X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Wynajem nieruchomości
Szkolenie Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu
Opracowanie: Instytut Przemiany
Źródło: Instytut Przemiany

Wynajem sal treningowych

Sale konferencyjne i szkoleniowe to aktualne bardzo często szukane obiekty do wynajęcia. Bardzo dużo przedsiębiorstw organizuje lub planuje urządzenie szkolenia. Wiąże się to nie tylko z kwestiami finansowymi, ale także z kłopotami natury organizacyjnej. Należy pamiętać o tym, by odpowiednio wcześniej zainteresować się dokonaniem wyboru miejsca oraz sprawami związanymi z wynajmem.
Dywan biały
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Mieszkanie po studencku

Rynek wynajmu mieszkań w centralnych miastach akademickich, opiera się przed wszystkim o zapotrzebowanie generowane przez studentów. Entuzjastów posiadania prywatnego pokoju lub kawalerki jest coraz więcej.
Studenci
Opracowanie: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Studia w obcym mieście

Studiowanie w dużym mieście nie jest łatwe, szczególnie gdy przyjeżdżamy z niewielkiego miasteczka czy wioski. Chociaż z upływem czasu aklimatyzujemy się w nowym miejscu to decyzję o miejscu zamieszkania przynajmniej za pierwszym razem podejmujemy "w ciemno". Powstaje zatem problem jak wybrać najlepsze miejsce, gdy wyszukując „wynajem mieszkań Warszawa” zostajemy przytłoczeni dziesiątkami a nawet setkami propozycji?