X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Kąpiele
maty
Opracowanie: Splash n Bump
Źródło: splashnbump.pl

Kąpiel w wannie – bezpieczeństwo i zabawa

Czas kąpieli w wannie powinien być przyjemnością dla Ciebie i dziecka. Jest to chwila zabawy, ale i też wzmożonej ostrożności.
salony urody

Być kobietą z Pasją

Wszystko dobre i złe o Dniu Kobiet już powiedziano. Co by jednak nie mówić, jeden dzień w roku akcentujący rolę kobiecości to tylko delikatna sugestia, żeby pamiętać o niej również w zwykłej codzienności. Jak zatem uczynić święto kobiet dniem wyjątkowym i niezapomnianym? Można zaprosić swoje Panie do Salonu Urody Pasja.
solanka
Opracowanie: PR Solution

Życiodajna moc jodu

Jod, mało rozpowszechniony w przyrodzie pierwiastek, ma ogromny wpływ na nasze życie. Aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo musimy dostarczać mu jodu jedząc bogate w jod produkty lub zewnętrznie, wykorzystując bogatą w ten pierwiastek Solankę Siła Serca.
Tinti
Opracowanie: Drogerie Natura
Źródło: Drogerie Natura

Na jesienną szarugę – Tinti

Kiedy za oknami słota i chłód najlepszym sposobem na ogrzanie się jest gorąca kąpiel, by uprzyjemnić te chwile maluchowi warto sięgnąć po linię kosmetyków do kąpieli Tinti. Wysokiej jakości akcesoria oraz produkty, które sprawiają dzieciom tak wiele radości, są dostępne wyłącznie w sieci „Natura Drogerie” na terenie całego kraju.
Systemy hydromasażu do wanien i basenów marki Duravit
Opracowanie: Duravit
Źródło: Duravit

Odprężenie w domowym zaciszu

Szybkie tempo życia i nadmiar obowiązków sprawiają, że pielęgnacja ciała, a nawet troska o zdrowie, schodzą na dalszy plan. Często brakuje nam czasu na odpoczynek, a tym bardziej na długi relaks w ośrodkach SPA, czy gabinetach urody.
Floating - siła czerpana ze spokoju
Opracowanie: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.
Źródło: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.

Floating - siła czerpana ze spokoju

Być zawsze kreatywnym i zdolnym do wysiłku, a przy tym w dobrej formie i mentalnie stabilnym - wysokie obroty naszych czasów doprowadzają wielu ludzi do granic wytrzymałości. Floating wyzbywa nas pośpiechu dnia powszedniego i stwarza oazę harmonijnego spokoju. Nowy trend kąpielowy redukuje stres i zmęczenie, jest źródłem młodości dla ciała i balsamem dla duszy.
mydła
Opracowanie: Organique

Wiosenne mydła- kwiaty w Twojej łazience

Wraz z nadejściem wiosny natura wybucha pełną gamą barw i zapachów. Z każdej strony otacza nas aromatyczna woń kwitnących kwiatów i nieprzebrane bogactwo ich intensywnych kolorów.
Luksja Active Vitamins
Opracowanie: Luksja
Źródło: Luksja

Witaminowy nektar pod prysznic

Na zdrowy wygląd skóry ma wpływ wiele czynników takich jak: dieta, pielęgnacja, sen czy ogólny stan zdrowia. Kluczowym elementem pomagającym zachować dobrą kondycję skóry są witaminy.
łazienka
Opracowanie: KALDEWEI

Wanna na lata

W ostatnich latach znacznej modyfikacji uległy kryteria wyboru elementów wyposażenia wnętrz. Decydując się dzisiaj na zakup wanny powinniśmy zatem zwrócić baczną uwagę na materiał, z którego jest wykonana.
park wodny
Opracowanie: Tatralandia
Źródło: www.tatralandia.sk

Baseny termalne lepsze od kąpieli w mleku

Niszczycielski żywioł i życiodajny pierwiastek; aqua, water, eau – ile nazw, tyle oblicz tego jednego z najważniejszych elementów ziemskiej natury. Także dla człowieka ma on nieocenione znaczenie – w końcu istota ludzka składa się w ok. 70% z wody.
1 2 3