X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Metabolizm
dieta kopenhaska
Opracowanie: StormySleep

Dieta Kopenhaska

Zdania na jej temat są podzielone. Z pewnością dieta ta pozwala na bardzo szybką utratę zbędnych kilogramów - czy aby nie za szybko?! Zgodnie z informacjami, podczas kuracji, można schudnąć od 4 do 8 kg. Należy teraz dodać, iż ubytek wagi następuje w ciągu 13 dni z góry narzuconej diety, opartej o bardzo restrykcyjne menu!!
Dieta dla zdrowia i urody
Opracowanie: Naturhouse
Źródło: Naturhouse

Dieta dla zdrowia i urody

Zdrowa i promienna cera to w dużej mierze zasługa dobrze dobranej diety. Spożywając odpowiednie produkty, możemy zapobiec uciążliwym problemom skórnym oraz wspomóc codzienną pielęgnację.
Kobieta
Opracowanie: Vitana
Źródło: Vitana

Naturalne sposoby na oczyszczanie organizmu

Często doskwiera Ci uczucie zmęczenia? Cierpisz na brak energii, masz problemy ze snem i jesteś osłabiona? To znak, że przyszedł czas na oczyszczenie Twojego organizmu z nagromadzonych w nim toksyn. Jeśli chcesz czuć się zdrowo, młodo i jednocześnie zrzucić przy tym kilka zbędnych kilogramów, nie musisz wprowadzać restrykcyjnych diet.
Jak odżywić głębokie warstwy skóry
Opracowanie: DER-MED
Źródło: DER-MED

Jak odżywić głębokie warstwy skóry

Czy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego po długotrwałym stosowaniu kosmetyków efekty są wciąż niewystarczające? Nawet najlepsze kremy mają bowiem tylko powierzchowne działanie, a to głębokie warstwy skóry odpowiadają za jej regenerację.
Warzywny sposób na zdrowie
Opracowanie: Centrum Naturhouse
Źródło: Centrum Naturhouse

Warzywny sposób na zdrowie

Kolorowe, smaczne i pełne witamin warzywa to idealny sposób na wzmocnienie odporności organizmu i przygotowanie go do nadejścia jesieni.
Geny i styl życia
Opracowanie: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.

Geny i styl życia

Dieta cud? Nie istnieje! Rzeczywiste są natomiast nasze wrodzone predyspozycje genetyczne, czyli rodzinne uwarunkowania do tycia oraz styl życia i nawyki żywieniowe - mówi lekarz dietetyk Aida Stoch z Centrum Medycyny Estetycznej Scanmed Multimedis w Krakowie.
Digella Błonnik o smaku cynamonowym
Opracowanie: Digella Błonnik
Źródło: Digella Błonnik

Digella Błonnik, czyli jak smacznie pożegnać głód

Co robić, by móc cieszyć się atrakcyjnym wyglądem, a jednocześnie smakować życia pełnymi garściami? Natura już dawno znalazła sposób: w roślinach znajduje się błonnik – substancje, które nie ulegają strawieniu przez organizm, a zarazem mają pozytywny wpływ na przemianę materii oraz usuwanie szkodliwych dla nas związków.
1 2