X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Klub
impreza
Opracowanie: Michał Borowik

Wyjątkowa Warszawa

Warszawa jest specyficznym miastem z charakterystycznym klimatem, budowanym przez restauracje, galerie sztuki, kluby. Z dnia na dzień obserwujemy przybywanie kolejnych ciekawych miejsc, które oczywiście "koniecznie trzeba odwiedzić".
Swap Party
Opracowanie: Łubu Dubu Bistro
Źródło: Łubu Dubu Bistro

Swap Party - ciuchowe szaleństwo w klubie Łubu Dubu

Potrzebujesz letniej kreacji na wakacje lub nowych butów? Jest na to tani sposób – wystarczy 23 lipca wziąć udział w imprezie Swap Party, czyli bezgotówkowej wymianie ubrań. To świetna okazja do pozbycia się zalegających w szafie rzeczy i złowienia nowych, szałowych ciuchów zupełnie za darmo.
piłka nożna
Opracowanie: ;/
Źródło: http://www.flickr.com

Serwis dla miłośników piłki nożnej

Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu na całym globie. Dlatego właśnie powstał Footballblog.pl. To świetne połączenie bloga z serwisem sportowym mówiącym o sporcie. Świeże|Ciągłe|Otwarte} opinie, refleksje po rozegranych meczach, wyniki na żywo, profesjonalne relacje z meczów, analizy spotkań piłkarskich.
MITAM

Na MITAM uśmiechnięta muzyka

Ogólnie narzekamy w Poznaniu, że dzieje się niewiele, że jeśli już się o czymś dowiadujemy, to z reguły po czasie i do tego pocztą pantoflową. A publikatory nie służą informowaniu o wszystkim, co ciekawe, choć nawet dziecko wie, że taka ich rola.