawialiście się jak wyglądałoby połączenie terenowego Jeepa Wagoneer i jednego z z historycznych modeli Ferrari, odpowiedź brzmi - Jerrari.
głośniki

Ferrari wśród głośników

Ludzie, dla których pieniądze nie są problemem, a którzy chcieliby zaimponować znajomym, powinni zainteresować się bezprzewodowym systemem głośnikowym Ferrari Art.Engine. Wystarczy mieć wolne 18 tysięcy funtów.
samochód
Opracowanie: Ferrari
Źródło: Ferrari

Ferrari 458 Spider oficjalnie

Wersja 458 Spider otrzymała nowy, jednoczęściowy dach wykonany z aluminium, który po naciśnięciu odpowiedniego przycisku automatycznie chowa się pod specjalną klapą.
range race

Już wkrótce kolejny start RAGE-RACE 2009!

Skończyły się żarty :), czyli przekroczyliśmy magiczną granicę 60-ciu dni do startu!
BMW Sauber
Opracowanie: Materiały prasowe

BMW Sauber F1 Team - finał sezonu 2008

Grand Prix Brazylii okazało się niezwykle trudnym wyścigiem dla zespołu BMW Sauber F1 Team. Nick Heidfeld pojawił się na mecie dziesiąty, a Robert Kubica jedenasty. Lewis Hamilton z McLarena ukończył wyścig na piątym miejscu, które jednak zapewniło mu tytuł mistrzowski w klasyfikacji kierowców.