X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Ceny
Opracowanie: TEKTUM

Zmiany na rynku sprzedaży domów

Od niedawna na rynku budownictwa jednorodzinnego obserwujemy oznaki krachu. Nie jest to optymistyczna wiadomość dla deweloperów i osób, które planują w krótkim czasie i korzystnie sprzedać nieruchomość. Jest to za to fantastycznawiadomość dla każdego, kto pragnie złowić domek w mocno przystępnej cenie!
Opracowanie: Biolander

Czego nie można nie mieć w kosmetyczce?

Nad potrzebą wielu kosmetyków się nie dyskutuje – to naturalne, że nie można bez nich funkcjonować. Kobiety zwykle kupują swoje sprawdzone preparaty, z którymi rzadko się rozstają. Jakie preparaty do pielęgnacji są kobietom potrzebne do szczęścia?
skąpiec logo
Opracowanie: Skapiec.pl

Kupuj przez internet i płać mniej

31 października obchodzimy Światowy Dzień Oszczędzania. Serwis porównujący ceny Skąpiec.pl postanowił przyjrzeć się sposobom oszczędzania podczas robienia zakupów w Internecie.
wakacje, wczasy
Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Bułgaria - wczasy dla każdego

Bułgaria jest państwem, który spełnia wszelkie warunki, by zostać urlopowym miejscem, które co roku może być odwiedzane przez wielu turystów z Polski. W czasie PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Dziś te lukratywne czasy dla oferty turystycznej ''Bułgaria wczasy'' mogą powrócić, albowiem zakątek ten po latach zastoju gospodarczego znów zaczyna stawiać na turystykę. W te Bałkańskie regiony warto wybrać się przede wszystkim w okresie letnim. W tym czasie można liczyć na słoneczną pogodę, której w naszym kraju nikt nie jest w stanie zagwarantować.
Strona główna GieldaWalut.pl
Opracowanie: GieldaWalut.pl
Źródło: GieldaWalut.pl

GiełdaWalut.pl – nowe narzędzie wymiany walut w polskim internecie

GiełdaWalut.pl jest nowoczesnym narzędziem umożliwiającym szybką i bezpieczną wymianę środków płatniczych różnych krajów.
Ogród na wsi
Opracowanie: Sideshow Bruce
Źródło: http://www.flickr.com

Tendencje w wyborach klientów na rynku nieruchomości

Rok 2012 szykuje duże zmiany na polskim rynku nieruchomości. Nowa Rekomendacja S i ustawa deweloperska nie powinny wpłynąć pozytywnie na poprawę kondycji rynku nieruchomości. Które mieszkania i domy na sprzedaż będą wybierane przez kupujących w nadchodzących miesiącach?
Tort weselny, tort ślubny
Opracowanie: bjearwicke
Źródło: http://sxc.hu

Jak tanio urządzić wymarzone wesele?

Wyspy Karaibskie, Bali, głębie oceanu, a może dach najwyższego wieżowca? To tylko kilka przykładów nietypowych miejsc na wesele. Ich popularność z roku na rok rośnie, niestety ceny pomimo dużego zainteresowania nie maleją. Jak więc tanio, ale i modnie urządzić wymarzone wesele?
Pieniądze, Euro
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Mieszkania w Poznaniu na sprzedaż

Obecnie jest coraz więcej mieszkań w Poznaniu na sprzedaż. Większość z nich pochodzi oczywiście z rynku używanego, jednak także firmy deweloperskie Poznań budują nowe obiekty. Mają one tę przewagę nad używanymi, że znajduje się w nich dużo dodatkowych udogodnień, takich jak monitoring, place zabaw, wideofony itp., których często nie ma w starym budownictwie. Przykładowo deweloper Poznań oferuję mieszkania o podwyższonym standardzie.
kinect
Opracowanie: redcoon.pl

Kinect najtaniej od premiery

Od światowej premiery kontrolera Kinect nie minęły jeszcze 3 miesiące, a Microsoft już może uznać, że kontroler do Xbox 360 okazał się marketingowym sukcesem. Obecna cena Kinect nigdy nie była niższa.
AGD
Opracowanie: Skąpiec.pl
Źródło: Skąpiec.pl

Raport specjalny Skąpiec.pl: Kup AGD w sieci

Kolejny już, po telefonach komórkowych, raport dotyczący preferencji zakupowych internautów został przygotowany w oparciu o analizę ruchu ponad 2 mln potencjalnych e-konsumentów, którzy w okresie od stycznia do końca kwietnia odwiedzili ponad sto kategorii tematycznych z zakresu AGD w serwisie Skąpiec.pl.
1 2