X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Bugatti
misa i szczypce do sałaty
Opracowanie: Bugatti
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/2640/primavera_i_molla_kiss__misa_ze_szczypcami_do_salaty

Sałatkowy romans w cieniu salaterki

Rozkochani w sałatkach, jarzynowych kompozycjach, urzeknięci aromatem i kolorem świeżych nawet jesienią i zimą smaków, mogą – wraz z nami – snuć historię o płomiennej miłości pomysłowych szczypiec do sałaty i sałatek marki Bugatti. Romansu w cieniu salaterki...
zegar ścienny
Opracowanie: Bugatti

Luksusowe tikanie na kuchennej ścianie

Mamy przyjemność przedstawić Państwu jeden z najbardziej zarozumiałych zegarów świata, który na pierwszy rzut oka nie pokazuje czasu, ale… logo Bugatti. Potem dopiero eksponuje wskazówki.
fotel
Opracowanie: MM Collection
Źródło: MM Collection

Ekskluzywne Bugatti w ... salonie

Styl, prestiż, komfort… Ale tym razem Bugatti, to nie francuska marka ekskluzywnych samochodów wyścigowych, lecz równie luksusowy fotel wypoczynkowy marki MM Collection.
deska do krojenia
Opracowanie: Bugatti
Źródło: Bugatti

Deska-kameleon

Raz staje się centralnym punktem przedstawienia zwanego „śniadaniem”, raz wtapia się w kuchenną lub jadalnianą rzeczywistość. Raz jest uzbrojona po zęby, raz sprawia wrażenie zupełnie bezbronnej...
czajnik elektryczny
Opracowanie: Bugatti
Źródło: Bugatti

Elektroniczne „dziecko” włoskiego designu

Całkiem niedawno marka Bugatti przedstawiła światu swoje najmłodsze „dziecko” – elektryczny czajnik Vera z elektronicznym, bardzo przejrzystym i prostym w programowaniu i obsłudze panelem sterowania. Bugatti, idąc z duchem czasu, stworzyło czajnik inteligentny i – co urocze – troskliwy...
szczypce
Opracowanie: Casa Bugatii

Sałatkowy romans – kochankowie z Werony

Wystarczy zestawić Włochy i kochanków i już bieżą ze skojarzeniami Szekspir z Norwidem. Kochankowie z Werony, Julia z Romeem… i wszystko jasne. Zakochanie jest czasem bujania w obłokach, widzenia oczyma duszy i tęsknoty za ideałem. Okazuje się jednak, że nie tylko zakochanie może wprawić w tak ekstatyczne stany. Może również… świetnie podana sałata, porcjowana za sprawą zakochanych w sobie szczypiec Molla Kiss.

Włoska firma Casa Bugatti, kultywując tradycję miłosnej pary i z przymrużeniem oka tworząc luksusowe akcesoria kuchenne, powołała do życia urocze szczypce do sałaty, surówek i sałatek.
szczypce do sałaty
Opracowanie: MENU
Źródło: MENU

Sałata w stylu „macho” i „lady”

Ze zdumieniem można stwierdzić, że wiek XXI stał się wiekiem… sałaty i sałatek. Teraz sałata jest wybredna i wymagająca....
sztućce Bugatti
Opracowanie: Bugatti

Przyłapani na kolorowym uczynku

Jak tonący chwyta się brzytwy, tak stosujący dietę i odchudzający się chwyta Fresco - luksusowego zestawu sztućców Bugatti do serwowania sałaty i sałatek. Chwyta się go kurczowo, bo Fresco staje się pomysłowym narzędziem w ręku wielbicieli sałatek, surówek i sałaty w różnych sosach, czy zalewach.

Jak pokazuje tradycja włoskiej firmy Bugatti, wytworne może być równocześnie żartobliwe i sympatyczne w formie. Fresco to dwie łyżki o niemal organicznych kształtach.
sztućce
Opracowanie: Casa Bugatti

Makaronowy piskorz w potrzasku

Wywija się i wykręca, ucieka z powrotem na półmisek, lawiruje i kluczy, za żadną cenę nie chce znaleźć się na talerzu. Oto krótka charakterystyka spaghetti al dente. Żeby dobrze smakowało, nie może być rozgotowane. Wtedy, choć półtwarde, jest elastyczne i wykręca się jak piskorz od trafienia na talerz pełen bolońskiego sosu.
Czas skończyć z makaronową tyranią! Już nigdy więcej poplamionych obrusów, pościgów za niepoprawnymi nitkami włoskiej pasty chowającymi się sprytnie wśród stołowej zastawy. Koniec z terrorem łotrzykowatego spaghetti, które pomysłowo wykorzystując swoją śliską naturę, w żywe oczy kpi z gotującego.
stojaki
Opracowanie: Casa Bugatti, Skagerak Denmark

Kuchenna epoka czystości – stojaki na papierowe ręczniki

Jeśli gotowanie jest pasją, towarzyszy jej zapamiętanie, nieokiełznany, demiurgiczny i dynamiczny akt twórczy. Ta barwna ekspresja przejawia się wyraziście na blacie, podłodze, kuchence, czy na ubraniu gotującego. Tu coś pryśnie, tam kapnie, tu wyleci z impetem z miski. Na tym właśnie polega urok spontanicznego, radosnego gotowania.
1 2 3 4 5 6