X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Roślina
cudowny owoc
Opracowanie: http://commons.wikimedia.org

Zaczarowany owoc

"Cudowny owoc", znany także jako "cudowna jagoda" (łac. Synsepalum dulcificum Daniell Sapotaceae - czyli Synsepal Słodki) pochodzi z tropików zachodniej Afryki. Zadomowił się tam na gorących, mokrych nizinach. Roślina ta nie toleruje zimna. Jej owoce rozmiarem zbliżone są do winogron.
bonsai

Sztuka formowania drzewek bonsai

Tworzenie miniaturowych drzewek bonsai ma bardzo długą tradycję. Wywodzi się z Chin, choć kojarzone jest częściej z Japonią. Japończycy bowiem szybko zainteresowali się "wynalazkiem" chińskiego mocarstwa.
hiacynt
Opracowanie: Biuro Kwiatowe Holandia

Wiosna w Twoim domu!

Dni są coraz dłuższe, ale na dworze nadal ciemno i zimno. Dlaczego więc nie zaprosić wiosny już teraz, ustawiając w mieszkaniu różnokolorowe hiacynty?
budowa tarasu
Opracowanie: LIBET
Źródło: LIBET

Dom ekologiczny - informacje

Kto z nas nie śni o własnym domu? Lecz posiadanie go nie jest wcale tak nietrudną sprawą. Głównym i decydującym elementem są powody finansowe. Kiedy jednak uda nam się już uzbierać dostateczną sumę na budowę czy zakup, także wybrać ten jeden jedyny oglądając różne projekty domów parterowych, to warto pomyśleć nad rozwiązaniami wspierającymi nam w trakcie już użytkowania nie wyrzucać pieniędzy na darmo.
Hiacynty
Opracowanie: BIURO KWIATOWE HOLANDIA
Źródło: BIURO KWIATOWE HOLANDIA

Hiacynt w doniczce

Hiacynty to piękne rośliny, idealnie nadające się do uprawy w warunkach domowych. Szczególnie dobrze sprawdzają się jako dekoracja wnętrz w sezonie zimowym i wczesną wiosną. Ich bogata kolorystyka i przyjemny, delikatny zapach umilą każdą chwilę spędzoną w domowym zaciszu. Podpowiadamy, jak dbać o te piękne kwiaty i co zrobić, by zakwitły nam w środku zimy.