X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Euro 2012
Jak zarobić na euro podczas Euro 2012?
Opracowanie: www.istock.com
Źródło: www.istock.com

Jak zarobić na euro podczas Euro 2012?

Polskie prawo umożliwia usługodawcom przyjmowanie zapłaty w euro. Podczas Mistrzostw Europy nasz kraj odwiedzi fala turystów, gotowa płacić w obcej walucie. Jak ustalić kurs sprzedaży i kiedy sprzedać euro, aby na wymianie zarobić najwięcej?
Euro Poznań 2012
Opracowanie: Euro Poznań 2012
Źródło: Euro Poznań 2012

Nie załapałeś się na Kolację na Stadionie? Zapraszamy na śniadanie!

Akcja „Kolacja na Stadionie” wzbudziła bardzo duże zainteresowanie poznaniaków. Dziś zapraszamy na kolejne niezwykłe wydarzenie na Stadionie Miejskim w Poznaniu: Śniadanie na murawie!
Ślub na stadionie, młoda para
Opracowanie: abcslubu.pl / Magia Kadru
Źródło: abcslubu.pl / Magia Kadru

Ślub na stadionie

EURO 2012, to najgorętszy temat kilku ostatnich miesięcy. Odkąd dowiedzieliśmy się, że Polska będzie jednym z głównych organizatorów mistrzostw Euro 2012 rozpoczęły się gorące przygotowania do tej imprezy. To zupełnie tak, jak wtedy, kiedy Młoda Para po zaręczynach rozpoczyna organizowanie uroczystości zaślubin.
Myszka naparstek
Opracowanie: USB TOYS
Źródło: http://znajdz-prezent.pl

Gadżety dla nastolatków

Ile dni w roku, tyle okazji do spotkań ze znajomymi i świętowania. gadżety nie są wyłącznie domeną nastolatków. Kochają je także dorośli, dlatego rynek produktów must have, czyli rzeczy całkowicie zbędnych lecz modnych, pęka w szwach
stadion
Opracowanie: LEGI
Źródło: LEGI

Pierwszy gwizdek na stadionie PGE Arena Gdańsk

Ponad 80 tysięcy zwiedzających przyszło na stadion w niedzielę 7 sierpnia w dzień otwarty. Sporą część tej grupy stanowiły rodziny z małymi dziećmi.
golf
Opracowanie: flash.pro

Wrocław Open 2008 – największe wydarzenie golfowe w Polsce już za rok we Wrocławiu

W maju 2008 roku Wrocław będzie gospodarzem międzynarodowego i największego w dotychczasowej historii golfa w Polsce wydarzenia sportowego z cyklu European Challenge Tour - WROCŁAW OPEN 2008.
Turniej Wrocław Open planowany jest w terminie 22-25 maja 2008 na terenie Toya Golf & Country Club Wrocław. Relacjonowany w stacjach telewizyjnych, docierających do ponad
300 mln domów na świecie, jest doskonałą okazją do promocji Wrocławia i regionu. Obok starań stolicy Dolnego Śląska o organizację Expo i Euro 2012, międzynarodowy turniej Wrocław Open ma szansę wesprzeć strategię miasta jako miejsca spotkań - również dla wielkiego biznesu i sportu.
stadion
Opracowanie: EURO Poznań 2012 sp. z o.o.
Źródło: EURO Poznań 2012 sp. z o.o.

„Mój Stadion” w moich rękach

Spółka EURO Poznań 2012, odpowiedzialna za modernizację Stadionu Miejskiego w Poznaniu, rozpoczyna konkurs pt. „Mój Stadion” dla wszystkich osób choć trochę uzdolnionych plastycznie.
Strefa Kibica Poznań na Euro 2012
Opracowanie: www.strefakibica.poznan.pl
Źródło: www.europoznan2012.pl

Harmonogram koncertów - Strefa Kibica w Poznaniu

oznańska Strefa Kibica otwarta zostanie już 8 czerwca o godz. 15 i działać będzie przez 24 dni. Do grupy 40 artystów, których nazwiska poznaliśmy w połowie maja, dołączyli kolejni wokaliści i zespoły.
stadion
Opracowanie: EURO Poznań 2012 sp. z o.o.
Źródło: EURO Poznań 2012 sp. z o.o.

Kolacja na Stadionie w Poznaniu

Dokładnie 2 tygodnie po ogłoszeniu przez spółkę EURO Poznań 2012 konkursu „Kolacja na Stadionie” nagroda główna: romantyczna kolacja dla dwojga na Stadionie Miejskim w Poznaniu, została odebrana.
Dekoracje i gadżety piłakrskie na Euro 2012
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you

Wnętrzarskie gadżety na Euro 2012

Czas przygotować się na Mistrzostwa Euro 2012! Z tej okazji home&you prezentuje kolekcję piłkarskich gadżetów dekoracyjnych, które zachwycą fanów piłki nożnej.
1 2