X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Mieszkanie
Opracowanie: OknoPlus

Wynajmij mieszkanie na wakacje!

Mnóstwo ludzi myśli nad tym co zrobić z mieszkaniem, gdy wyjeżdżamy na dłużej, zwłaszcza w czasie wakacji. Zwykle jeśli nie ma nas przez dwa tygodnie lub miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad mieszkaniem kogoś bliskiego, lub sąsiadów. Zależy nam by ktoś co kilka dni przyszedł do mieszkania, nawodnił kwiaty i przewietrzył pokoje, no i oczywiście sprawdził, czy wszystko w porządku.
klucze
Opracowanie: JordiCORE

Wyszukiwarka wymarzonego mieszkania

Szukasz mieszkania lub domu - znajdziesz coś dla siebie na www.echo.com.pl. Ofertę jednej z największych firm deweloperskich prezentuje agencja Venti, która przygotowała szereg narzędzi online dla osób zainteresowanych kupnem lub wynajmem nieruchomości.

Pierwsze wspólne mieszkanie

Jesteście zakochani, pełni wiary w Wasz związek. Już wiecie, że całe życie spędzicie razem. Kolejnym krokiem przed decyzją o małżeństwie jest najczęściej wspólne mieszkanie.
poddasze
Opracowanie: Dulux®
Źródło: Dulux®

Aranżacja mieszkania dla singla

Na co przeciętni single z dużego miasta powinni zwrócić uwagę, urządzając własne cztery kąty? Zwłaszcza jeśli w przyszłości chcieliby zamieszkać z drugą połową, której wciąż szukają?
remont
Opracowanie: Dekoral
Źródło: Dekoral

Zanim rozpoczniesz remont

Przy dzisiejszej sytuacji rynkowej coraz ciężej decydujemy się na kupno nowego mieszkania. Zatroskani wolimy zacisnąć pasa i nie podejmować obciążających domowy budżet zobowiązań finansowych. Instytucje finansowe również mniej przychylnym okiem patrzą na chętnych, którzy chcieliby wziąć długoterminowy kredyt. Nie jest to taki kłopot znaczący jeśli mamy dach nad głową, gorzej, gdy chcemy się usamodzielnić, nie jest to natychmiast do wykonania.
Opracowanie: INVADO

Wybór najlepszych drzwi

Współczesne mieszkania pozwalają na nietypowe rozwiązania. Zazwyczaj kluczem do sukcesu jest dobry pomysł, ale im więcej ciekawych gadżetów, tym efekt ciekawszy. Drzwi wewnętrzne to naprawdę ważny element wystroju.
mieszkania
Opracowanie: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Zapotrzebowanie na lokale mieszkaniowe we Wrocławiu.

Łącznie z wiosną pnie się w górę popyt na mieszkania Wrocław, tak jak reszta polskich miast, jest świadkiem sezonowego spadku cen. Kierunek ten odwróci się w czasie letnich urlopów i prawdopodobnie znów powróci od początku roku szkolnego. Właśnie we wrześniu do miasta napłynie nowy rocznik studentów, część z nich możliwe, że otrzyma od rodziców swoje pierwsze lokum.
wnętrze biura

Wrocław i rynek nieruchomości

Każdy chce swoje lokum, jednak konto protestuje? To typowy problem wszystkich młodych ludzi, trudno też na niego znaleźć rozwiązanie. Również rynek lokali dla biur nie jest łatwy, choć można wyszukać okazje jak przykładowo na stronie http://www.nieruchomosci.surfland.pl. W artykule dokładniej dowiemy się jakie są realia rynku lokali we Wrocławiu.
Skandynawia we wnętrzu
Opracowanie: Pracownia Anny Koszeli
Źródło: Pracownia Anny Koszeli

Skandynawia we wnętrzu

Genezy stylu skandynawskiego w wystroju wnętrz należy szukać w ...pogodzie. Długie, mroźne zimy, a na dodatek krótkie dni z małą ilością naturalnego światła, sprawiały, że życie na dalekiej północy Europy biegło dosyć ponuro. Mieszkańcy Skandynawii musieli znaleźć skuteczne antidotum na depresyjną aurę, aby ich domowe wnętrza były pogodne, optymistyczne, przytulne i rozświetlone.
dzieci
Opracowanie: www.just4kids.pl

Bezpieczeństwo malucha w domu

Boisz się, że Twój raczkujący malec zrobi sobie krzywdę, chodząc po domu? A może masz starsze dziecko, które ma głowę pełną zaskakujących pomysłów? Sprawdź co zrobić, by Twoja pociecha nie zrobiła sobie krzywdy podczas zabawy.
1 2 3 4