X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony
Blaty kuchenne
blat kuchenny
Opracowanie: www.velen.pl
Źródło: www.velen.pl

Blaty kuchenne z kwarcogranitu

Blaty kuchenne to miejsce pracy najbardziej narażone na uszkodzenia, obicia, rysy i plamy. Powinny być wykonane z materiałów twardych i wytrzymałych, a jednocześnie estetycznych i eleganckich.

Wśród materiałów zalecanych do produkcji blatów, odpornych na uszkodzenia najpopularniejsze to: kamień i mieszanki kompozytowe...
Odpowiednio dobrane oświetlenie w kuchni

Drewniane blaty jako schody?

Drewniane blaty wykorzystywane są przede wszystkim jako doskonały element dekoracyjny w kuchniach. Ponadto, niekiedy montowane są również jako parapety. Funkcje te spełniają doskonale, lecz to nie jedyne miejsca w naszych domach, gdzie mogą być spotykane. Drewniane blaty wykorzystywane są bowiem także jako oryginalne, atrakcyjne, a zarazem funkcjonalne schody.
kuchnia w LK660
Opracowanie: LK&Projekt
Źródło: www.dom-jednorodzinny.pl

Stół czy blat kuchenny?

Kuchnia jest miejscem w naszym domu, w którym spędzamy dużo czasu. To tutaj nie tylko gotujemy i spotykamy się z rodziną przy posiłkach ale także rozpoczynamy dzień pijąc poranną kawę, czy znajdujemy chwilę wytchnienia po dniu pełnym obowiązków.
Wiadomo też, że centralnym i najważniejszym elementem każdej dobrze urządzonej kuchni jest stół. Powinien on być wygodny i na tyle duży aby wszyscy domownicy mogli swobodnie przy nim usiąść. Bogata oferta na rynku, pozwala wybrać stół dostosowany do wystroju wnętrza i naszych indywidualnych potrzeb.