X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Wanny
salon łazienkowy
Opracowanie: Madix
Źródło: Madix

Wokół wanny

Kończy się czas nudnych łazienek, które w każdym mieszkaniu wyglądają niemal identycznie. Czy wanna w epicentrum łazienki może zapewnić zarówno wygodę jak i estetykę?
Domowe spa
Opracowanie: thomaswanhoff
Źródło: http://www.flickr.com/photos/wanhoff/455500490/

Chwila wytchnienia w domowym SPA

Niedobór słońca i światła, codzienna praca, natłok domowych obowiązków i permanentny brak czasu na odpoczynek… Jest wiele czynników, które przyczyniają się do zwiększonego poziomu stresu i zmęczenia wśród społeczeństwa. Oto recepta, jak we własnym domu stworzyć miejsce, które pomoże się odprężyć i wyciszyć.
Prywatna wySPA
Opracowanie: Deante Sp. J.
Źródło: Deante Sp. J.

Prywatna wySPA

W pogoni za codziennymi obowiązkami, każda chwila poświęcona na relaks jest luksusem. Nie każdy może wygospodarować czas i pieniądze na wyjazd do ekskluzywnego ośrodka wellness. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby urządzić prywatne SPA w zaciszu własnej łazienki.
Opracowanie: Coram Poland

Prysznic w malej łazience

Mini metraż łazienki to spory problem. Wie to każdy, kto próbuje ścieśnić jak największą liczbę urządzeń, takich jak zestawy prysznicowe i resztę armatury, dysponując bardzo ograniczoną powierzchnią. To wszystko trzeba rozlokować rozsądnie, żeby idealnie zagospodarować dostępne miejsce, zapewniając sporą użyteczność, a równocześnie nie zawalić zbytnio łazienki.
Renowacja wanny metodą wanna w wannie
Opracowanie: Wanna w wannie Sp. z o.o
Źródło: Wanna w wannie Sp. z o.o

Renowacja wanny metodą „wanna w wannie”

Metoda renowacji „wanna w wannie” polega na osadzeniu w starej i zniszczonej wannie – nowej wanny akrylowej. Obie wanny są sklejane przy pomocy dwuskładnikowej piany.
wanna i brodziki
Opracowanie: Marmorin
Źródło: Marmorin

Awangardowa brodziko – wanna

Awangardowa bryła stojącej wolno brodziko – wanny to wiosenna nowość Marmorinu i zarazem jeden z trzech polskich produktów wyróżnionych w red dot design award – najważniejszym konkursie projektowym na świecie.
Opracowanie: ALESSI

Zaprojektuj łazienkę z stylowymi bateriami

Projektując łazienkę, jest do doboru, kupienia i montażu 2 typu modułów, tworzących wyposażenie łazienek. Na pierwszy ogień idą meble łazienkowe. Tworzą one naturę pomieszczenia. Mogą sprawiać wrażenie ciepła i intymności. Sporo osób woli za to minimalistyczne meble, ceniąc sobie funkcjonalność.
łazienka
Opracowanie: Bit Boy
Źródło: http://www.flickr.com

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby starsze albo niepełnosprawne ruchowo często mogą mieć problemy z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Bywa też, że jest to dla nich wręcz nierealne. Z tego powodu mieszkania osób niepełnosprawnych lub starszych zwykle dopasowuje się do ich stanu stawiając w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o komfort, ale też o bezpieczeństwo.
Parawan nawannowy Modern 3
Opracowanie: Aquaform
Źródło: Aquaform

Wanna z parawanem to więcej możliwości

Parawany nawannowe powstały z myślą o wszystkich tych, którzy lubią zarówno długie, relaksujące kąpiele jak i szybki prysznic. Oferta szerokiej gamy tych produktów dostępnych w sprzedaży, z pewnością zachęci wszystkich niezdecydowanych.

Wanna z parawanem daje więcej możliwości. Dzięki nemu nie trzeba rezygnować z szybkiego prysznica, ani odprężających kąpieli. W zależności od rozmiaru wanny możemy wybrać odpowiedni dla siebie parawan nawannowy – z jednym, dwoma, trzema lub pięcioma skrzydłami.
Stoisko targowe Kaldewei
Opracowanie: Kaldewei
Źródło: Kaldewei

Nowa estetyka kultury kąpieli

Nowoczesna łazienka dąży coraz bardziej w kierunku stworzenia obiektu prestiżowego, którego wewnętrzna architektura awansuje do rangi wyrazu nowej estetyki. Jako prekursor nowego wzornictwa firma Kaldewei ustanawia po raz kolejny nowe kryteria. Na ISH we Frankfurcie – wiodących w świecie targach wyposażenia łazienek, techniki instalacyjnej, energii, urządzeń klimatyzacyjnych i energii odnawialnych, ten europejski lider rynku wanien i brodzików prezentuje nowości i najważniejsze produkty w zakresie świata wanien, brodzików i hydromasażu.