X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Saint-Gobain Glass
szkło ornamentowe
Opracowanie: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass

Szkło ornamentowe w aranżacji wnętrz

Szkło ornamentowe jest najbardziej dekoracyjnym i użytkowo wszechstronnym typem szkła stosowanego we wnętrzach. Wzór zaklęty w płaszczyźnie szklanej tafli jest niczym zapis emocji jego projektanta, które niewątpliwie udzielają się też przestrzeni, gdzie będzie obecne szkło...
szkło lakierowane
Opracowanie: Saint-Gobain Glass

Szkło lakierowane w aranżacji wnętrz

Szkło lakierowane to propozycja dla osób, które szukają niebanalnego i atrakcyjnego materiału wykończeniowego. Znakomicie zastępuje płytki ceramiczne w kuchni i łazience, sprawdzi się także na frontach mebli oraz jako wypełnienie drzwi szaf przesuwnych.
łazienka
Opracowanie: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass

Szkło lakierowane

Sześć odcieni szkła lakierowanego SGG PLANILAQUE EVOLUTION to prawdziwy hit tegorocznej wiosny w ofercie firmy Saint-Gobain Glass. Propozycja jest atrakcyjna, ponieważ szkło – odporne na wilgoć, promienie UV i wysoką temperaturę – przystosowane jest do wszelkich zastosowań wewnętrznych, w tym także w kuchniach i łazienkach.
szkło srebrzone
Opracowanie: Saint-Gobain Glass Polska

Szkło srebrzone ornamentowe i satynowe

Interesującą propozycją w ofercie firmy Saint-Gobain Glass Polska jest szkło srebrzone ornamentowe oraz satynowe. Nałożenie warstwy srebra na tylną ścianę szkła atrakcyjnie podkreśla wzór i – co istotne zwłaszcza przy dużych płaszczyznach – rozświetla szklaną taflę.
szkło lakierowane
Opracowanie: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass

Szkło lakierowane we wnętrzu

Szkło lakierowane to propozycja dla osób, które szukają niebanalnego i atrakcyjnego materiału wykończeniowego. Znakomicie zastępuje płytki ceramiczne w kuchni i łazience, sprawdzi się także na frontach mebli oraz jako wypełnienie drzwi szaf przesuwnych...
drzwi przesuwne
Opracowanie: Saint-Gobain Glass

Szkło we wnętrzu - szklane drzwi

Szkło ma w sobie magiczną estetykę. Już jedna szklana tafla jest w stanie stylistycznie podporządkować sobie wnętrze. Wśród rozwiązań chętnie stosowanych przez projektantów wnętrz są szklane przegrody, w tym także różnego typu drzwi.
szkło   slider
Opracowanie: Saint-Gobain Glass Polska
Źródło: Saint-Gobain Glass Polska

Szkło srebrzone ornamentowe oraz satynowe

Interesującą propozycją w ofercie firmy Saint-Gobain Glass Polska jest szkło srebrzone ornamentowe oraz satynowe. Nałożenie warstwy srebra na tylną ścianę szkła atrakcyjnie podkreśla wzór i – co istotne zwłaszcza przy dużych płaszczyznach – rozświetla szklaną taflę...
szkło ornamentowe
Opracowanie: Saint-Gobain Glass

Szkło ornamentowe - subtelne aranżacje wnętrz

Szkło ornamentowe jest najbardziej dekoracyjnym i użytkowo wszechstronnym typem szkła stosowanego we wnętrzach. Wzór zaklęty w płaszczyźnie szklanej tafli jest niczym zapis emocji jego projektanta, które niewątpliwie udzielają się też przestrzeni, gdzie będzie obecne szkło.
szkło
Opracowanie: Saint-Gobain Glass
Źródło: Saint-Gobain Glass

Szkło ornamentowe w geometrycznej stylistyce

Nowy wzór szkła ornamentowego, posiada wszystkie cechy produktu doskonałego. Nowoczesne, modne wzornictwo wyróżnia go spośród produktów dostępnych na rynku, a wysoka funkcjonalność sprawia, że jest uniwersalny w zastosowaniu.
lustro
Opracowanie: Saint-Gobain Glass

Lustra w aranżacji wnętrz

Nowe lustro firmy Saint-Gobain Glass – charakteryzuje niezwykła czystość odbicia. Wytwarzane bez dodatku ołowiu, nie zawiera miedzi i nie wydziela szkodliwych substancji lotnych, sprzyjając tym samym ochronie zdrowia i środowiska naturalnego.
1 2