X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Turystyka
Górska wyprawa
Źródło: www.citypictures.net

Na górskich trasach

Niedługo słoneczne dni, a więc idealna pora, by urwać się z roboty i wyjechać na kilkudniowy urlop. Dni świąteczne na początku maja w tym roku zapowiadają się pogodnie, warto zatem już dzisiaj zaplanować sobie urlop. Niestety, na parę tygodni przed majem raczej niełatwo namierzyć dostępne noclegi. Ale istnieje rozwiązanie sytuacji – czemu by nie pojechać pod namiot? Albo na spacerowanie po górach, z odpoczynkami w schroniskach? Jeśli odpowiada ci taka opcja, musisz teraz udać się do fachowego sklepu, żeby zamówić porządne akcesoria turystyczne.
wakacje na plaży
Opracowanie: Kristin Nador
Źródło: http://www.flickr.com

Wakacje na wyspach kanaryjskich

Cudowne wakacje na Wyspach Kanaryjskich czy odpoczynek na Gran Canarii nie muszą być dziś zbytnio drogie. Każde wakacje jednak czy to zimą czy latem warto rozplanować z pewnym wyprzedzeniem. Można zrobić to na różne sposoby. Albo przygotować się od razu na oferty last minute wykwintnych biur podróży, bądź też szukać lokalizacji na wspaniały urlop o wiele wcześniej
Międzyzdroje  - nadmorska plaża
Opracowanie: Salon Nowojorski
Źródło: http://www.flickr.com/

Korzystne cenowo oraz eleganckie miejsca noclegowe nad polskim morzem

Nad polskim morzem jest bardzo dużo miejscowości, które głównie żyją z obsługi turystów. To wspaniale, ponieważ w końcu turystyka to znakomity biznes. Standard noclegów w na przykład Jastarni czy Międzyzdrojach (http://www.eholiday.pl/noclegi-miedzyzdroje-26188.html) jest różny, lecz jeśli bardzo umiejętnie podejdziemy do owego tematu, na pewno znajdziemy takie noclegi w kamieniu pomorskim albo Międzyzdrojach, które powinny przypaść nam do gustu.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną
Opracowanie: Jura Park Bałtów
Źródło: http://www.juraparkbaltow.pl

Weekendowy spływ kajakiem

Jeszcze tylko trzy, dwa jeden dzień i tak każdego tygodnia trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy nadchodzi długo wyczekiwany piątek, można spokojnie zacząć planować, jak spędzić te sobotę i niedzielę wolne od stresu, pracy i codziennych obowiązków. Wiosną jest mnóstwo okazji by spędzić weekend aktywnie, najlepiej na łonie natury z najbliższymi. I wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko by ten czas dobrze wykorzystać. Korzystną ofertą może być spływ kajakowy.
Busy Kraków
Źródło: www.minitrans-busy.pl

Czym jeździć po Krakowie i okolicach?

Kraków, dawna stolica Polski, jest jedynym z najbardziej wiekowych miast , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma miejscami godnymi polecenia oraz zamkiem królewskim na Wawelu, przyciąga nie tylko krajowych zwiedzających ale i zagranicznych. Zanim jednak pojedziemy do Krakowa i okolic, warto zastanowić się, jak pojechać w wybrane przez nas zabytki oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
Do wakacji, gotowi, start!
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Do wakacji, gotowi, start!

Zasypani ofertami biur podróży często decydujemy się na wakacje all inclusive. Nie wymagają one wielkich przygotowań, to czego nam potrzeba znajduje się na terenie hotelu, a cena zawiera już niemal wszystko. Niemal… Bo jeśli jesteśmy żądni przygód i chcemy poznać inną kulturę oraz tradycje, warto zaplanować taki wyjazd „na własną rękę”.
Dzieci, Korbielów
Opracowanie: Hotel Fero Lux
Źródło: ZnaneNieznane.pl

Jak promować usługi turystyczne?

Sprzedaż usług turystycznych nie musi polegać wyłącznie na udostępnianiu miejsc noclegowych uczestnikom wycieczki.
jezioro
Opracowanie: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Coraz chętniej wybieramy tanie wakacje w Polsce

Według badań przeprowadzonych przez Instytut Turystyki w pierwszym kwartale 2011 roku o jedną czwartą wzrosła liczba wyjazdów krajowych w stosunku do roku poprzedniego.
zima
Opracowanie: www.flickr.com

Karnetowstręt, czyli syndrom biegacza

Jeśli na samą myśl o założeniu ciężkich narciarskich butów dopada cię zmęczenie, widok ukochanych carvingów przestał przyspieszać bicie serca i nawet wspomnienie smaku grzańca na stoku nie jest w stanie wskrzesić twego entuzjazmu, niechybny to znak, że właśnie zapadłeś na karnetowstręt, zwany też syndromem biegacza.
kobieta
Opracowanie: Centrum DER-MED www.dermed.pl

Turystyka zdrowotna w Polsce

Turystyka zdrowotna to coraz popularniejszy, ogólnoświatowy trend. Coraz więcej osób planując wyjazd, chce przy okazji zatroszczyć się o zdrowie i urodę.
1 2