X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Ludzie
Lexus LS 600h L
Opracowanie: © Lexus
Źródło: © Lexus

Awaryjne otwieranie samochodu

Różne rzeczy mogą się zdarzyć. Nierzadko aktywuje się tak niesamowity pech, że aż ciężko w to uwierzyć. Ludzie zawieruszają dużo rzeczy, często takie, które są małe. Analizy wskazują, że regularnie zawieruszają się nam między innymi portfele, czapki i różnego rodzaju klucze. Należy też brać pod rozwagę kwestię, że nieobecność rzeczy może być efektem nie wrodzonego roztargnienia bądź przypadku, a niestety bezczelnej kradzieży. Jest pewien element, którego zawieruszenie możemy przeżyć najboleśniej. Mowa tu o kluczykach do auta.
Opracowanie: SimonShaw

Wrocław – jak znaleźć fotografa na ślub?

Stopienie w jedno dwojga ludzi to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Dlatego też wszystko wtedy ma być chwytające za serce, dopracowane i perfekcyjne. Uroczystość, w czasie której narzeczeństwo przysięga sobie coś tak wspaniałego, jak bycie razem do końca życia, aż się prosi, by zostać uwieczniona na udanych fotografiach.
smaczne kiełki!
Opracowanie: moggs oceanlane
Źródło: http://www.flickr.com

Zakup ekologicznej żywności online.

Całe szczęście, że na globie mieszka coraz więcej osób, które planują jeść zdrowe artykuły spożywcze i posiadają wystarczającą wiedzę w tej materii. Takie świadome osoby pragną kupować produkty bio, które odznaczają się wspaniałym wpływem na ciało, nie są tłuste i zostały wyprodukowane przy zachowaniu odpowiednich norm.
rzecznicy patentowi a prawa autorskie i znaki towarowe
Opracowanie: Polmarco
Źródło: www.meble.meblopol.pl

Rzecznicy patentowi

Rozrost techniki jest sukcesem obecnych dni. Temu, że pojawiają się setki nowoczesnych wynalazków w ciągu miesiąca, a część z nich wywołuje czasem radykalne zmiany w naszym życiu, zawdzięczamy fakt, że możemy żyć wygodnie, bezpiecznie i o wiele szybciej realizować sprawy, które dawno temu kazały poświęcać znacznie większego nakładu czasu. Spójrzmy wstecz, do połowy minionego wieku – fakt, że były telefony, to już stanowiło sukces, ale niektórzy ludzie wspominają, że dostęp do telefonów i tak był ograniczony, a każda ważna transakcja, większe zakupy i inne istotne tematy wymagały najczęściej całego dnia lub wycieczki nawet do innego miasta. Przypominając sobie wysyłanie listów – cóż, wysłanie maila wymaga dzisiaj parę minut, a wtedy nadanie koperty wiązało się z podróżą na pocztę, odstaniem swojego w ogonku, a potem długim i denerwującym czekaniem na odpowiedź korespondenta.
zmartwienie

Jak się nie dołować?

Wiele osób wpada w dołek porównując się do innych ludzi. Jak z tym skończyć?
Medas-Media
Źródło: billboardy-reklama.pl/

Wielkoformatowa reklama na billboardzie

Od niedawna zauważamy pewne ciekawe zjawisko w reklamie. Reklamowanie się w cyberprzestrzeni współcześnie jest uważane za najlepsze. Właściciele film pojęli, że dzięki sieci mogą wysłać reklamę do olbrzymiej liczby ludzkiej. Poza tym promowanie się w internecie jest zazwyczaj mniej kosztowne niż wykupowanie komunikatów ogłoszeniowych w tv.
sklep automatyki w tym agregat hydrauliczny
Opracowanie: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Praca automatyka – rozwijaj się w zawodzie

Nie ma znaczenia w której dziedzinie funkcjonujemy, jeżeli mamy w planach zostać specjalistą wysokiej klasy musimy nieustannie się uczyć. Wiedza zdobyta w czasie edukacji choćby na wyższej uczelni to jedno, lecz wiedza wynikająca z doświadczenia to także bardzo istotny element. Ponadto, w każdej branży następuje rozwój, zmieniają się technologia, unowocześniają sprzęty – nie można pozostać w tyle, jeżeli chcemy znaleźć się w gronie najlepszych.
papieros2
Źródło: http://sklep-epapierosy.pl/

Sklep z e-papierosami

Papierosy są niebezpieczne. Powodują raka płuc. Niszczą odporność człowieka. Zachęcają choroby systemu oddechowego. Plamią brzydko paznokcie. Co najokropniejsze, nikotyna niesamowicie do siebie przywiązuje. Pomimo wymienionych strasznych niebezpieczeństw, ludzie nie przestają ich palenia. Nikotyna idzie w parze ze mierną wolą ludzi.
Gazeta.ie
Źródło: www.gazeta.ie

Praca zagranicą – warto szukać?

Rynek pracy jest morderczy i dobrze to znają nie tylko absolwenci socjologii. Dobrze napisane CV to podstawa, ale nie jest wystarczające. Pracodawcy kierują swoją uwagę bardzo często na zawodowe przygotowanie, więc to nie tylko kwestia wykształcenia jest kłopotem.