X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Chłodziarko-zamrażarki
lodówki
Opracowanie: Mastercook

Funkcja SPA w domowej lodówce

Drobne kropelki wody zraszają świeże, zielone liście sałaty, delikatna, nawilżającą mgiełką pokrywa intensywnie czerwone owoce pomidorów - wbrew pozorom nie jest to opis ogrodu w czasie letniego deszczu, ale warunki, w jakich przechowywane są warzywa i owoce w chłodziarko-zamrażarce LCTD-920 NFX.
Lodówka do zadań specjalnych
Opracowanie: Candy
Źródło: Candy

Lodówka do zadań specjalnych

Co zrobić, by szybko zlikwidować obrzęki pod oczami po nieprzespanej nocy? W jaki sposób przetrwać okres ząbkowania u dziecka? Jak pozbyć się roztoczy z pluszowych zabawek? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, zajrzyj do swojej lodówki!
lodówki
Opracowanie: Amica

Jak wybrać lodówkę?

Człowiek od zawsze poszukiwał sposobów ułatwiających przechowywanie żywności.
Chłodziarko-zamrażarki marki Liebherr
Opracowanie: Liebherr
Źródło: Liebherr

Ciesz się świeżymi potrawami wielkanocnymi także po świętach

Święta Wielkiej Nocy to czas w życiu każdej rodziny, kiedy lodówka i spiżarnia okazują się zbyt małe dla mazurków, bab i paschy, pieczonych mięs, żuru z białą kiełbasą i niezliczonych ilości wielokolorowych pisanek. Wysokiej jakości chłodziarko-zamrażarki marki Liebherr radzą sobie z tym intensywnym dla kuchennych rewolucji okresem, zapewniając nie tylko wystarczającą pojemność, lecz również świeżość potraw jeszcze długo po świętach.
Liebherr – jakość, design, innowacja
Opracowanie: Liebherr
Źródło: Liebherr

Liebherr – jakość, design, innowacja

Tak ciche, że niemal zapominasz o ich istnieniu. Wystarczająco pojemne i jednocześnie zaprojektowane tak, aby z łatwością znaleźć w nich wszystko to, po co sięgasz. Inteligentnie sterowane za pomocą lekkiego dotyku. Ponadczasowo eleganckie. Do tego energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Wyobraź sobie, że istnieje coś, co ubiega Twoje pragnienia. Wyobraź sobie sprzęt chłodzący marki Liebherr.
płyta indukcyjna Mastercook
Opracowanie: Mastercook

Innowacyjność w kuchni

W drugim kwartale roku marka Mastercook wprowadza na rynek bogaty asortyment innowacyjnych produktów w pięciu nowych liniach wzorniczych: Vinci, Maestro, Helios, Spectrum i BioLine. Najnowsza oferta sprzętu AGD zawiera m.in. innowacyjne piekarniki, unikalne modele płyt indukcyjnych oraz wiele innych produktów, które odmienią oblicze każdego domu.