X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Roboty kuchenne

Czy można połączyć gusta w kuchni z funkcjonalnością?

Każda prawdziwa kucharka śni o praktycznie urządzonej i modnej kuchni. Modna kuchnia cechuje się minimalizmem i funkcjonalnym designem. Im więcej oszczędne są meble kuchenne, tym korzystniej można rozplanować wyposażenie. Zmodernizowana zabudowa kuchenna przypomina mocno naszkicowane figury matematyczne z zaakcentowaną fakturą, uchwyty zazwyczaj są schowane, a fronty mebli z drewna bądź nieco lakierowane.
robot kuchenny
Opracowanie: First Austria

Niezastąpiony robot kuchenny

Zmagania z codziennością czasem przypominają wielkie morskie bitwy. Zwłaszcza w kuchni możemy poczuć się niczym marynarze na fregacie osaczonej przez przeważające siły wroga. Najważniejsze jednak, to nie poddawać się i stawiać czoła ciągłym wyzwaniom. W takich chwilach przydaje się… wszechstronny robot kuchenny.
roboty wielofunkcyjne
Opracowanie: KENWOOD

Wielozadaniowy robot kuchenny

Przed Świętami zawsze mamy dużo spraw do załatwienia a tu dochodzi jeszcze zakup prezentów!
roboty kuchenne
Opracowanie: Vorwerk

Rewolucyjny robot wielofunkcyjny

Thermomix firmy Vorwerk to więcej niż wielofunkcyjny robot kuchenny. Potrafi on także odważyć odpowiednią ilość produktów i ugotować je tradycyjnie lub na parze. Thermomix może zastąpić prawie 20 urządzeń, a na dodatek ładnie się prezentuje w kuchni. Czy naprawdę nie można mieć wszystkiego?
zmywarki
Opracowanie: Republiqa Agency

Zakup sprzętu AGD

Gotowanie to sama przyjemność pod warunkiem, że dysponujemy urządzeniami umożliwiającym szybkie i sprawne przygotowanie posiłków. Tostery, krajalnice, miksery, blendery, szybkowary, czy kuchenki mikrofalowe to niezastąpiony sprzęt w każdej kuchni, który nie tylko uprzyjemni nam gotowanie, ale sprawi, że będzie ono bardziej efektywne.
Thermomix
Opracowanie: Thermomix
Źródło: Thermomix

Nowoczesny robot kuchenny

Nie można nigdzie znaleźć blendera ręcznego, mycie wyciskarki do czosnku jest uciążliwe i ta kłopotliwa maszyna do wypieku chleba... Nie masz już naprawdę ochoty na kolejne urządzenia kuchenne, na których gromadzi się kurz i które zakończone są okropną plątaniną kabli.
Robot kuchenny Kasia
Opracowanie: MPM
Źródło: MPM

Wieloczynnościowy robot kuchenny

Dla wielu osób widok rodziny przy świątecznym stole jest najważniejszym momentem podczas Bożego Narodzenia. Radość ze wspólnego świętowania oraz wigilijna atmosfera bywa nieraz okupiona długimi i męczącymi przygotowaniami.
Blender Electrolux Powermix Silent
Opracowanie: Electrolux
Źródło: Electrolux

Rozmowy przy kuchennym stole

We współczesnym domu, kuchnia zazwyczaj stanowi centrum życia towarzyskiego. Tu przygotowuje się jedzenie, dzieli przeżyciami i wrażeniami z mijającego dnia, odpoczywa przy herbacie i ciastku, czy omawia życiowe plany. Niestety wiele urządzeń kuchennych wydaje intensywne, głośne dźwięki, które mogą przeszkadzać w rozmowie. Typowym przykładem są blendery, wytwarzające, podobnie jak kosiarki czy motocykle, hałas na poziomie 85-95 decybeli. Rozmowa z takim podkładem dźwiękowym jest praktycznie niemożliwa.
gotowanie
Opracowanie: Vorwerk

Kuchnia molekularna

Kawior z arbuza, ryba o smaku czekoladowym, dyniowy makaron? Dla kuchni molekularnej nie ma smaków niemożliwych. Danie o niespotykanej wcześniej formie, powstałe z niezwykłego połączenia cząsteczek różnych potraw brzmi intrygująco, ale czy smacznie?
wielkanoc jajka
Opracowanie: Vorwerk

Wielkanoc na dłużej...

Wielkanoc to czas odpoczynku i spotkań z najbliższymi. Zwalniamy na chwilę, by w spokoju i pozytywnym nastroju po prostu ze sobą być. Warto sprawić, by nie tylko same święta, ale i przygotowania do nich, były pełne rodzinnego, świątecznego nastroju. Gotujmy i pieczmy razem, to świetna zabawa!