X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
PVC
Profil okienny nie musi być szeroki – musi mieć dobre parametry
Opracowanie: OknoPlus
Źródło: OknoPlus

Tajemnica dobrego profilu okiennego

Profile okienne to kolejne newralgiczne miejsca, jeśli chodzi o utratę nagromadzonego w budynku ciepła. Z tego też względu, wybierając energooszczędną stolarkę okienną, warto poświęcić sporo uwagi nie tylko szybom czy okuciom, ale również profilom, gdyż to one mogą przyczynić się do poprawy współczynnika przenikalności cieplnej całego okna. Izabela Tryba, ekspert firmy OknoPlus, wyjaśnia, w czym leży tajemnica dobrego profilu okiennego i czy prawdą jest, że im profil szerszy, tym cieplejszy.
okna
Opracowanie: OKNOPLAST - Kraków
Źródło: OKNOPLAST - Kraków

Okna bezpieczne dla dzieci

W jaki sposób możemy zadbać o bezpieczeństwo naszego dziecka w domu? Oprócz odpowiednich dla malucha mebli z zaokrąglonymi kantami czy miękkiej wykładziny na podłodze, nie zapominajmy o bezpiecznych w użytkowaniu oknach w pokoju naszego dziecka.
Okno Platinium Evolution²
Opracowanie: OKNOPLAST Sp. z o.o.
Źródło: OKNOPLAST Sp. z o.o.

Rewolucja do kwadratu

Firma OKNOPLAST wprowadza do swojej oferty nowe okno Platinium Evolution². Stanowi ono połączenie niepowtarzalnej, eleganckiej stylistyki wielokrotnie nagradzanego okna PLATINIUM oraz zaawansowanych rozwiązań w zakresie energooszczędności, gwarantujących niższe rachunki za ogrzewanie.
Ciemne okna firmy MS więcej niż OKNA
Opracowanie: MS więcej niż OKNA
Źródło: MS więcej niż OKNA

Okna białe czy w kolorze?

Wybór barwy i struktury stolarki to dzisiaj tylko i wyłącznie rzecz gustu – producenci mogą spełnić niemal każde nasze życzenie. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto jednak znać aktualne trendy i wszystkie kolorystyczne możliwości.
Okno PVC
Opracowanie: Stolbud Włoszczowa
Źródło: Stolbud Włoszczowa

Wysoka jakość i łatwa pielęgnacja

Stolbud Włoszczowa poszerzyła swoją ofertę o ten typ stolarki okiennej. Okna PVC włoszczowskiego producenta charakteryzują się solidnym i estetycznym wykonaniem oraz nie wymagają przeprowadzania specjalnych zabiegów konserwacyjnych. Ich niewątpliwą zaletą jest również przystępna cena.
Drzwi balkonowe
Opracowanie: MS więcej niż OKNA
Źródło: MS więcej niż OKNA

Jak wybrać okna do domu?

Jeśli założymy, że elewacja jest twarzą każdego budynku, to okna są wówczas jego oczami. Sposób w jaki zostały rozmieszczone, ich układ, czy kształt, ale także wielkość ma decydujący wpływ na oblicze całego domu.

Nieprzemyślana decyzja zaszkodzi bez wątpienia każdemu, nawet najładniejszemu budynkowi. Dlatego wszystkie swoje pomysły powinniśmy konsultować z architektem oraz producentem okien już na etapie przygotowywania projektu. Błędów lepiej ustrzec się zawczasu, bo później na ewentualne zmiany będzie już za późno...
Profil TK 77 firmy Spectus
Opracowanie: Spectus
Źródło: Spectus

Okna dla wymagających

TK-77, nowość w ofercie firmy Spectus, to nowoczesny system siedmiokomorowych profili okiennych i drzwiowych o podwyższonej izolacyjności cieplnej. Okna z profili Spectus wyróżniają się na rynku stolarki PVC znakomitym współczynnikiem oporu wiatru i wody. Doskonale chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi gwarantując komfort mieszkańcom.
Dom wielorodzinny z oknami Schüco Corona CT 70 w szarej okleinie
Opracowanie: Schüco
Źródło: Schüco

Polacy uczą się energooszczędności

Pan Marek Mędrek, dyrektor handlowy Schüco Polska, w pracy spotyka się z dwiema grupami klientów. Pierwsza, największa grupa, przy wyborze okien kieruje się przede wszystkim ceną. Wybierają najtańsze, białe okna nie przywiązując dużej wagi do ich parametrów. Świadomych klientów, którzy poszukują informacji na temat energooszczędnej stolarki jest o wiele mniej, jednak ich liczba stale rośnie. Kryzys świetnie pokazał tę prawidłowość...
Okna OKNOPLAST Kraków

Co warto wiedzieć o oknach w domu

Dokonaliśmy już wyboru i zakupu okien do domu, więc pozostaje teraz czekać na realizację zamówienia i montaż. Jest to doskonały moment, aby poznać kilka praktycznych informacji na temat montażu, gwarancji oraz o tego, jak sprawić,aby okna były ozdobą wnętrza przez długie lata.
Okna dla luksusowych nieruchomości
Opracowanie: Internorm
Źródło: Internorm

Okna dla luksusowych nieruchomości

Rynek nieruchomości luksusowych w Polsce wciąż nie jest tak rozwinięty jak ma to miejsce w Europie Zachodniej. Trudno u nas szukać dzielnic z luksusowymi nieruchomościami jakie znajdziemy w Londynie czy Paryżu. Jednak i u nas budowane są budynki, przeznaczone dla specyficznej grupy klientów.
1 2 3 4