X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Bugatti
filiżanki
Opracowanie: Bugatti
Źródło: Bugatti

Filiżankowy wybieg

Kolekcje Prêt à Porter kojarzą się z modą dla wszystkich, szytą masowo, bo nie na indywidualne zamówienie. Niemniej, świat mody od dawna wie, że pojęcie Prêt à Porter bynajmniej nie wyklucza szyku i eleganckiego stylu. Przy takim założeniu czytelna i zrozumiała staje się idea towarzysząca nazwaniu porcelany znanej włoskiej marki Bugatti właśnie - Prêt à Porter...
kieliszki

Wino – napój bogów

Romantyczna kolacja, czy domowy obiad w gronie najbliższych to wystarczające powody, aby przy stole towarzyszyła nam butelka wina…dobrego wina. Szeroki wybór win daje każdemu z nas możliwość znalezienia magicznego trunku czegoś w naszym guście a także na nasz portfel.
prezenty
Opracowanie: Casa Bugatti, Chroma, Menu, Radi

Jak uwieść prezesa pod krawatem? Krótki poradnik dla korporacyjnych gadżeciarzy

Są różne znaczenia słowa "uwieść" i różne sposoby uwodzenia. Nam chodzi o… uwiedzenie zmysłów. I to nie byle jakiej persony – bo samego prezesa dużej firmy. Nie dość, chodzi o uwiedzenie prezesa pod krawatem – czyli rekina biznesu. Rekina, rzecz jasna, płci męskiej.
korkociąg
Opracowanie: Bugatti

Anielskie grzeszki smakowania wina

Jak wskazują fachowe źródła, każda dziedzina i sfera ludzkiego życia ma swojego anioła. Nawet – przyjemność raczenia się dobrym winem. Głowy dać nie można, że wśród niebieskich zastępów istnieje skrzydlaty opiekun wina, który niczym grecki Bachus dba o atmosferę zabawy i radości przy opróżnianiu kolejnych szklanic markowego trunku. Można jednak być pewnym, że takiego anioła powołała do życia włoska firma Bugatti.
akcesoria kuchenne
Opracowanie: Bugatti
Źródło: Bugatti

Wodna sonata ze szkła, tworzywa i stali

Współczesny styl wyposażania kuchni podpowiada ciekawą alternatywę – smukłe, przejrzyste, natchnione naturą bryły stają się doskonałą inspiracją dla kuchennych akcesoriów, które, poza tym, że są użyteczne, mają też pełnić funkcję ozdobną...
prezenty ślubne
Opracowanie: www.sxc.hu

Dylematy gościa weselnego – czyli rozprawa o desperacji kupującego prezent ślubny

Z jak ogromnym stresem wiąże się ślub, wiedzą najlepiej… goście weselni.
ekspresy ciśnieniowe
Opracowanie: Krystian Wawrzyczek
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/2552/bugatti_individual__diva__ekspres_z_600_krysztalami_svarowskiego

Kawa wyjątkowego IndiVidual’isty

Rozpieszczająca znawców piękna umiejących korzystać z życia bez liczenia się z kosztami, luksusowa marka Bugatti proponuje unikatową, na skalę światową, wersję swojego wytwornego ekspresu ciśnieniowego – Diva IndiVidual z kryształami Swarovskiego.
ekspres ciśnieniowy Bugatti
Opracowanie: www.calvado.pl

Świąteczna czerwień we wnętrzu

Coraz bliżej świąt, czasu zarezerwowanego dla najbliższych. Radosnego, ciepłego i jedynego w swoim rodzaju. Jego oprawa jest niezwykle istotna, więc zadbajmy, by było wyjątkowo.
półmisek na przystawki
Opracowanie: Calvado.pl

Kolor biały w kuchni

Biel w aranżacji wnętrz jest czymś ponadczasowym i niezmiennie pięknym. Monochromatyczność, asceza i świetlistość to cechy, które zawsze łączą się z dobrym designem, a biel zdecydowanie charakteryzują wszystkie trzy.
ekspres do kawy
Opracowanie: Bugatti, Güde
Źródło: http://www.smakprostoty.pl

Nektar i ambrozja dla zamożnych

Są na tym świecie przedmioty bardzo codziennego użytku, które z racji swojej luksusowości – i materiału i, co tu dużo kryć, niebotycznie zawrotnej ceny, stają się obiektem gwałtownych emocji...
1 2 3 4 5 6