X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Bugatti
sztućce
Opracowanie: Casa Bugatti

Sztućce Aladdina – czyli, jak współczesność odmieniła baśń

Współczesny Aladdin zamienił wytartą i wysłużoną przez wieki lampę na… wytworne sztućce. I to nie byle jakie, bo sztućce włoskiej firmy Casa Bugatti.
karafki
Opracowanie: BodaNova, Casa Bugatti, Legnoart

Wino i woda w kształtnych objęciach karafek

Karafka jest jak kobieta – zmysłowa, wielopostaciowa, pełna gracji i wdzięku. Ubiera w kształtną, szklaną szatę wypełniające ją wino bądź wodę. Karafka nadaje szyku i klasy przyjęciom, posiłkom w gronie przyjaciół czy znajomych. Jest skarbnicą aromatu wina i strażniczką świeżości wody.
podstawki pod naczynia
Opracowanie: Bugatti

Chłodne kręgi piekielnego żaru

Tego nie spodziewał się nawet wędrujący po piekle najsłynniejszy Włoch świata – Dante Alighieri… Nawet słynący z ognistego temperamentu jego współcześni nam rodacy nie byli przygotowani na pomysłowy wynalazek Bugatti.
szczypce
Opracowanie: Casa Bugatii

Sałatkowy romans – kochankowie z Werony

Wystarczy zestawić Włochy i kochanków i już bieżą ze skojarzeniami Szekspir z Norwidem. Kochankowie z Werony, Julia z Romeem… i wszystko jasne. Zakochanie jest czasem bujania w obłokach, widzenia oczyma duszy i tęsknoty za ideałem. Okazuje się jednak, że nie tylko zakochanie może wprawić w tak ekstatyczne stany. Może również… świetnie podana sałata, porcjowana za sprawą zakochanych w sobie szczypiec Molla Kiss.

Włoska firma Casa Bugatti, kultywując tradycję miłosnej pary i z przymrużeniem oka tworząc luksusowe akcesoria kuchenne, powołała do życia urocze szczypce do sałaty, surówek i sałatek.
kieliszki

Wino – napój bogów

Romantyczna kolacja, czy domowy obiad w gronie najbliższych to wystarczające powody, aby przy stole towarzyszyła nam butelka wina…dobrego wina. Szeroki wybór win daje każdemu z nas możliwość znalezienia magicznego trunku czegoś w naszym guście a także na nasz portfel.
waga kuchenna
Opracowanie: Bugatti
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/1389/arco__waga_kuchenna

Markowe ważenie

Dziś stanęliśmy przed nie byle jakim dylematem. Upiec doskonały sernik ściśle według przepisu, czy odważyć się i zrobić coś całkiem po swojemu? Przetworzyć proporcje, zmienić recepturę i zaryzykować eksperyment?
młynki
Opracowanie: Casa Bugatti

Jak dwie pensjonarki wierciły dziadkowi dziurę w brzuchu

Na czym polega urok pensjonarki i jej nimfetkowa zjawiskowość, wie każdy, kto dał się uwieść sprytnej Lolicie Nabokova. Albo – czytał "Ferdydurke" Gombrowicza i współcierpiał miłosne męki z Józiem. Pensjonarka to istota nie całkiem z tej ziemi. Niepoważna, a zarazem niebezpieczna kobietka-wamp. Słodka modliszka stoi ze skromnie spuszczonym wzrokiem, rękami zalotnie przytulonymi do tułowia, z dłońmi ściskającymi fałdy spódniczki, by dygnąć wdzięcznie. I to pierwsze wrażenie gubi, zniewala i urzeka na wieki.
pościel żółta satynowa
Opracowanie: Calvado.pl

Pomarańczowe i żółte dodatki we wnętrzach

Nie od dziś wiadomo, że kolory mają istotny wpływ na nasze samopoczucie. Doskonale zdają sobie z tego sprawę projektanci wnętrz, którzy wiedzę o kolorach wykorzystują przy aranżacji pomieszczeń. Sklep internetowy Calvado.pl przedstawia "cytrusowe" dodatki, które rozpromienią każde wnętrze.
fotel
Opracowanie: MM Collection
Źródło: MM Collection

Ekskluzywne Bugatti w ... salonie

Styl, prestiż, komfort… Ale tym razem Bugatti, to nie francuska marka ekskluzywnych samochodów wyścigowych, lecz równie luksusowy fotel wypoczynkowy marki MM Collection.
sztućce
Opracowanie: Casa Bugatti

Makaronowy piskorz w potrzasku

Wywija się i wykręca, ucieka z powrotem na półmisek, lawiruje i kluczy, za żadną cenę nie chce znaleźć się na talerzu. Oto krótka charakterystyka spaghetti al dente. Żeby dobrze smakowało, nie może być rozgotowane. Wtedy, choć półtwarde, jest elastyczne i wykręca się jak piskorz od trafienia na talerz pełen bolońskiego sosu.
Czas skończyć z makaronową tyranią! Już nigdy więcej poplamionych obrusów, pościgów za niepoprawnymi nitkami włoskiej pasty chowającymi się sprytnie wśród stołowej zastawy. Koniec z terrorem łotrzykowatego spaghetti, które pomysłowo wykorzystując swoją śliską naturę, w żywe oczy kpi z gotującego.
1 2 3 4 5 6