X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Czajniki elektryczne
czajnik elektryczny
Opracowanie: Bugatti
Źródło: Bugatti

Elektroniczne „dziecko” włoskiego designu

Całkiem niedawno marka Bugatti przedstawiła światu swoje najmłodsze „dziecko” – elektryczny czajnik Vera z elektronicznym, bardzo przejrzystym i prostym w programowaniu i obsłudze panelem sterowania. Bugatti, idąc z duchem czasu, stworzyło czajnik inteligentny i – co urocze – troskliwy...
AGD czerwony
Opracowanie: De’Longhi

Oryginalne AGD w soczystej czerwieni

Bestseller ostatnich 12 miesięcy - ekspres, czajnik i toster De'Longhi z serii Icona, teraz pojawia się w nowej odsłonie – esencjonalnej czerwieni. To zestaw, obok którego nie można przejść obojętnie.
Żeliwny garnek Le Creuset, fioletowy
Opracowanie: Le Creuset
Źródło: www.smakprostoty.pl

Mistrzostwa Polski w kuchennym czekaniu

Czekanie jest, tak na się przynajmniej wydaje, jedną ze straszliwszych ludzkich przypadłości. Zirytowani bezmiernie faktem, że nieustannie czekamy na sprawy od najważniejszych, po błahe, zdecydowaliśmy się stworzyć, na pohybel cierpliwości, „Leksykon czekania”.
sprzęt agd
Opracowanie: Bugatti
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/2553/bugatti_individual_#8211_luksusowy_zestaw_5_urzadzen_oprawnych_w_skore

Exlibris z dumą tłoczony w skórze

Jak niegdysiejsi zamożni i zagorzali pasjonaci unikatowych książek znaczyli je swoimi exlibrisami, tak teraz luksusowa marka Bugatti chlubnie wytłacza w najlepszych gatunkach skóry podpis, który elektryzuje współczesnych znawców piękna. IndiVidual – to prestiżowe cechowanie sprzętu z najbardziej ekskluzywnej serii Bugatti.
czajniki i tostery
Opracowanie: KENWOOD

Wystawna seria śniadaniowa

Unikalny design, charakterystyczny czerwony kolor, ergonomiczne i niezawodne - takie są nowe produkty Kenwood KMix z serii śniadaniowej.
Serię śniadaniową tworzą toster oraz dwa czajniki elektryczne - klasyczny w swoim kształcie oraz model o kształcie tradycyjnego czajnika stawianego na gaz.
czajnik i toster
Opracowanie: Kenwood

Urządzenia AGD ekologicznie

Przyjazne środowisku, nowe urządzenia Kenwood serii VIRTU oszczędzają energię, nie zmuszając nas przy tym do rezygnacji ze swoich codziennych przyzwyczajeń. Jednocześnie, zarówno czajnik, jak i toster zachowują elegancką formę i szykowny design.