X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Bugatti
patery
Opracowanie: Bugatti

Trójwymiarowy aromat sera

Kiedyś trzymało się pod kloszem dzieci, albo pomidory. Teraz – trzyma się ser. Chowa się go pod ekskluzywną szklaną czaszą z kilku powodów. Przede wszystkim po to, by nie stracił serowego, wyjątkowo bogatego aromatu.
czajniki elektryczne Bugatti
Opracowanie: Casa Bugatti

Elektryczny czajnik Bugatti

Górujący nad Pompejami Wezuwiusz niebezpieczne drży w posadach. Kłęby dymy dobywają się z przepastnego krateru. Raz po raz słychać donośny huk zapowiadający rychłą erupcję… To już na szczęście historia. Teraz wulkan został poskromiony i zmuszony do służenia człowiekowi. Jednak, gdy mu się bliżej przyjrzeć, można stwierdzić, że jego potęga nie zgasła i nie wyczerpała się. Nadal dymi parą, drży w posadach, bulgoce i zapowiada erupcję. Tyle tylko, że… w kuchni.
prezenty ślubne
Opracowanie: www.sxc.hu

Dylematy gościa weselnego – czyli rozprawa o desperacji kupującego prezent ślubny

Z jak ogromnym stresem wiąże się ślub, wiedzą najlepiej… goście weselni.
akcesoria kuchenne
Opracowanie: Bugatti
Źródło: Bugatti

Wodna sonata ze szkła, tworzywa i stali

Współczesny styl wyposażania kuchni podpowiada ciekawą alternatywę – smukłe, przejrzyste, natchnione naturą bryły stają się doskonałą inspiracją dla kuchennych akcesoriów, które, poza tym, że są użyteczne, mają też pełnić funkcję ozdobną...
patery
Opracowanie: Bugatti

Wytworny salonowy kamerdyner

Dawne epoki wprowadzały radykalny podział między państwa, a ich służących. Ci ostatni byli ludźmi z niższych sfer. Często traktowano ich jak przedmioty, załatwiając w ich obecności prywatne, tajemnicze, czy wręcz wstydliwe sprawy.
serwetnik
Opracowanie: Bugatti

Chwycić serwetkę za rogi

Szczęściem, niegdysiejszy savoir-vivre odszedł już do lamusa. Aż strach pomyśleć, co wyrabiali przy stole nasi XVII-wieczni przodkowie, którzy wycierali usta i sumiaste wąsy po sutych i tłustych biesiadach w… rękaw kontusza siedzącego obok gościa.
Deski do wędlin
Opracowanie: Bugatti
Źródło: Bugatti

Manager skośnych smaków

Funkcja managera została współcześnie znacznie rozszerzona, między innymi, za sprawą firm zajmujących się projektowaniem luksusowych przedmiotów służących ulepszaniu kuchni, salonu, jadalni. Taki „przedmiotowy” manager zarządza z reguły bardzo wąską grupą podwładnych, ale jest specjalistą w swoim fachu...
Taca z linii Ocean
Opracowanie: Skagerak Denmark
Źródło: www.SmakProstoty.pl

Jak serwować, to stylowo - luksusowe tace barowe

Można podawać komuś kawę, czy herbatę z pierwszej ręki - czyli całkiem po prostu, niosąc za uchwyt kubek, czy filiżankę. Można też niezbyt subtelnie serwować drink, palcując stopkę kieliszka, czy oszronione ścianki szkła barowego.
coolery Bugatti
Opracowanie: Bugatti

Epoka winno-szampańskiego zlodowacenia

Współczesność drży na myśl o kolejnym zlodowaceniu, którym z premedytacją straszy się w filmach katastroficznych i nie mniej katastroficznych powieściach. Owszem, gruba warstwa lodu niekoniecznie ułatwia życie, z tym zgodzić się bez dyskusji należy. Ale mini-zlodowacenie wychodzi życiu na pewno na dobre.
deski do krojenia
Opracowanie: Bugatti

Markowe liście z designerskiego drzewa

Biblia stworzyła ideę Drzewa poznania dobra i zła. Współczesność tworzy ideę "Drzewa luksusu". I z tego drzewa czerpią natchnienie kreatywni designerzy, którym natura podpowiada, jak znane kształty ubrać w nieprzemijającą formę.
1 2 3 4 5 6