X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Wanny
wanna i brodziki
Opracowanie: Marmorin
Źródło: Marmorin

Awangardowa brodziko – wanna

Awangardowa bryła stojącej wolno brodziko – wanny to wiosenna nowość Marmorinu i zarazem jeden z trzech polskich produktów wyróżnionych w red dot design award – najważniejszym konkursie projektowym na świecie.
Opracowanie: ALESSI

Zaprojektuj łazienkę z stylowymi bateriami

Projektując łazienkę, jest do doboru, kupienia i montażu 2 typu modułów, tworzących wyposażenie łazienek. Na pierwszy ogień idą meble łazienkowe. Tworzą one naturę pomieszczenia. Mogą sprawiać wrażenie ciepła i intymności. Sporo osób woli za to minimalistyczne meble, ceniąc sobie funkcjonalność.
łazienka
Opracowanie: Bit Boy
Źródło: http://www.flickr.com

Kabina prysznicowa dla niepełnosprawnych

Osoby starsze albo niepełnosprawne ruchowo często mogą mieć problemy z korzystaniem z wanny jeśli chodzi o łazienki. Bywa też, że jest to dla nich wręcz nierealne. Z tego powodu mieszkania osób niepełnosprawnych lub starszych zwykle dopasowuje się do ich stanu stawiając w łazience prysznic. Chodzi tu nie tylko o komfort, ale też o bezpieczeństwo.
Parawan nawannowy Modern 3
Opracowanie: Aquaform
Źródło: Aquaform

Wanna z parawanem to więcej możliwości

Parawany nawannowe powstały z myślą o wszystkich tych, którzy lubią zarówno długie, relaksujące kąpiele jak i szybki prysznic. Oferta szerokiej gamy tych produktów dostępnych w sprzedaży, z pewnością zachęci wszystkich niezdecydowanych.

Wanna z parawanem daje więcej możliwości. Dzięki nemu nie trzeba rezygnować z szybkiego prysznica, ani odprężających kąpieli. W zależności od rozmiaru wanny możemy wybrać odpowiedni dla siebie parawan nawannowy – z jednym, dwoma, trzema lub pięcioma skrzydłami.
Stoisko targowe Kaldewei
Opracowanie: Kaldewei
Źródło: Kaldewei

Nowa estetyka kultury kąpieli

Nowoczesna łazienka dąży coraz bardziej w kierunku stworzenia obiektu prestiżowego, którego wewnętrzna architektura awansuje do rangi wyrazu nowej estetyki. Jako prekursor nowego wzornictwa firma Kaldewei ustanawia po raz kolejny nowe kryteria. Na ISH we Frankfurcie – wiodących w świecie targach wyposażenia łazienek, techniki instalacyjnej, energii, urządzeń klimatyzacyjnych i energii odnawialnych, ten europejski lider rynku wanien i brodzików prezentuje nowości i najważniejsze produkty w zakresie świata wanien, brodzików i hydromasażu.
Dwufunkcyjne wanny KALDEWEI Vaio Set
Opracowanie: KALDEWEI
Źródło: KALDEWEI

Magnetyczny design

Magnesem przyciągającym gości do współczesnego hotelu może być wysmakowana architektura, dobry design i wysoki poziom wyposażenia wnętrz. Istotnym elementem tego kuszącego zestawu mogą być też wanny marki KALDEWEI. Nie tylko zachwycą gości, ale i obniżą koszty eksploatacji obiektu.
mała łazienka
Opracowanie: RAVAK
Źródło: RAVAK

Wanna i mała łazienka

Łazienka stała się centrum świata naszych wnętrz. Nie jest już tylko miejscem dbania o higienę, lecz stanowi także źródło relaksu i błogiego odprężenia. Czy mała przestrzeń łazienki może ograniczyć rozmiar tej codziennej przyjemności?...
Łazienka, wanna Classic Duo Oval Wide
Opracowanie: KALDEWEI
Źródło: KALDEWEI

Fakty i mity o wannach ze stali emaliowanej

Wśród polskich konsumentów oraz niektórych komentatorów rynku łazienkowego wciąż pokutują stereotypy dotyczące wanien i brodzików wykonanych ze stali emaliowanej.
Wanna Melfen Pamela z dekorem
Opracowanie: Madix
Źródło: Madix

Łazienkowy relaks

Krótkie i mroźne dni bezwzględnie przypominają nam, że na dworze swoje rządy sprawuje zima. Codzienne zmagania z kaprysami pogody sprawiają, że często po wejściu do ciepłego, przytulnego mieszkania mamy ochotę zanurzyć się w gorącej kąpieli i zapomnieć na chwilę o wszystkich troskach. Niezwykle ważne jest, by wystrój naszej łazienki sprzyjał temu klimatowi odprężenia.
łazienka
Opracowanie: Baumit
Źródło: Baumit

Łazienka - historia

Łazienki są już znane od czasów starożytnych. Rozpoczęło się od kultury Grecji, przywiązanej do ablucji i do korzyści społecznych łaźni. Ideę twórczo rozwinięto w Imperium Rzymskim. Do dziś można podziwiać pozostałości term, czyli wielkich łaźni, gdzie porządni obywatele metropolii korzystali kąpieli, grzali się w saunach i rozkoszowali się umiejętnościami wyszkolonych masażystów.