X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
PVC
Montaż listwy parapetowej
Opracowanie: MS więcej niż OKNA
Źródło: MS więcej niż OKNA

Poprawny montaż okna

Nawet najbardziej solidne i trwałe okna z PVC możemy zepsuć, jeśli nie zadbamy o ich poprawny montaż. Na co zatem zwrócić szczególną uwagę w trakcie pracy?
Generalnie montaż okna polega na przymocowaniu go do ściany i właściwym uszczelnieniu. Wszystkie czynności powinniśmy jednak powierzyć sprawdzonej ekipie – najlepiej takiej, która została przeszkolona przez producenta okien, które właśnie zakupiliśmy.
Okno PPP preSelec
Opracowanie: Dobre Domy - Flak & Abramowicz
Źródło: Dobre Domy - Flak & Abramowicz

Czym jest Okno PPP preSelect?

Okno PPP preSelect to nowe okno aluminiowo-tworzywowe otwierane w sposób uchylny i obrotowy. Przeznaczone do pomieszczeń na poddaszu, w których okresowo panuje podwyższony poziom wilgoci np. kuchnie, łazienki, pensjonaty czy biura.
Okno PPP preSelect wykonane jest z wielokomorowych profili PVC, w kolorze białym, które wewnątrz wzmocnione są ocynkowanymi rdzeniami stalowymi. Okno jest trwałe, odporne na korozję i zmienne czynniki atmosferyczne, a konserwacja ograniczona jest do niezbędnego minimum.
Okiennice ALB z żaluzjami CTB
Opracowanie: Schüco
Źródło: Schüco

Pasywny standard okien aluminiowych

Zrównoważona architektura przyszłości nie jest tylko wizją, lecz powstaje już dziś na naszych oczach. Nowy system okien aluminiowych Schüco AWS 90.SI+ w standardzie pasywnym nie tylko pozwala zaoszczędzić energię, lecz także może stanowić kluczowy element zarządzania różnorodnymi funkcjami fasady.
klej do wykładziny dywanowej
Opracowanie: Tytan Professional
Źródło: Tytan Professional

Klejenie wykładzin z PVC i linoleum

Przyklejanie wykładzin, w szczególności PCV, wymaga cierpliwości i dbałości o każdy szczegół. Przeznaczone do tego celu produkty Tytan Professional – Klej do wykładzin uniwersalny WB-180 oraz Klej do wykładzin z PVC i linoleum WB-170 umożliwiają przeprowadzenie tych czynności w sposób szybki i dokładny...
wykładziny   linoleum
Opracowanie: KOMFORT
Źródło: KOMFORT

Wykładziny linoleum

Przykrycia podłóg dzieli się ze względu na rodzaj materiału z którego zostały wykonane. Wykładziny z tworzyw naturalnych są droższe od tych z tworzyw sztucznych. Nie oznacza to jednak, że naturalne jest niepowtarzalne i niezastąpione...
Drewnopodobne folie dekoracyjne pozwalają nadać profilom PCV klasyczny wygląd drewnianej stolarki
Opracowanie: Polskie Okna
Źródło: Polskie Okna

Okna w naturalnych odcieniach brązu

Dla ceniących naturalny wygląd elewacji, a jednocześnie chcących wykorzystać wszystkie zalety nowoczesnej techniki okiennej mamy tylko jeden wybór – okna z PVC w okleinie drewnopodobnej. Takie okna są godne polecenia jako element klasycznego stylu przy renowacji starych budynków oraz w projektach nowoczesnych domów jednorodzinnych. Dzięki oknom w okleinie drewnopodobnej architektura zachowuje wyjątkową estetykę.
okna
Opracowanie: OKNOPLAST-Kraków Sp. z o.o.

Trwałe okna na lata

Wybierając okna do domu najczęściej skupiamy się na kształcie ramy okiennej i jej kolorze. Warto jednak poznać dodatkowe możliwości wyposażenia okien, dzięki którym mogą być one dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z nas.
Dom jednorodzinny z oknami Schüco PVC
Opracowanie: Schüco
Źródło: Schüco

Polacy stawiają na wysoki standard okien z tworzywa sztucznego

Rozmowa z dr inż. Andrzejem Polijaniukiem, managerem ds. marketingu i produktu w firmie Schüco International Polska Sp. z o.o.
Pasywne okna w różnych wariantach
Opracowanie: Times Square PR
Źródło: Times Square PR

Pasywne okna w różnych wariantach

Pasywny dom jest niezwykle zaawansowaną koncepcją architektoniczną. Wymaga od architektów szerokiej wiedzy i umiejętności, których efektem jest powstanie prawdziwie energooszczędnego budynku. W takich budowlach kluczową rolę odgrywają pasywne drzwi i okna. Zrozumiałym jest, że zwraca się szczególną uwagę na ich parametry, zapominając nieco o wyglądzie i stylistyce. Czy słusznie?
Profil TK 71z listwą przyszybowową standardową
Opracowanie: Spectus
Źródło: Spectus

Okna na każdą pogodę

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na lata, dlatego ważne jest aby był dobrze przemyślany. Niesłabnącą popularnością cieszą się produkty z PVC, które charakteryzują się trwałością, szczelnością i estetycznym wyglądem. Jednak na co zwrócić uwagę wybierając okna, aby sprawdzały się one w zmiennych warunkach atmosferycznych panujących w naszym kraju?
1 2 3 4