X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Rolety
Rolety z kolekcji Blackout
Opracowanie: Prakto
Źródło: Prakto

Tkaniny roletowe pod lupą

Po nitce do kłębka – niezależnie od tego, czy przy zakupach kierujemy się sercem, czy rozumem, przed wyprawą do sklepu warto dobrze rozpoznać teren. Od czego zależy funkcjonalność rolety? Splot, grubość, faktura, kolor, rodzaj materiału – wszystkie te czynniki przekładają się zarówno na wygląd, jak i właściwości użytkowe. W bogatej ofercie nietrudno się pogubić, dlatego najlepiej podstawowe informacje zebrać w dogodnej pigułce.
Lotari Elegancja Haftu
Opracowanie: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner

Jak dobrać roletę do indywidualnego stylu domownika?

Dom to miejsce, w którym nie powinno się chodzić na kompromisy. Koszula nocna do popołudnia, jedzenie deseru przed obiadem, inspirujący nieład w garderobie, który inni błędnie nazwaliby bałaganem – reguły wyznacza jedynie gospodarz. Nie inaczej sprawy mają się w przypadku wystroju wnętrz.
Części składowe systemu Mediator elektrozaczep liniowy i zamek mechaniczny.
Opracowanie: ASSA ABLOY Sicherheitstechnik Gm
Źródło: ASSA ABLOY Sicherheitstechnik GmbH

Bezpieczeństwo, kontrola i wygoda

Zaawansowane technologie pozwalają obecnie stworzyć z niemal każdego rodzaju budynku obiekt spełniający najwyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. W domach inteligentnych, bo o nich mowa, bardzo istotnym w tej kwestii elementem są drzwi zewnętrzne. Firma CAL oferuje swoim klientom drewniane drzwi zewnętrze wyposażone w dostosowane do indywidualnych potrzeb urządzenia sterujące i zarządzające.
roleta
Opracowanie: www.prakto.pl
Źródło: www.prakto.pl

Rolety bambusowe z naturalnych słomek bambusa

Ogólnie pojmowana naturalność to w dzisiejszych czasach rzadkość. Zewsząd otaczają nas syntetyczne tkaniny, przedmioty wykonane z tworzyw sztucznych, na ulicy wiszą szyldy z napisami : „Sztuczne rzęsy i paznokcie”, rodzi się więc pytanie za jakim trendem podążamy w XXI wieku? Dla tych, którzy cenią sobie naturalność produktów, stworzono rolety bambusowe wykonane z naturalnych słomek bambusa. Dzięki nim, możemy odgrodzić się od świata, który zapomniał o dobrach natury i cieszyć się przyjazną atmosferą w domowym zaciszu.
kuchnia
Opracowanie: e-lotari.pl
Źródło: e-lotari.pl

Rolety do kuchni

Wybór dekoracji kuchennego okna zależy od wielu czynników. Niezależnie jednak od preferencji estetycznych czy względów praktycznych, podstawowa decyzja, jaką należy podjąć, dotyczy rodzaju przesłony okiennej. Jedno nie ulega wątpliwości – tradycyjne firanki, czyli najpopularniejsze, a tym samym najmniej oryginalne rozwiązanie, przechodzą powoli do lamusa. Warto zatem prześledzić wachlarz firanowych alternatyw...
rolety zewnętrzne
Opracowanie: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Źródło: OKNOPLAST Sp. z o.o.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne są bardzo popularnym i praktycznym elementem wykończenia domu. Pełnią wiele istotnych funkcji, rozwiązując różnorodne kwestie związane z użytkowaniem budynku. Najczęściej stosujemy je w celu zabezpieczenia przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi oraz dodatkowej ochrony domu przed złodziejem...
salon
Opracowanie: e-lotari.pl
Źródło: e-lotari.pl

Rolety przeciwsłoneczne

Fala upałów coraz bardziej daje się we znaki, a bezchmurne niebo przez kilkanaście godzin dziennie nie daje nadziei na chwilę cienia. Jak stworzyć w mieszkaniu chłodną, przyjemną oazę? Wystarczy dobra roleta.

Najlepszym sposobem na ograniczenie ilości docierających do wnętrza promieni słonecznych jest zamontowanie dobrych osłon okiennych...
rolety
Opracowanie: Lotari
Źródło: www.e-lotari.pl

Samodzielny projekt rolety

Zamierzasz kupić roletę, ale w żadnym sklepie nie znalazłaś odpowiedniego modelu? Bliscy powtarzają Ci, że jesteś zbyt wybredna i jeszcze nie wyprodukowano takiej - spełniającej Twoje wymagania? Nic podobnego – nie dość, że możesz sama ją zaprojektować to jeszcze zamówić on-line – bez wychodzenia z domu.
kuchnia
Opracowanie: Franc Gardiner

Rolety do kuchni

Wybór dekoracji kuchennego okna zależy od wielu czynników. Niezależnie jednak od preferencji estetycznych czy względów praktycznych, podstawowa decyzja, jaką należy podjąć, dotyczy rodzaju przesłony okiennej.
rolety
Opracowanie: Franc Gardiner

Zaprojektuj swoją wymarzoną roletę

Zamierzasz kupić roletę, ale w żadnym sklepie nie znalazłaś odpowiedniego modelu? Bliscy powtarzają Ci, że jesteś zbyt wybredna i jeszcze nie wyprodukowano takiej - spełniającej Twoje wymagania? Nic podobnego – nie dość, że możesz sama ją zaprojektować to jeszcze zamówić on-line – bez wychodzenia z domu.