X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Styl rustykalny
jadalnia
Opracowanie: JADIK
Źródło: JADIK

Wnętrze w stylu rustykalnym

Lubimy czerpać inspiracje z trendów, które panowały jakiś czas temu. Przerabiamy je, łączymy z elementami współczesnego designu, dostosowujemy do własnego mieszkania. Styl rustykalny ma swoje korzenie w szlacheckich dworkach i wiejskich chatach. Powracamy do niego chętnie, bo nadaje wnętrzom klimat tak ciepły i przyjazny, że chce się w nich przebywać.
Kuchnia w stylu rustykalnym
Opracowanie: Myin.pl
Źródło: Myin.pl

Kuchnia w stylu rustykalnym

Nawiązujący do tradycji wiejskich - styl rustykalny, nie jest zarezerwowany jedynie dla ogromnych loftów czy wolnostojących domów. Jego niepowtarzalny charakter, zestawiony z elementami stylu modern, świetnie prezentuje się również w niedużych przestrzeniach mieszkalnych.
Sypialnia urządzona klasycznie
Opracowanie: home&you
Źródło: home&you

Wybierz styl aranżacji dla swojej sypialni

Sypialnia jest miejscem relaksu, dlatego tak ważny jest nastrój, który w niej panuje. Ulubiony styl aranżacji i komfortowo wyposażone wnętrze sprzyja efektywnemu wypoczynkowi. Styliści home&you przedstawiają pięć pomysłów na modne urządzenie sypialni - wystarczy wybrać.
meble kuchenne
Opracowanie: MCA Furniture
Źródło: Myin.pl

Kuchnia w stylu rustykalnym

Naturalnie, romantycznie, rustykalnie – tak można by w trzech słowach zawrzeć styl śródziemnomorski. Takie wnętrze to prawdziwe estetyczne ukojenie i ukłon w stronę stylu vintage.
łazienka
Opracowanie: Kuchinox
Źródło: Kuchinox

Łazienka w stylu rustykalnym

Po dominującym w ostatnim czasie minimalizmie, do wnętrz powrócił styl rustykalny. Zimne aranżacje ustępują miejsca wnętrzom ciepłym i przytulnym. Rustykalne wnętrze przywołuje na myśl przytulną atmosferę wiejskiej chaty.

Prostota, naturalne materiały i neutralne kolory sprawdzają się równie dobrze w jednorodzinnym domku na skraju lasu, jak i w mieszkaniu w centrum miasta.
klamki
Opracowanie: KUCHINOX
Źródło: KUCHINOX

Klamki w stylu rustykalnym

Firma Kuchinox wprowadziła na rynek dwa ciekawe produkty – ceramiczne klamki drzwiowe. Ceramiczne klamki, choć kojarzone zazwyczaj ze stylem retro, na stałe wpisały się w obraz wracającego do łask trendu popularyzującego wnętrza rustykalne.