X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Niemowle
woda mineralna
Opracowanie: Alima-Gerber S.A.

Woda mineralna dla niemowląt i małych dzieci

Nowość! Woda mineralna dla niemowląt i małych dzieci, która nie wymaga gotowania przed podaniem do picia.
Alima-Gerber S.A. – ekspert w żywieniu niemowląt i małych dzieci wprowadziła do sprzedaży wodę mineralną dla niemowląt i małych dzieci.
Od czerwca jest ona dostępna w sklepach, w sekcji z produktami dla dzieci.
Cyrus w ANTONIO&CO.
Opracowanie: ANTONIO&CO.
Źródło: ANTONIO&CO.

Z myślą o najmłodszych

Antonio&Co jest multibrandem dziecięcym, który oferuje kolekcje światowych domów mody. Usytuowany w Galerii Mokotów butik ma w swojej ofercie najwyższej jakości marki dla dzieci do 14 roku życia. W tym wyjątkowym miejscu znajdziesz kolekcje takich marek jak: Diesel, Moncler, Moschino, Fendi, Cyrus Company Bambino, Imps&Elfs, In Trenino, Paul Frank Shoes, Effi, Trumpette, KoTo, Berris oraz Hunter. Pierwszą prezentowaną kolekcją w Antonio&Co. jest Diesel na sezon wiosna/lato 2012.
Wiaderko do kąpieli niemowląt
Opracowanie: Tummy Tub®

Wiaderko do kąpieli niemowląt

Duża wanienka, nie dająca poczucia bezpieczeństwa, horyzontalna pozycja, często płacz – początkujący rodzice doskonale znają stres pierwszych kąpieli dziecka.

Skąd u maluszka takie emocje związane z kąpielą?
"Dla osesków nowy świat, w jakim się znaleźli, jest bardzo fascynujący. Całe miesiące spędzały bezpiecznie ukryte w łonie matki.
szkółki pływackie

Zawody Zgrupowania Małych Pływaków

Kto w tym roku zdobędzie tytuł najlepszej ekipy pływających bobasów?
II edycja Zgrupowania Małych Pływaków Huggies CUP już wkrótce
śpiochy pajacyki
Opracowanie: Kolorino Drewex

Dziecięca garderoba na jesień i zimę

Za oknem coraz zimniej, a kolorowe liście drzew przypominają, że czas już najwyższy uzupełnić garderobę dzieci o ciepłą jesienno-zimową odzież. Szafa maluszka nie może obyć się bez ubranek marki Kolorino, która w tym sezonie szczególnie mocny akcent kładzie na ciepłą, mięciutką bieliznę dla najmłodszych.
pływanie niemowląt

Zajęcia na pływalni dla niemowląt

Od kilku lat w Polsce coraz bardziej popularne są zajęcia na pływalni dla niemowląt jako aktywna forma spędzania wolnego czasu rodziców z dziećmi. Zwiększyła się również świadomość i wiedza rodziców na temat wpływu takich zajęć na rozwój ich dzieci.
ręcznik dla niemowlaka
Opracowanie: Feretti

Pierwsze kąpiele niemowlaka

Przez dziewięć pierwszych miesięcy naturalnym środowiskiem dziecka w brzuchu mamy jest woda. Nic zatem dziwnego, że wszystkie noworodki uwielbiają kąpiel i jest ona jednym z najprzyjemniejszych codziennych rytuał?, jakim rodzice poddają swoje nowo narodzone pociechy.
fotelik samochodowy
Opracowanie: www.babymama.pl

Pierwsza podróż samochodem z niemowlakiem

Obowiązkiem każdego rodzica jest przewożenie dziecka w foteliku samochodowym. Fotelik samochodowy ma za zadanie chronić dziecko będące pasażerem samochodu przed skutkami wypadku. Aby jednak spełniał on swoje zadanie musi być odpowiednio dobrany. Głównym kryterium, którym powinniśmy się kierować jest wybór fotelika odpowiednio przeznaczonego do wagi, wzrostu i wieku dziecka. Powinien on być również opatrzony odpowiednim certyfikatem bezpieczeństwa.
dziecko
Opracowanie: www.babymama.pl

Migusie – nowoczesny sposób komunikacji z dzieckiem

Małe dzieci bardzo długo nie umieją przekazać rodzicom swoich potrzeb słowami. Wprawdzie komunikują swoje potrzeby na wiele sposobów, a baczna obserwacja mowy ich ciała z dużą trafnością pozwala odgadnąć, co w danym momencie potrzebują.
prezenty dla dzieci
Opracowanie: Peticado

Prezenty dla dzieci na różne okazje

Wiele osób zastanawia się jaki prezent podarować nowo narodzonemu dziecku. To prawdziwy dylemat. Zwłaszcza dla osób, które nie miały wcześniej doświadczenia w opiece nad noworodkami. 
1 2