X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Janpol
Stelaż dla komfortu
Opracowanie: Fabryka Materacy Janpol
Źródło: Fabryka Materacy Janpol

Stelaż dla komfortu

Stelaż to, obok wygodnego łóżka i odpowiedniego materaca, gwarant komfortowego snu. Warto w niego zainwestować, by poczuć się naprawdę wyspanym.
Pokrowiec Ecosphere Tencel
Opracowanie: Janpol
Źródło: Janpol

Ekokomfort

Sam materac nie zapewnia całkowitej wygody. Do pełni komfortu potrzebny jest jeszcze dobry stelaż i pokrowce na materac. W przypadku tych ostatnich mamy naprawdę duży wybór.
materac
Opracowanie: Fabryka materacy Janpol
Źródło: Fabryka materacy Janpol

Sposoby na bezsenność

Bezsenność to problem coraz większej liczby osób. Pobudki w środku nocy lub późne zasypianie sprawiają, że rano jesteśmy zmęczeni i w złym humorze. Na szczęście istnieją sposoby na zlikwidowanie tego problemu.
dziecko
Opracowanie: Janpol
Źródło: Janpol

Odpoczynek maluchów

Zdrowie dzieci to dla rodziców priorytet. Dlatego kupują jedzenie, które wzbogaca dietę pociech o witaminy, zabawki, które pomagają się rozwijać oraz meble, a także sprzęty, które są wygodne i pozytywnie wpływają na ich zdrowie.
Sposoby na wiosenne przesilenie
Opracowanie: Janpol
Źródło: Janpol

Sposoby na wiosenne przesilenie

Początek wiosny to dla wielu z nas trudny czas. Organizm zmęczony niedoborem światła słonecznego, chłodem i niską aktywnością fizyczną, musi nagle dostosować się do nowego, bardziej dynamicznego rytmu. Tej zmianie towarzyszą zwykle senność, migreny, trudności z koncentracją i rozdrażnienie. Jak temu zaradzić?
Janpol
Opracowanie: Janpol
Źródło: Janpol

Jak wypocząć po urlopie?

Wracając z urlopu często czujemy się...zmęczeni. Jak zachować wakacyjny nastrój i nagromadzoną podczas wypoczynku energię? Są na to sposoby.
Materac kieszeniowy Wenus
Opracowanie: Janpol
Źródło: Janpol

Materac kieszeniowy – na każdą kieszeń

Komfortowy sen to podstawa dobrego samopoczucia i efektywności w ciągu dnia. Dlatego niezbędnym elementem naszej sypialni powinien być indywidualnie dopasowany materac. Jego wysoka jakość nie musi wcale oznaczać wygórowanej ceny.
Zdrowy sen
Opracowanie: Janpol
Źródło: Janpol

Materac na alergię

Alergia to coraz bardziej powszechny problem. Objawy, nieraz bardzo dokuczliwe, mogą utrzymywać się przez długi czas, skutecznie pozbawiając nas komfortu i radości życia. Jaką profilaktykę powinniśmy stosować?

Dziecięcy sen

Dziecko to wulkan energii. Duża aktywność w ciągu dnia wymaga optymalnego odpoczynku w nocy. Aby pociechy wstawały rano gotowe do nowych wyzwań, potrzebny jest dobry materac.
łóżko
Opracowanie: Fabryka materacy Janpol
Źródło: Fabryka materacy Janpol

Relaksujący sen z algami

Ocean kojarzy się z kojącym relaksem oraz bogactwem minerałów i składników. Jednym z tych odżywczych elementów są algi morskie. Wykorzystywane w kosmetykach i salonach SPA podczas zabiegów, okazują się przydatne także ...w pokrowcach na materace!
1 2