X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Aranżacje

Podłoga jasna czy ciemna?

Aranżując przestrzeń staramy się, aby wszystkie jej elementy współgrały ze sobą oraz tworzyły wcześniej przemyślany klimat, odpowiadający funkcji danego pomieszczenia. Duży wpływ mają na to odpowiednio dobrane barwy ścian, mebli, dodatków, ale również podłóg. Dlatego wybierając panele do naszego mieszkania pamiętajmy o tym, że nawet mała różnica w odcieniu podłogi może znacznie zmienić charakter wybranego wnętrza...
kuchnia
Opracowanie: Dekoratornia
Źródło: Black Red White SA.

Kuchnia Grażyny Wolszczak

Aranżacja kuchni Grażyny Wolszczak z wykorzystaniem mebli Black Red White będzie jednym z motywów przewodnich specjalnego wydania Dekoratorni VIP. Popularna aktorka teatralna oraz telewizyjna zdecydowała się na współpracę z ekipą Dekoratorni w ramach projektowania wystroju swojego nowego apartamentu.
Fototapeta ze zdjecia   egzotyczna wyspa
Opracowanie: Pixers
Źródło: Pixers

WWW, czyli wielki wymiar wspomnień

Powrót z urlopu do szarej rzeczywistości bywa bolesny. Szczególnie jeśli pogoda przypomina już iście jesienną. Warto zatem nie tylko zachować wspomnienia wakacyjnych wojaży, ale wręcz wyeksponować je we wnętrzu.
drzwi wewnętrzne
Opracowanie: INVADO
Źródło: INVADO

Nowoczesna stylistyka wnętrz

Pod pojemną definicją stylu nowoczesnego kryje się co najmniej kilka trendów, których wspólnym celem jest przyjazne wnętrze, spełniające wysokie standardy funkcjonalności i pomysłowego designu.

Jednym z głównych wyznaczników tej aranżacji jest prostota i oszczędne operowanie dekorem, charakterystyczne dla minimalizmu. Nowoczesna stylistyka na tym jednak nie poprzestaje.
kuchnia
Opracowanie: IKEA
Źródło: IKEA

Ciasne ale własne

Niektórzy z nas uwielbiają małe mieszkania, inni woleliby większe, ale nie mają wyboru. Muszą je lubić, gdyż na większe ich po prostu nie stać. Chociaż po ostatnim kryzysie banki coraz chętniej udzielają kredytów, to jednak przeciętną rodzinę zazwyczaj stać nie więcej niż na dwa, trzy pokoje.
oświetlenie
Opracowanie: SKOFF

Nowy rytm światła…

Bogata kolekcja nowoczesnych systemów oświetleniowych firmy SKOFF została poszerzona o nową pozycję – oprawę RUMBA z serii Music Line.
Dywan biały
Opracowanie: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Mieszkanie po studencku

Rynek wynajmu mieszkań w centralnych miastach akademickich, opiera się przed wszystkim o zapotrzebowanie generowane przez studentów. Entuzjastów posiadania prywatnego pokoju lub kawalerki jest coraz więcej.
salon
Opracowanie: Modern Gypsum
Źródło: Modern Gypsum

Ciemny kolor we wnętrzu: czarny

Kolor czarny, tak jak biały pasuje do każdej kompozycji kolorystycznej. To najciemniejsza barwa, która nie występuje w naturze. Jej dostojny i mroczny charakter jest trudny do aranżacji. Czerń zawsze wybija się na pierwszy plan, w każdym zestawieniu kolorystycznym.
szafa wnękowa
Opracowanie: Komandor

Pomieszczenie gospodarcze w dobrym guście

Funkcjonalne i estetyczne urządzenie pomieszczeń gospodarczych, nie jest wcale przedsięwzięciem pracochłonnym. Nie musimy dokonywać generalnej przebudowy, wystarczy tylko odpowiednie przygotowanie spiżarni, strychu lub zabudowanie niewykorzystanej do tej pory wnęki. Dzięki temu uzyskamy uporządkowaną przestrzeń gospodarczą, a inne części domu staną się bardziej przestronne.
Dekoracje w stylu amerykańskim
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you

Jak urządzić wnętrze w stylu amerykańskim?

Wnętrza w stylu amerykańskim są pełne kolorów i wyposażenia w różnym stylu. Ów eklektyzm sprawia wrażenie dostatku, a wszystkie elementy wystroju, chodź różne, doskonale do siebie pasują.