X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Ceny
aranżacja3
Źródło: lampyilampki.pl

Wspaniały wystrój – designerskie umeblowanie do domu

Nasze mieszkanie bądź dom to miejsce, w którym głównie spędzamy sporo czasu. Z tego względu jego wystrój jest dla nas nieraz niezwykle znaczący – ułatwia scharakteryzować naszą osobowość, utworzyć wkoło siebie przymilne otoczenie, zyskać kontrolę nad częścią rzeczywistości. W tym celu poszukujemy nietypowych elementów aranżacji wnętrz – designerskich mebli, awangardowych żyrandoli, oryginalnych dodatków do ozdoby wnętrz.
Wystrój kuchni

Jak urządzić małą kuchnię?

Pomimo kryzysu ceny nieruchomości nadal pozostają bardzo wysokie, gdy porównamy je do średnich zarobków. Na dodatek, ponieważ kryzys dotknął mocno sektor bankowy, aby dostać kredyt trzeba mieć odpowiednio duże zarobki. W ten sposób koło się zamyka i wiele młodych małżeństw decyduje się na zakup małego mieszkania. Najczęściej są to mieszkania o metrażu około 40 do 50 metrów kwadratowych. Niestety, w tego typu mieszkaniach są bardzo małe kuchnie, gdyż skromny metraż nie pozwala na inne rozwiązanie. Kuchnie rzędu 8-10 metrów kwadratowych to luksus. Można wspomóc się sprytnymi rozwiązaniami, jak choćby kosze cargo. Ale jak urządzić takie maleństwo, by czuć się tam swobodnie i móc wygodnie przyrządzać posiłki?
wykres
Opracowanie: GUS
Źródło: GUS

Okna coraz droższe

Sukcesywny wzrost inflacji oraz cen surowców powoduje, że producenci stolarki okiennej zmuszeni są do poszukiwania nowych sposobów na optymalizację kosztów. Ostatecznie jednak część podwyżek zostanie przeniesiona na klientów, co wpłynie na kondycję całego rynku.
Notowania giełdowe
Opracowanie: NewConncet.info
Źródło: http://www.newconnect.info

Platformy na giełdzie walutowej.

Platforma forex to bardzo obszerny rynek, najbardziej płynny i między rynkami kapitałowymi wyróżniający się olbrzymim wymienialnym wolumenem dziennym. Opiera się on o handel walutami oparty o spekulowany kurs walut odzwierciedlający uzgodnione ceny między dwoma walutami. Wykorzystuje się do tego typu Noble Markets.
Opracowanie: Biolander

Czego nie można nie mieć w kosmetyczce?

Nad potrzebą kosmetyków nie trzeba się zastanawiać – to naturalne, że nie da się bez nich żyć. Panie najczęściej posiadają swoje ulubione smarowidła, z którymi się raczej nie rozstają. Jakie kosmetyki pielęgnacyjne są nam konieczne do życia?
monitory
Opracowanie: NEC Display Solutions

Nowy 22-calowy monitor panoramiczny

NEC Display Solutions przedstawia nowy 22-calowy monitor panoramiczny z serii AccuSync®.
Opracowanie: TEKTUM

Zmiany na rynku sprzedaży domów

Od zeszłego miesiąca na rynku domów jednorodzinnych obserwujemy oznaki krachu. Nie jest to optymistyczna wiadomość dla firm pośredniczących i osób, które pragną w krótkim czasie i korzystnie sprzedać nieruchomość. Z drugiej strony, to wspaniaławiadomość dla każdego, kto chce znaleźć domek w mocno niskiej cenie!
wakacje, wczasy
Źródło: http://www.eccoholiday.com/

Bułgaria - wczasy dla każdego

Bułgaria to kraj, który spełnia wszystkie warunki, by zostać miejscem, które każdego roku może być odwiedzane przez gro turystów z Polski. W czasach PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Dzisiaj te lukratywne czasy dla oferty ''Bułgaria wczasy'' mogą znów powrócić, ponieważ region ten po latach kryzysu gospodarczego ponownie zaczyna inwestować w turystykę. Do Bułgarii warto pojechać przede wszystkim w okresie letnim. W tym okresie można liczyć na słoneczną pogodę, której w naszym kraju nikt nie jest w stanie zagwarantować.
skąpiec logo
Opracowanie: Skapiec.pl

Kupuj przez internet i płać mniej

31 października obchodzimy Światowy Dzień Oszczędzania. Serwis porównujący ceny Skąpiec.pl postanowił przyjrzeć się sposobom oszczędzania podczas robienia zakupów w Internecie.
Strona główna GieldaWalut.pl
Opracowanie: GieldaWalut.pl
Źródło: GieldaWalut.pl

GiełdaWalut.pl – nowe narzędzie wymiany walut w polskim internecie

GiełdaWalut.pl jest nowoczesnym narzędziem umożliwiającym szybką i bezpieczną wymianę środków płatniczych różnych krajów.
1 2