X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Krzesła
Meble Optiplus
Opracowanie: Optiplus
Źródło: Optiplus

Meble na wysoki połysk

Linia mebli Optiplus Modern powiększyła się o nową kolekcję K201. Białe meble o prostych geometrycznych formach, wykończone na wysoki połysk to doskonałe rozwiązanie do małych jadalni lub salonów.
Fotel firmy Jadik
Opracowanie: Jadik
Źródło: Jadik

Powrót secesji do wnętrz

Chociaż triumfy święciła w latach 1890 – 1910, inspirowane nią aranżacje zachwycają dziś lekkością i finezyjnym wzornictwem. Powrót tej stylistyki to wynik tęsknoty za oryginalną, czerpiącą z natury dekoracyjnością, tak różną od współczesnych, minimalistycznych trendów.
meble biurowe
Opracowanie: PROFIm, http://www.profim.pl

Kilka słów o ergonomii

Wydaje się, że o ergonomii napisano i powiedziano już wiele. Ale czy wystarczająco dużo, aby każdy z nas wiedział, co ona oznacza i potrafił praktycznie wdrażać ją do swojego życia?
1 2 3 4 5 6