X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Bugatti
sprzęt agd
Opracowanie: Bugatti
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/2553/bugatti_individual_#8211_luksusowy_zestaw_5_urzadzen_oprawnych_w_skore

Exlibris z dumą tłoczony w skórze

Jak niegdysiejsi zamożni i zagorzali pasjonaci unikatowych książek znaczyli je swoimi exlibrisami, tak teraz luksusowa marka Bugatti chlubnie wytłacza w najlepszych gatunkach skóry podpis, który elektryzuje współczesnych znawców piękna. IndiVidual – to prestiżowe cechowanie sprzętu z najbardziej ekskluzywnej serii Bugatti.
blender
Opracowanie: Bugatti

Szarmancki "brutal" w szykownym fraku

Kipiący testosteronem, arogancko przystojny, zadziorny i nie liczący się z nikim włoski macho panoszy się w kuchni.
zegar ścienny
Opracowanie: Bugatti

Luksusowe tikanie na kuchennej ścianie

Mamy przyjemność przedstawić Państwu jeden z najbardziej zarozumiałych zegarów świata, który na pierwszy rzut oka nie pokazuje czasu, ale… logo Bugatti. Potem dopiero eksponuje wskazówki.
patery
Opracowanie: Bugatti

Luksusowa inwazja kosmicznych kształtów

Twórcy amerykańskich filmów sf z lat 40. i 50. ubiegłego wieku obudzili w widzach modę na UFO-manię.
korkociąg
Opracowanie: Bugatti

Anielskie grzeszki smakowania wina

Jak wskazują fachowe źródła, każda dziedzina i sfera ludzkiego życia ma swojego anioła. Nawet – przyjemność raczenia się dobrym winem. Głowy dać nie można, że wśród niebieskich zastępów istnieje skrzydlaty opiekun wina, który niczym grecki Bachus dba o atmosferę zabawy i radości przy opróżnianiu kolejnych szklanic markowego trunku. Można jednak być pewnym, że takiego anioła powołała do życia włoska firma Bugatti.
ekspresy
Opracowanie: Casa Bugatti

Kawowa adoracja na kolanach

Jeśli ktoś cierpi na niedosyt wrażeń i ekstazy, wystarczy, że sięgnie na próbę po filiżankę kawy. Ale kawy nie byle jakiej, bo uświęconej maestrią, wynoszącej na ołtarze smaku włoskiej Divy – ekspresu Casa Bugatti.
sztućce Bugatti
Opracowanie: Bugatti

Przyłapani na kolorowym uczynku

Jak tonący chwyta się brzytwy, tak stosujący dietę i odchudzający się chwyta Fresco - luksusowego zestawu sztućców Bugatti do serwowania sałaty i sałatek. Chwyta się go kurczowo, bo Fresco staje się pomysłowym narzędziem w ręku wielbicieli sałatek, surówek i sałaty w różnych sosach, czy zalewach.

Jak pokazuje tradycja włoskiej firmy Bugatti, wytworne może być równocześnie żartobliwe i sympatyczne w formie. Fresco to dwie łyżki o niemal organicznych kształtach.
karafki
Opracowanie: Bugatti

Trzy włoskie boginie wdzięku

W kulturze i tradycji do dziś trójka ma symboliczną wymowę – oznacza pełnię i doskonałość. A jeśli do trójki dołączyć powab trzech boginek wdzięku – Gracji – zyskuje się apogeum uroku. Współcześni designerzy stawiają czoła pojęciom abstrakcyjnym, zamykając je w formie różnego typu pomysłowych przedmiotów, których urok będzie emanował na cały dom.
sztućce
Opracowanie: Bugatti

Smukłe gwiazdy włoskiego szyku

Stella (z łac. gwiazda) błyszczy na firmamencie sztućcowego nieba, tworząc jedną z konstelacji w gwiazdozbiorze Bugatti. Włoska firma Casa Bugatti słynie na całym świecie jako jadalniano-kuchenne Hollywood – fabryka gwiazd. Co wyjdzie spod ręki mistrzów Bugatti, od razu podbija serca fanów. I nie inaczej ma się rzecz z gwiazdorskim zestawem sztućców Stella. Te niezwykle proste, minimalistyczne w formie sztućce są tak naprawdę zawadiackie i bezczelnie pewne swojej, niczym nie zagrożonej, pozycji. Stella wygra każdy stołowy casting i wdzięcznie odegra swoją rolę przy wszystkich, nawet najbardziej wymagających daniach.
akcesoria kuchenne
Opracowanie: Casa Bugatii

GYM-nastyka w kuchni

Mające miliony zalet gotowanie ma jedną, niewielką wadę. Doprowadza czasem do bólu pleców, ramion i szyi. Gotowanie dla ukochanych łasuchów to wyzwanie i spory trud. Trzeba się nagimnastykować, żeby powstało coś zaspakajającego rodzinne, wybredne podniebienia. Żeby gimnastyka nie dostarczyła dodatkowego bólu kręgosłupa czy nie przesilała mięśni, proponujemy zastąpić ją GYM-nastyką.
1 2 3 4 5 6