X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Mieszkanie
Letnie fototapety od Fotolia
Opracowanie: Fotolia
Źródło: Fotolia

Letnie inspiracje z Fotolią

Lato to doskonały moment na zmianę wnętrz w naszych domach. Niezależnie czy chcemy tylko dodać kilka kolorowych akcentów czy też zaaranżować na nowo cały pokój lub dom, warto zainspirować się latem. W ten sposób radosny i zwiewny klimat wakacji zostanie z nami na dłużej.
aranżacja3
Źródło: lampyilampki.pl

Wspaniały wystrój – designerskie umeblowanie do domu

Nasze mieszkanie lub dom to miejsce, w którym na ogół spędzamy najwięcej czasu. Z tego względu jego wystrój jest dla nas wielokrotnie niezwykle znaczący – pomaga ukazać naszą osobowość, stworzyć wokół siebie potulne otoczenie, zyskać kontrolę nad częścią rzeczywistości. W tym celu szukamy nietypowych elementów wystroju wnętrz – designerskich mebli, awangardowych lamp, oryginalnych dodatków do dekoracji wnętrz.
remont
Opracowanie: Dekoral
Źródło: Dekoral

Zanim rozpoczniesz remont

Przy teraźniejszej sytuacji rynkowej coraz ciężej decydujemy się na kupno nowego domu. Zmartwieni wolimy żyć skromniej i nie podejmować obciążających domowy budżet zobowiązań finansowych. Banki również mniej łaskawie patrzą na chętnych, którzy chcieliby wziąć długoterminowy kredyt. Nie jest to taki problem znaczący jeśli mamy już mieszkanie, inna sprawa, gdy zamierzamy się iść na swoje, nie jest to natychmiast do zrobienia.
Fototapety z rowerem
Opracowanie: art.widi
Źródło: art.widi

Fototapety sprawiające, że małe wnętrza wydają się być większe

Aranżacja niewielkiego mieszkania jest niełatwym wyzwaniem. Stosując niezawiłe sztuczki, można w dość przystępny sposób optycznie zmienić proporcje pomieszczeń. Pośród przetestowanych metod największym uznaniem cieszą się zestawienia kolorystyczne, jaskrawych i ciemnych odcieni lub zastosowanie powierzchni odbijających takich jak lustra lub powierzchnie połyskujące.
Opracowanie: INVADO

Wybór najlepszych drzwi

Nowe mieszkania uwielbiają nietypowe pomysły. Zazwyczaj kluczem do sukcesu jest dobry pomysł, jednak im więcej designerskich elementów, tym efekt ciekawszy. Drzwi wewnętrzne to naprawdę ważny element aranżacji.
nagrzewnice olejowe
Źródło: www.klimatop.pl

Wilgotność w mieszkaniu

Pojawienie się grzyba na ścianach wcale nie musi być tragedią. Może oznaczać to tylko tyle, że stopień wilgoci w {mieszkaniu jest za wysoki. Jak najłatwiej zlikwidować problem i zapobiec temu, by kiedykolwiek znowu się pojawił?
wnętrze biura

Wrocław i rynek nieruchomości

Dobrze by było mieć własne lokum, jednak konto świeci pustkami? To popularny kłopot wszystkich młodych małżeństw, niełatwo również go rozwiązać. Również rynek lokali dla firm nie jest łatwy, choć można wyszukać lokale jak choćby na stronie http://www.nieruchomosci.surfland.pl. W artykule bardziej szczegółowo dowiemy się jakie są realia rynku lokali we Wrocławiu.
mieszkania
Opracowanie: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Zapotrzebowanie na lokale mieszkaniowe we Wrocławiu.

Razem z wiosennymi porządkami wzrasta zapotrzebowanie na mieszkania Wrocław, razem z innymi polskimi miastami, doznaje okresowego spadku cen. Kierunek ten odwróci się w czasie letniego wypoczynku i prawdopodobnie znów powróci od jesieni. W tym czasie do miasta przyjedzie świeży rocznik studentów, część z nich możliwe, że otrzyma od rodziców swoją pierwszą kawalerkę.

Pomysł na kominek

Kominek w mieszkaniu pragnie mieć coraz większa liczba osób. kominki nie mieszczą się już jedynie w domach jednorodzinnych. W tych czasach kominki pojawiają się w mieszkaniach w formie kolejnego źródła ciepła oraz jako motyw dekoracyjny.
Opracowanie: „StudioZ Projektowanie i Aranżac

Modne trendy w urządzaniu mieszkania

W życiu każdego człowieka nadchodzi taki czas, kiedy decyduje się na nabycie własnego mieszkania. Odwiedzanie swoich przyszłych wnętrz, w następnej kolejności postanowienie o zakupie, natomiast na koniec czekanie na odbiór kluczy to sytuacje pobudzające wielkie uniesienia. Jeszcze więcej wrażeń przybywa, podczas gdy stajemy się w końcu posiadaczami wymarzonego mieszkania. Wówczas zaczyna się opowiadanie nazywające się aranżacja wnętrz, albo – jak kto woli – urządzenie mieszkania.
1 2 3 4