X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Zamek
klamka
Opracowanie: alisharush
Źródło: http://www.flickr.com/photos/9541469@N05/3447477351/

Akcesoria drzwiowe - szczegóły dopełniające całości

Każdy wie jak ważny jest wybór odpowiednich drzwi. Odpowiednich to znaczy takich, które będą funkcjonalne, ładne i pasujące do wnętrza. Musimy jednak pamiętać, że same drzwi to za mało. Równie ważne (jak nie najważniejsze) są akcesoria i okucia do drzwi. Bo nawet najlepsze drzwi, ale z kiepskimi zawiasami czy zamkami, mogą nam przysporzyć wiele problemów.
zamek
Opracowanie: Bella Linea
Źródło: Bella Linea

Mieszkaj bezpiecznie - montaż zamków do drzwi

Trwałe wrota i niełatwy do przejścia przez bandytę zamek to elementarz ochrony każdego lokum. Sytuacja staje się niefortunna, gdy lokator zatrzaśnie drzwi i sam będzie wyglądał jak złoczyńca, stojąc bezradnie przed bezlitosnym zamknięciem. Co zrobić? To przecież oczywiste: włączyć netbooka, połączyć się z internetem i wpisać: „otwieranie drzwi Warszawa”. Jeśli zdecydujesz się na porządnego fachowca, pomoc przyjdzie prędko, a ty osobiście będziesz mógł być świadkiem włamania do własnych czterech kątów. Wrażenia niecodzienne, a i zmartwienie przepędzone.
drzwi wewnętrzne
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO

Gdy zgubisz klucze

Czasem tak bywa, że człowieka dopada straszny pech. Ciągle gubią się istotne rzeczy, bez których nie można się obyć, takie jak klucze do pojazdu bądź mieszkania. O ile nieszczęśliwie nie schowałeś gdzieś zapasowej pary, należy zamówić ślusarza, który umie otworzyć każdy zamek.
Zamek Czocha
Opracowanie: zdjęcia: Wikipedia.pl

Zamek Czocha

Zamek Czocha to obronny zamek położony we wsi Czocha nad Zalewem Leśniańskim, ok. 105 km na zachód od Wrocławia. W latach 1241 – 1247 stanowił on warownię graniczną na pograniczu śląsko-łużyckim. Od 1306 roku przeszedł on w posiadanie rodziny von Biberstein.
zamek Kliczków
Opracowanie: INTEGER S.A.

Dzień Kobiet po królewsku

Pomimo groteskowych skojarzeń z czerwonym goździkiem i rajstopami w prezencie, Dzień Kobiet jest wciąż bardzo popularny w naszym kraju. Namawiamy, aby święto stało się okazją do pomyślenia o Twoich potrzebach i zafundowaniu sobie przyjemnego prezentu, na przykład w postaci relaksującej wizyty na książęcym zamku..
Bornholm
Opracowanie: Diana Wieczorek

Bornholm – słoneczna wyspa na Bałtyku

Bornholm to duńska wyspa w południowo - zachodniej części Bałtyku oddalona o niecałe 100 km od polskiego wybrzeża. Dostać się na nią możemy promem ze Świnoujścia, statkiem z Kołobrzegu lub samolotem . Na prom za dodatkową opłatą zabierzemy rower, jak również i samochód.
Stolicą wyspy jest Ronne, które pełni rolę centrum administracyjnego, gospodarczego i kulturalnego wyspy. Miasto ma piękną architekturę. Znajduje się tu największy na wyspie port oraz małe lotnisko.
Zamek wielopunktowy Winkhaus hookLock z dodatkowym masywnym ryglem u góry i na dole skrzydła.
Opracowanie: Winkhaus
Źródło: Winkhaus

Bezpieczeństwo w parze z komfortem

Zamek wielopunktowy to nowoczesne rozwiązanie skutecznie zabezpieczające nasz dom lub mieszkanie przed włamaniem. Zamki wielopunktowe Winkhaus nie tylko zapewniają maksymalne poczucie bezpieczeństwa, ale również gwarantują niespotykany dotąd komfort użytkowania.
Zamek w Malborku
Opracowanie: Wikipedia.pl

Zamek w Malborku

Będąc w Malborku trudno nie trafić do zamku, którego początki budowy miały miejsce w trzynastym wieku. Cała historia tego obiektu jest długa i bardzo skomplikowana. W posiadanie zamku wchodzili wielcy mistrzowie Zakonu Krzyżackiego. Ten zakon rycerski przez wiele lat podbijał ziemie polskie oraz litewskie, chcąc utworzyć Prusy Zakonne.
ZnaneNieznane.pl
Opracowanie: ZnaneNieznane.pl
Źródło: ZnaneNieznane.pl

ZnaneNieznane.pl – zaplanuj wyjątkowy weekend w kilka minut!

Nie masz pomysłu na weekendowy wypad za miasto? Dzięki portalowi ZnaneNieznane.pl wystarczy kilka kliknięć, aby zaplanować niezapominany wyjazd i odkryć zupełnie nieznane oblicze swojej okolicy.
zamek
Opracowanie: L. Lipiński
Źródło: Integer S.A

Weekend w Borach Dolnośląskich

W poszukiwaniu pięknych krajobrazów i odpoczynku na łonie natury, nie trzeba wcale jechać za siódmą górę. Najbliższe okolice pełne są zachwycających terenów, które wciąż czekają na odkrycie. Czy wszyscy słyszeli o Borach Dolnośląskich?
1 2